Resultat för SFI-mästerskapen
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 44 (Loppukilpailut) - Pelkistetty |
Kilpailu | SFI mästerskapen | Tulostuspäivämäärä | 19 kesäkuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Esbo | Tulostusaika | 12:48 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 kesäkuu 2016 |
Laji 44, 4X50m Frisim Damer, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Cetus 1 | 0 | Cetus Espoo | 1:44.12 | ||||||
Sini Koivu | 1999 | 26.16 | 26.16 | |||||||
Ronja Riihinen | 2000 | 26.25 | 52.41 | |||||||
Anna Kotonen | 1997 | 25.70 | 1:18.11 | |||||||
Sohvi Nenonen | 1999 | 26.01 | 1:44.12 | |||||||
2 | HSS naiset 1 | 0 | Helsingfors Simsällskap | 1:46.13 | ||||||
Viola Kilpeläinen | 1998 | 26.75 | 26.75 | |||||||
Laura Oesch | 1997 | 27.36 | 54.11 | |||||||
Lotta Upanne | 1998 | 26.35 | 1:20.46 | |||||||
Laura Kurki | 1994 | 25.67 | 1:46.13 | |||||||
3 | Cetus 2 | 0 | Cetus Espoo | 1:47.53 | ||||||
Emilia Eloranta | 1997 | 26.97 | 26.97 | |||||||
Sanna Linko | 1992 | 26.80 | 53.77 | |||||||
Lyydia Kalenius | 2000 | 26.48 | 1:20.25 | |||||||
Alissa Eloranta | 1999 | 27.28 | 1:47.53 | |||||||
4 | Cetus 3 | 0 | Cetus Espoo | 1:48.88 | ||||||
Tanja Ruohoniemi | 1995 | 27.58 | 27.58 | |||||||
Mirva Kallström | 1999 | 27.07 | 54.65 | |||||||
Noora Angelva | 1999 | 27.63 | 1:22.28 | |||||||
Nea Rinne | 1995 | 26.60 | 1:48.88 | |||||||
5 | VUS-VSS 1 | 1990 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:49.44 | ||||||
Milja Mielty | 2000 | 27.24 | 27.24 | |||||||
Alisa Ponomareva | 1991 | 27.47 | 54.71 | |||||||
Fanny Vuollet | 1999 | 27.47 | 1:22.18 | |||||||
Jenna Miettinen | 1999 | 27.26 | 1:49.44 | |||||||
6 | HSS naiset 2 | 0 | Helsingfors Simsällskap | 1:51.27 | ||||||
Sanni Alamattila | 1999 | 27.86 | 27.86 | |||||||
Aura Lehtonen | 1998 | 28.21 | 56.07 | |||||||
Daniela Nummi | 2000 | 27.57 | 1:23.64 | |||||||
Erika Ketola | 2000 | 27.63 | 1:51.27 | |||||||
7 | ÅSK naiset 1 | 0 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:52.79 | ||||||
Ida Konkka | 2000 | 27.08 | 27.08 | |||||||
Roosa Rekola | 2000 | 28.02 | 55.10 | |||||||
Iida Vallenius | 1999 | 29.15 | 1:24.25 | |||||||
Helene Helo | 1999 | 28.54 | 1:52.79 | |||||||
8 | VUS-VSS 2 | 1990 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:53.79 | ||||||
Janina Viitanen | 1997 | 28.52 | 28.52 | |||||||
Petra Äkkinen | 2000 | 28.16 | 56.68 | |||||||
Karoliina Pulkkinen | 1998 | 28.50 | 1:25.18 | |||||||
Emilia Kinnunen | 2000 | 28.61 | 1:53.79 | |||||||
9 | KUS-GSS | 0 | Kokkolan Uimaseura | 1:58.72 | ||||||
Milja Lahtinen | 1999 | 30.21 | 30.21 | |||||||
Adolfina Lehtonen | 1999 | 29.31 | 59.52 | |||||||
Alexandra Pihlajamäki | 1998 | 30.12 | 1:29.64 | |||||||
Olivia Viitala | 2000 | 29.08 | 1:58.72 | |||||||
10 | BS-PU naiset 1 | 0 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 2:02.29 | ||||||
Daniela Helanne | 2000 | 31.57 | 31.57 | |||||||
Aino Pajari | 2001 | 31.32 | 1:02.89 | |||||||
Fanny Nyström | 1999 | 29.89 | 1:32.78 | |||||||
Aada Pohjala | 2001 | 29.51 | 2:02.29 | |||||||
11 | ÅSK naiset 2 | 0 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:05.20 | ||||||
Ronja Vallenius | 2001 | 29.66 | 29.66 | |||||||
Elena Mantila | 2001 | 30.34 | 1:00.00 | |||||||
Hilda Helo | 2003 | 32.81 | 1:32.81 | |||||||
Karolina Voiko | 2000 | 32.39 | 2:05.20 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspäivämäärä | 19 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:48 |