2019-12-07   10:14:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:32   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2016         
 
 
Laji 10, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Daniella Guth  2005              38.89   
  Cetus Espoo  39.50                 
Inka Vahtola  2005              39.26   
  Cetus Espoo  41.49                 
Silja Villanen  2005              39.28   
  Salon Uimarit  42.12                 
Iida Vesa  2005              41.18   
  ORCA Helsinki  44.30                 
Tiinu Tamminen  2006              41.43   
  Lahden Uimaseura  42.84                 
Louna Kasvio  2006              41.99   
  Cetus Espoo  43.64                 
Wilma Sundt  2006              42.91   
  Cetus Espoo  44.75                 
Eevi-maria Bogdanova  2005              43.32   
  Lahden Uimaseura  45.42                 
Sofia Kraptsak  2005              43.73   
  ORCA Helsinki  43.73                 
10  Tinka Tamminen  2006              44.54   
  Lahden Uimaseura  43.89                 
11  Ester Hirvonen  2006              45.05   
  Helsingfors Simsällskap  45.36                 
12  Aino Kuusisto  2006              45.47   
  Nurmijärven Uinti  46.87                 
13  Hanna Martola  2005              45.62   
  Cetus Espoo  43.12                 
14  Juulia Sakomaa  2005              45.68   
  Lahden Uimaseura  45.96                 
15  Malin Lindblom  2006              45.85   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  46.14                 
16  Saana Hyvönen  2005              46.81   
  Lahden Uimaseura  47.69                 
17  Peppi Eskola  2005              47.40   
  Gladius Kirkkonummi  48.40                 
18  Kaisa Heikkilä  2005              47.98   
  Lahden Uimaseura  48.89                 
19  Jenni Korkeamäki  2007              48.20   
  Cetus Espoo  49.90                 
20  Annaliina Mänttäri  2006              48.93   
  Cetus Espoo  46.36                 
21  Heli Kuisma  2006              49.12   
  Hyvinkään Uimaseura  46.02                 
22  Jonna Marjatta Laitinen  2005              49.27   
  Hyvinkään Uimaseura  47.13                 
23  Venla Varvikko  2005              49.35   
  Cetus Espoo  51.88                 
24  Olivia Romo  2005              49.78   
  Lahden Uimaseura  49.47                 
25  Maija Häkkinen  2006              50.49   
  Octopus Lohja  53.18                 
26  Rilla Backman  2006              50.63   
  Lahden Uimaseura  50.95                 
27  Amanda Kortet  2006              51.71   
  Gladius Kirkkonummi  54.29                 
28  Siiri Ruponen  2005              51.91   
  Riihimäen Uimaseura  57.36                 
29  Emma Veide  2005              52.61   
  Riihimäen Uimaseura  53.96                 
30  Kia Mäennenä  2006              52.91   
  Cetus Espoo  54.03                 
31  Essi Pyykkö  2006              53.08   
  Salon Uimarit  52.22                 
32  Ninja Brelo  2006              53.65   
  Cetus Espoo  55.98                 
33  Lily Päivänen  2006              54.84   
  Helsingfors Simsällskap  51.10                 
34  Matilda Leppänen  2007              55.09   
  Simmis Grani  54.22                 
35  Fionna Barnes  2005              55.26   
  HTU Stadi                   
36  Pinja Suominen  2006              55.75   
  Gladius Kirkkonummi  54.79                 
37  Krista Viitanen  2005              56.82   
  Riihimäen Uimaseura  58.06                 
38  Aino Soininen  2005              57.29   
  HTU Stadi  58.08                 
39  Hedda-liina Honkaniemi  2006              57.32   
  Järvenpään Uintiklubi  58.88                 
40  Aino Sarvilahti  2008              58.62   
  Lappeenrannan Uimarit  1:09.96                 
41  Wilma Wallenius  2005              59.24   
  Hyvinkään Uimaseura  57.16                 
 
Laji 10, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alina Antila  2004              35.47   
  Tuusulan Uimaseura  36.88                 
Venla Lindström  2004              39.41   
  Lahden Uimaseura  41.23                 
Aada Taiponen  2004              39.87   
  Swimming Team Riksu  39.16                 
Ciara Wacklin  2004              40.40   
  Cetus Espoo  40.53                 
Iida Herrala  2004              42.36   
  Vanders  43.03                 
Verna Haravuori  2004              44.54   
  Järvenpään Uintiklubi  45.38                 
Elina Syvänne  2004              45.77   
  Tuusulan Uimaseura  46.53                 
Aino Tasapuro  2004              52.04   
  Helsingfors Simsällskap  56.05                 
Veera Mikkonen  2004              53.57   
  Tuusulan Uimaseura  55.31                 
 
Laji 10, 50m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Lyyra  2003              36.32   
  Vanders  37.21                 
Sini Heikkilä  2003              37.45   
  Salon Uimarit  37.61                 
Julia Romo  2003              37.68   
  Lahden Uimaseura  40.52                 
Aino Villanen  2003              39.18   
  Salon Uimarit  46.58                 
Aida Pasma  2003              39.52   
  Riihimäen Uimaseura  38.66                 
Venla Pylvänäinen  2003              40.79   
  Lahden Uimaseura  40.03                 
Liisa Nurm  2003              41.02   
  ORCA Helsinki  40.14                 
Vilja Grundström  2003              41.09   
  Vanders                   
Siiri Pitkänen  2003              41.30   
  Lappeenrannan Uimarit  45.95                 
10  Stefania Pavlidi  2003              41.57   
  Helsingfors Simsällskap  41.36                 
11  Veera Laakkonen  2003              41.83   
  Kampuksen Plaani  41.88                 
12  Ella Pitkäkangas  2003              41.89   
  Vanders  40.29                 
13  Silja Hieto  2003              41.92   
  Swimming Team Riksu  41.94                 
14  Yasmin Ais  2003              43.51   
  ORCA Helsinki                   
15  Tiia Kuisma  2003              44.04   
  Hyvinkään Uimaseura  44.08                 
16  Siiri Kokko  2003              44.30   
  Helsingfors Simsällskap  43.88                 
17  Alexandra Nikkinen  2003              45.19   
  Helsingfors Simsällskap                   
18  Nea Kovalainen  2003              48.00   
  ORCA Helsinki                   
19  Niini Saxelin  2003              48.10   
  Tuusulan Uimaseura  48.20                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner