Results for Arvo - Kisat
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Arvo uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Pori |
|
Tulostusaika |
17:34 |
|
|
Järjestäjä |
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: Lukkotalo, Lukko ja Kone |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lilli Kulpakko |
2005 |
|
249 |
41.26 |
|
|
|
1:29.09 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Peppi Eskola |
2005 |
|
169 |
49.07 |
|
|
|
1:41.21 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veera Maijala |
2005 |
|
112 |
49.71 |
|
|
|
1:55.96 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: Lukkotalo, Lukko ja Kone |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oona Sirkiä |
2004 |
|
415 |
34.88 |
|
|
|
1:15.14 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siiri Einiö |
2003 |
|
364 |
34.85 |
|
|
|
1:18.46 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matilda Laitinen |
2004 |
|
343 |
37.26 |
|
|
|
1:20.02 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
|
291 |
39.46 |
|
|
|
1:24.56 |
|
|
Nokian Pyry |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nita Tenho |
2004 |
|
198 |
43.13 |
|
|
|
1:36.06 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
1:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Olivia Uusitorppa |
2004 |
|
190 |
44.15 |
|
|
|
1:37.51 |
|
|
Swimming Team Rauma |
1:39.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Alisa Ailanen |
2004 |
|
160 |
47.35 |
|
|
|
1:43.22 |
|
|
Swimming Team Rauma |
1:42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
|
135 |
49.34 |
|
|
|
1:49.16 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: Lukkotalo, Lukko ja Kone |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emmi Kaunisto |
2002 |
|
432 |
32.17 |
|
|
|
1:14.11 |
|
|
Porin Uimaseura |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vilhelmiina Pusa |
2001 |
|
372 |
35.17 |
|
|
|
1:17.94 |
|
|
Swimming Team Rauma |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saana Vähämaa |
2002 |
|
258 |
39.32 |
|
|
|
1:28.05 |
|
|
Rauman Uimaseura |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Pu T-11 -13 -15 N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
Sponsori: Lukkotalo, Lukko ja Kone |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janina Ollikainen |
2000 |
|
536 |
31.49 |
|
|
|
1:09.00 |
|
|
Porin Uimaseura |
1:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Heta Koivuluoma |
1999 |
|
481 |
32.60 |
|
|
|
1:11.50 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julia Sottinen |
2000 |
|
422 |
33.46 |
|
|
|
1:14.69 |
|
|
Porin Uimaseura |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura |
Tulostusaika |
17:34 |
|