2019-12-15   07:12:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  20:53   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 1, 50m SU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Ravintola Oklahoma 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Kertu Kann  2006    228          44.23   
  Ujumisklubi Briis  46.50                 
Ester Hirvonen  2006    212          45.36   
  Helsingfors Simsällskap  47.37                 
Annaliina Mänttäri  2006    198          46.40   
  Cetus Espoo  46.36                 
Henrietta Lippus  2006    168          49.03   
  Ujumisklubi Briis  53.15                 
Aino Ruotsalainen  2007    153          50.59   
  Lappeenrannan Uimarit  50.90                 
Jenni Korkeamäki  2007    149          50.93   
  Cetus Espoo  49.90                 
Lily Päivänen  2006    148          51.10   
  Helsingfors Simsällskap                   
Jeanette Ingberg  2006    147          51.21   
  Octopus Lohja  48.90                 
Pinja Pakkanen  2006    146          51.38   
  Kankaanpään Uimarit  52.82                 
10  Iina Vänttinen  2006    139          52.18   
  Vanders  56.37                 
11  Maija Häkkinen  2006    130          53.40   
  Octopus Lohja  56.42                 
12  Kia Mäennenä  2006    125          54.03   
  Cetus Espoo  55.06                 
13  Oona Hento  2006    109          56.60   
  HTU Stadi  57.45                 
14  Ninja Brelo  2006    98          58.61   
  Cetus Espoo  55.98                 
15  Milma Tammikorpi  2006    87          1:00.85   
  Simmis Wanda                   
 
Laji 1, 50m SU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Ravintola Oklahoma 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Laura Vitsut  2004    384          37.20   
  Ujumisklubi Briis  37.15                 
Veera Säämänen  2004    363          37.90   
  Helsingfors Simsällskap  36.96                 
Nicole Yisrael  2004    352          38.32   
  Vanders  39.22                 
Alina Antila  2004    346          38.51   
  Tuusulan Uimaseura  39.67                 
Tinja Lasonen  2004    334          38.98   
  Porin Uimaseura  41.76                 
Iida Heikkinen  2004    314          39.78   
  Uinti Imatra  38.97                 
Henni Havén  2004    303          40.27   
  Vanders  41.41                 
Nanna Sinerkari  2004    284          41.16   
  Keravan Uimarit  45.80                 
Sonja Salmimies  2004    281          41.31   
  Nurmijärven Uinti  41.57                 
10  Inger Isaksen  2005    271          41.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  43.95                 
11  Emily Priidel  2005    252          42.81   
  Ujumisklubi Briis  42.81                 
12  Elina Ryynänen  2005    250          42.90   
  Vanders  40.82                 
13  Iida Herrala  2004    248          43.03   
  Vanders  44.95                 
14  Sofia Kraptsak  2005    236          43.73   
  ORCA Helsinki  47.45                 
15  Iida Vesa  2005    227          44.30   
  ORCA Helsinki  50.34                 
16  Ida Kauppinen  2005    222          44.68   
  Lappeenrannan Uimarit  43.95                 
17  Tatiana Sukhareva  2005    221          44.73   
  Vanders  46.57                 
18  Ella Vilenius  2004    219          44.83   
  Vanders  46.78                 
19  Ilona Marleen Koppel  2005    218          44.94   
  Ujumisklubi Briis  43.93                 
20  Pinja Kallio  2004    217          44.97   
  Kankaanpään Uimarit  44.99                 
21  Iina Rissanen  2005    208          45.61   
  Vanders  46.82                 
22  Aino Jäkärä  2005    202          46.07   
  Lappeenrannan Uimarit  44.64                 
23  Elina Syvänne  2004    196          46.53   
  Tuusulan Uimaseura  49.52                 
24  Essi Loponen  2004    184          47.50   
  Vanders  51.46                 
25  Milla Strandberg  2005    183          47.64   
  Vanders  47.92                 
26  Anni Holm  2004    180          47.87   
  Helsingfors Simsällskap                   
27  Katarina Kobycheva  2004    164          49.40   
  Cetus Espoo  48.64                 
28  Ankia Meintjes  2005    148          51.05   
  Lappeenrannan Uimarit  51.66                 
29  Milja Aarnivuo  2005    142          51.79   
  Simmis Wanda  51.54                 
30  Jasmine Errehani  2004    140          52.05   
  Vanders  54.46                 
31  Siiri Hintikka  2004    137          52.40   
  ORCA Helsinki  51.44                 
32  Sofi Andström  2005    134          52.85   
  Simmis Wanda  52.04                 
33  Isabella Juhola  2005    123          54.28   
  Cetus Espoo                   
34  Mandi Lindroos  2004    117          55.31   
  Simmis Wanda  1:02.04                 
34  Veera Mikkonen  2004    117          55.31   
  Tuusulan Uimaseura  55.77                 
36  Ella Trebs  2005    115          55.55   
  Simmis Wanda  55.02                 
37  Karla Roslund  2005    74          1:04.20   
  HTU Stadi  1:03.12                 
Vilma Leppähaara  2005              DSQ   
  Nummelan Kisaajat  39.88                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 1, 50m SU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 13 - 15 v 
Sponsori: Ravintola Oklahoma 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Svetlana Poslanchik  2002    602          32.04   
  Vovis  30.50                 
Laura Kellberg  2003    569          32.64   
  Cetus Espoo  34.55                 
Emmi Kaunisto  2002    498          34.13   
  Porin Uimaseura  36.50                 
Helene Hirvonen  2001    475          34.67   
  Helsingfors Simsällskap  35.27                 
Iiris Himanto  2001    470          34.79   
  Gladius Kirkkonummi  35.53                 
Ekaterina Savelieva  2002    462          35.00   
  Vovis  32.00                 
Roosa Lehtola  2001    448          35.35   
  Tuusulan Uimaseura  35.66                 
Senni Mattila  2003    444          35.45   
  Porin Uimaseura  34.85                 
Helene Kind Wensink  2003    417          36.21   
  Raufoss IL  36.10                 
10  Petra Uusikumpu  2001    395          36.86   
  Vanders  36.44                 
11  Maija Nurmi  2003    386          37.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.95                 
12  Hilda Harle  2001    377          37.44   
  ORCA Helsinki  51.23                 
13  Kerttu Nurmi  2003    372          37.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.30                 
14  Juulia Käräjämies  2003    368          37.73   
  Nummelan Kisaajat  38.81                 
15  Sofia Långström  2003    367          37.79   
  Cetus Espoo  39.92                 
16  Henrietta Löfgren  2003    345          38.55   
  Keravan Uimarit  37.41                 
17  Anni Manninen  2001    336          38.90   
  Simmis Wanda  44.19                 
18  Essi Salokorpi  2003    310          39.96   
  Cetus Espoo  39.24                 
19  Liisa Nurm  2003    306          40.14   
  ORCA Helsinki                   
20  Edla Wuori  2003    306          40.15   
  Nurmijärven Uinti  42.42                 
21  Oona Lehtola  2003    303          40.27   
  Tuusulan Uimaseura  41.13                 
22  Julia Peltola  2003    282          41.23   
  Cetus Espoo  40.47                 
23  Lilja Pakaslahti  2002    279          41.40   
  Vanders  41.83                 
24  Martina Uusitalo  2003    272          41.76   
  Cetus Espoo  42.62                 
25  Veera Laakkonen  2003    269          41.88   
  Kampuksen Plaani  42.61                 
26  Sanna Pajula  2003    268          41.92   
  Kankaanpään Uimarit  41.30                 
27  Emma Aarnikoivu  2002    259          42.41   
  Simmis Wanda  47.45                 
28  Siiri Haanpää  2001    247          43.08   
  Porin Uimaseura  43.67                 
29  Fanny Talonpoika  2001    236          43.74   
  Simmis Wanda  42.29                 
30  Siiri Kokko  2003    234          43.88   
  Helsingfors Simsällskap  46.93                 
31  Sini Aarnivuo  2003    223          44.57   
  Simmis Wanda  49.01                 
32  Sanni Hakkarainen  2003    220          44.82   
  Nummelan Kisaajat  47.79                 
33  Aava Mattila  2003    212          45.34   
  Vanders  46.53                 
34  Jenna Saarinen  2001    197          46.43   
  Simmis Wanda  43.74                 
35  Siiri Hargreaves  2003    194          46.71   
  Cetus Espoo                   
36  Sanna Valkonen  2003    192          46.83   
  Cetus Espoo  54.60                 
37  Edit Kull  2003    169          48.87   
  Cetus Espoo                   
38  Kia Kivelä  2003    167          49.09   
  Nummelan Kisaajat  52.37                 
39  Inkeri Aunesluoma  2003    167          49.13   
  ORCA Helsinki                   
40  Amanda Mielty  2003    146          51.31   
  Simmis Wanda  50.31                 
41  Eeva Nousiainen  2003    114          55.68   
  Lappeenrannan Uimarit  58.24                 
Iris Erten  2003              DNS   
  Simmis Wanda  51.50                 
 
Laji 1, 50m SU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Sponsori: Ravintola Oklahoma 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Nea-Amanda Heinola  2000    682          30.73   
  Nummelan Kisaajat  30.40                 
Aleksandra Koreshkova  2000    667          30.96   
  Ekran  31.50                 
Janina Ollikainen  2000    551          33.00   
  Porin Uimaseura  33.57                 
Saara Vesa  1999    468          34.84   
  ORCA Helsinki  33.32                 
Noora Kanerva  2000    346          38.54   
  Simmis Wanda  39.41                 
Ida Wagner  2000    319          39.57   
  Simmis Wanda  38.01                 
Tara Hintsanen  2000    272          41.72   
  Simmis Wanda  42.59                 
Emmi Kima  2000    247          43.08   
  Gladius Kirkkonummi  42.31                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  20:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner