2020-06-03   17:55:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för TäbySim Utmanare

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 7/2 kl 17.00

Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-02-07    Utskriftsdatum  07 februari 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:22   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 februari 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Ahlberg Linnea  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  10  25m  22.73              22.73   
                         
Allert Olivia  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  46  25m  32.08              32.08   
                         
Almén Elsa  2004  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.99              21.99   
                         
Almén Lovisa  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  38  25m  29.37              29.37   
                         
Arvius Alfred  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  59  25m  54.45              54.45   
                         
Atkinson Maccallum Sofia  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  31  25m  27.10              27.10   
                         
Barrios Amanda  2004  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Björnevik Ida  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  24  25m  25.15              25.15   
                         
Blomqvist Alva  2005  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  18  25m  24.18              24.18   
                         
Boman Linnea  2009  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  52  25m  37.49              37.49   
                         
Bråkenhielm Stella  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  17  25m  24.17              24.17   
                         
Campenfeldt Emelie  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  41  25m  29.76              29.76   
                         
Cedermark Elinor  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  55  25m  38.91              38.91   
                         
Elofsson Matilda  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  47  25m  32.30              32.30   
                         
Engstrand Lovisa  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  51  25m  35.34              35.34   
                         
Erlander Clara  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  58  25m  51.29              51.29   
                         
Frykehag Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  21  25m  24.82              24.82   
                         
Gustavsson Viggo  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Guting Liam  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  56  25m  42.86              42.86   
                         
Göransson Whilda  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  43  25m  30.50              30.50   
                         
Göthe Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  20  25m  24.64              24.64   
                         
Hallquisth Theodor  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  30  25m  26.78              26.78   
                         
Hanna Melinn  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  27  25m  25.71              25.71   
                         
Hellgren Anton  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  44  25m  31.45              31.45   
                         
Henriksson Matti Scilla  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Hlawatsch Beatrice  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  14  25m  23.42              23.42   
                         
holmberg jack  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.08              21.08   
                         
Holmgren Albin  2009  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  39  25m  29.52              29.52   
                         
Hällkvist Emmy  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.11              21.11   
                         
Jonsson Nordelind Matilda  2004  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  12  25m  22.92              22.92   
                         
Ladis Alexandros  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  13  25m  23.04              23.04   
                         
Larsson Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  42  25m  30.07              30.07   
                         
Larsson Baltzar  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.54              22.54   
                         
Lenstad Caitlin  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  53  25m  38.09              38.09   
                         
Lenstad Kevin  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.46              22.46   
                         
Lindberg Louisa  2009  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  54  25m  38.90              38.90   
                         
Lundström Noel  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  32  25m  27.26              27.26   
                         
Mikalsen Nora  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  33  25m  27.46              27.46   
                         
Nordin Lund Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  15  25m  23.75              23.75   
                         
Norlin Axel  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  35  25m  28.80              28.80   
                         
Norlin Filip  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  20.33              20.33   
                         
Olander Julia  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  50  25m  34.79              34.79   
                         
Olsson Sande Emma  2005  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.08              21.08   
                         
Rejeb Elias  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Rezaie Tara  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  11  25m  22.87              22.87   
                         
Rylander Emilia  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  48  25m  32.56              32.56   
                         
Samuelsson Elsa  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  45  25m  31.50              31.50   
                         
Sandberg Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  28  25m  26.28              26.28   
                         
schibbye Molly  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  40  25m  29.71              29.71   
                         
Seel Jesper  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.92              21.92   
                         
Selkirk Ellinor  2004  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  16  25m  23.94              23.94   
                         
Sohlberg Hanna  2003  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.57              22.57   
                         
Sommar Hannah  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  23  25m  25.11              25.11   
                         
Svensson August  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  49  25m  33.10              33.10   
                         
Svensson Max  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  57  25m  46.35              46.35   
                         
Tegelberg Sebastian  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  26  25m  25.28              25.28   
                         
Thermaenius Theo  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  29  25m  26.29              26.29   
                         
Tiernan Plunkett Loki  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  22  25m  25.03              25.03   
                         
Wahlqvist Emma  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  19  25m  24.56              24.56   
                         
Wallen Elin  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25  25m  25.19              25.19   
                         
Vallén Melker  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  37  25m  29.32              29.32   
                         
Zhou Jina  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  36  25m  29.31              29.31   
                         
Zuhr Hugo  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  34  25m  28.55              28.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  07 februari 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner