2020-06-03   17:24:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för TäbySim Utmanare

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 7/2 kl 17.00

Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-02-07    Utskriftsdatum  07 februari 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:38   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 februari 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Alsén Emma  2007  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  11  50m  49.03              49.03   
                         
Bebenek Daniel  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  46.85              46.85   
                         
Bergvall Nicholas  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  24  50m  51.94              51.94   
                         
Collantes Claudio  2001  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  16  50m  49.64              49.64   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  18  50m  51.16              51.16   
                         
Degerbalkan Elvin  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  12  50m  49.11              49.11   
                         
Ersson Sixten  2007  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  33  50m  57.80              57.80   
                         
Fransson Eric  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  30  50m  54.51              54.51   
                         
Hallquisth Wilhelm  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  25  50m  52.00              52.00   
                         
Haux Oliver  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  23  50m  51.92              51.92   
                         
Hedbeck Rebecka  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  21  50m  51.45              51.45   
                         
Humble Caspian  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  13  50m  49.14              49.14   
                         
Li Rose  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.78              47.78   
                         
Lindberg Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  20  50m  51.29              51.29   
                         
Lindgren Junie  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.82              47.82   
                         
Lindqvist Ida  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  17  50m  50.59              50.59   
                         
Lingham Maja  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  45.62              45.62   
                         
Lowbrink Edla  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  46.78              46.78   
                         
Lundberg Tuva  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  21  50m  51.45              51.45   
                         
Långström Ella  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  35  50m  1:01.24              1:01.24   
                         
Marohn Lova  2003  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  29  50m  54.34              54.34   
                         
Northun Lind Cecilia  2002  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  28  50m  54.13              54.13   
                         
Riahi Adrian  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.83              47.83   
                         
Salén William  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  31  50m  55.24              55.24   
                         
Schibbye Matilda  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.21              47.21   
                         
Sundberg Nora  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  15  50m  49.47              49.47   
                         
Svensson Elsa  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  34  50m  58.71              58.71   
                         
Svärd Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  14  50m  49.26              49.26   
                         
Tarish Emil  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  10  50m  48.34              48.34   
                         
Thermaenius Ella  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.64              47.64   
                         
Wahlström Maximilian  2001  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  35.35              35.35   
                         
Warglo Alice  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  19  50m  51.23              51.23   
                         
Westerdahl Clara  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  26  50m  53.64              53.64   
                         
Wiberg Linnea  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  32  50m  55.78              55.78   
                         
von Trzaska Gustav  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  27  50m  53.95              53.95   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  07 februari 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner