2020-03-29   18:20:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för TäbySim Utmanare

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 7/2 kl 17.00

Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-02-07    Utskriftsdatum  07 februari 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:42   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 februari 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Alsén Emma  2007  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  23.57              23.57   
                         
Bergvall Nicholas  2004  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  10  25m  23.72              23.72   
                         
Borgstedt Shahnazari Emma  2002  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  21.19              21.19   
                         
Buchli Yannick  2005  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  19  25m  29.27              29.27   
                         
Day Julia  2005  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  15  25m  26.83              26.83   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  13  25m  24.86              24.86   
                         
Degerbalkan Elvin  2006  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  23.03              23.03   
                         
Emtemo Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  23.39              23.39   
                         
hogg joel  2007  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  11  25m  23.77              23.77   
                         
Li Rose  2006  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  18  25m  28.22              28.22   
                         
Lindberg Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  14  25m  25.39              25.39   
                         
Lundberg Tuva  2006  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  11  25m  23.77              23.77   
                         
Markowicz Caroline  2005  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  20  25m  30.72              30.72   
                         
Mattsson Saga  2004  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  20.52              20.52   
                         
Reinfeldt Wilhelm  2002  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Salén William  2004  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  23.35              23.35   
                         
Suves Robin  2006  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  16  25m  26.86              26.86   
                         
Svärd Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  22.62              22.62   
                         
Taberman Clara  2004  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  23.50              23.50   
                         
Tarish Emil  2006  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  17  25m  26.97              26.97   
                         
Öström Torun  2004  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  22.89              22.89   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  07 februari 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner