Resultater for Speedo Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 4
Tulokset Laji 48 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 04 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:40 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 lokakuu 2015 |
Laji 48, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Jonna Jauhiainen | 2000 | 32.82 | 1:11.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Marilla Parhiala | 2000 | 32.82 | 1:12.20 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
3 | Aino Ruottu | 2001 | 35.14 | 1:12.57 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Daniela Nummi | 2000 | 33.88 | 1:12.69 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Cia Wacklin | 2001 | 35.64 | 1:15.25 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Veera Heikkinen | 2001 | 34.68 | 1:16.98 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
7 | Roosa-Maria Tempakka | 2000 | 36.20 | 1:17.62 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
8 | Saija Mikkonen | 2001 | 38.05 | 1:18.29 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
9 | Jonna Tiesmäki | 2001 | 35.23 | 1:19.25 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Anna Ketola | 2001 | 36.55 | 1:19.90 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
11 | Daniela Helanne | 2000 | 37.24 | 1:20.14 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
12 | Johanna Vieraankivi | 2001 | 36.08 | 1:20.18 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Martta Kitinoja | 2001 | 38.11 | 1:20.51 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
14 | Katariina Kivi | 2001 | 38.34 | 1:20.55 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
15 | Mariel Mylly | 2001 | 37.80 | 1:21.09 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
16 | Aino Pere | 2000 | 37.73 | 1:22.27 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Iida Jantunen | 2000 | 37.90 | 1:22.42 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
18 | Erja Tiljander | 2000 | 41.92 | 1:28.01 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
19 | Johanna Luukkonen | 2001 | 44.52 | 1:32.98 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
- | Julia Rönkä | 2001 | DNS | |||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
- | Saara Lehtonen | 2000 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Laji 48, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Fanny Teijonsalo | 1996 | 28.84 | 1:02.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Sini Koivu | 1999 | 29.12 | 1:03.09 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Anna Kotonen | 1997 | 29.61 | 1:03.78 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Suvi Huhtanen | 1999 | 29.69 | 1:05.69 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
5 | Nea Norismaa | 1995 | 29.92 | 1:06.23 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
6 | Eveliina Kallio | 1999 | 29.73 | 1:06.48 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
7 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 32.57 | 1:07.59 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Riina Strengell | 1997 | 31.05 | 1:07.77 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Nea Rinne | 1995 | 31.45 | 1:08.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Alissa Eloranta | 1999 | 31.82 | 1:08.40 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Sanni Ikonen | 1998 | 32.90 | 1:08.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
12 | Lotta Aho | 1999 | 32.52 | 1:09.11 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
13 | Vanessa Pönnighaus | 1999 | 31.43 | 1:10.49 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
14 | Ronja Mehtonen | 1999 | 31.75 | 1:10.50 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
15 | Claudia Åvist | 1997 | 31.75 | 1:10.54 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
16 | Maria Ripatti | 1987 | 32.37 | 1:10.68 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
17 | Emma Ingberg | 1999 | 31.82 | 1:11.10 | ||||||
Vanders | ||||||||||
18 | Nea Kontturi | 1998 | 32.88 | 1:11.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Katarina Korpinen | 1993 | 33.67 | 1:11.68 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
20 | Meea Kivi | 1999 | 32.30 | 1:12.09 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
21 | Roosa Andelin | 1998 | 34.01 | 1:12.18 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
22 | Aino Räike | 1999 | 33.43 | 1:12.23 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
23 | Sanna Saarinen | 1998 | 34.52 | 1:12.91 | ||||||
Vanders | ||||||||||
24 | Hanni Pratsch | 1999 | 33.49 | 1:13.09 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Julia Korva | 1999 | 34.96 | 1:13.30 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
26 | Kia Karike | 1999 | 34.48 | 1:13.35 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Aleksandra Ockenström | 1998 | 33.38 | 1:14.14 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
27 | Toini Kempinen | 1999 | 34.28 | 1:14.14 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
29 | Maija Hirvo | 1997 | 36.24 | 1:14.24 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
30 | Inari Rostedt | 1999 | 36.37 | 1:17.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
31 | Sanni Malinen | 1998 | 35.78 | 1:17.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Patricia Vainio | 1998 | 35.74 | 1:18.23 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
33 | Johanna Hyvönen | 1999 | 37.26 | 1:21.21 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
34 | Lisette Sild | 1999 | 36.93 | 1:22.75 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
35 | Piia Kaivola | 1999 | 40.16 | 1:27.27 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
36 | Jessika Markkanen | 1999 | 41.30 | 1:30.84 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 04 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:40 |