Tulokset IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
09:28 |
|
|
Järjestäjä |
SalU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
|
582 |
31.20 |
|
|
|
1:05.92 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
|
515 |
31.44 |
|
|
|
1:08.64 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Helmi Heinonen |
2002 |
|
469 |
32.47 |
|
|
|
1:10.84 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexandra Arenius |
2002 |
|
429 |
33.90 |
|
|
|
1:12.94 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lydia Rintanen |
2002 |
|
417 |
33.93 |
|
|
|
1:13.66 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Olivia Koski |
2002 |
|
386 |
33.93 |
|
|
|
1:15.57 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mette Hämeenaho |
2002 |
|
287 |
38.84 |
|
|
|
1:23.45 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pinja Österman |
2002 |
|
285 |
37.29 |
|
|
|
1:23.62 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Alida Öhberg |
2002 |
|
269 |
37.03 |
|
|
|
1:25.26 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Ellen Melin |
2002 |
|
170 |
46.47 |
|
|
|
1:39.23 |
|
|
IF Åland |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jessica Lindholm |
2001 |
|
501 |
32.31 |
|
|
|
1:09.29 |
|
|
IF Åland |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
|
491 |
31.92 |
|
|
|
1:09.76 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
|
488 |
31.78 |
|
|
|
1:09.89 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janette Setälä |
2001 |
|
475 |
33.20 |
|
|
|
1:10.52 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ida Nordquist |
2001 |
|
424 |
33.57 |
|
|
|
1:13.26 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Minka Halava |
2001 |
|
379 |
35.60 |
|
|
|
1:16.03 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Elena Mantila |
2001 |
|
330 |
37.89 |
|
|
|
1:19.59 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Matilda Laurila |
2001 |
|
285 |
36.34 |
|
|
|
1:23.61 |
|
|
Someron Esa |
1:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Fiia Pyykkö |
2001 |
|
263 |
38.29 |
|
|
|
1:25.82 |
|
|
Salon Uimarit |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Martta Haarala |
2001 |
|
174 |
45.72 |
|
|
|
1:38.50 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Aino Haarala |
2001 |
|
165 |
47.10 |
|
|
|
1:40.22 |
|
|
Uimaseura Kaarina |
1:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Iida Reini |
2000 |
|
583 |
30.12 |
|
|
|
1:05.86 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida Konkka |
2000 |
|
525 |
29.87 |
|
|
|
1:08.21 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Vilma Roman |
2000 |
|
521 |
31.70 |
|
|
|
1:08.40 |
|
|
Raision Urheilijat |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wilhelmina Leppähaara |
2000 |
|
337 |
36.19 |
|
|
|
1:19.05 |
|
|
Aurajoen Uinti |
1:17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
09:28 |
|