Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut PS | Tulostuspivmr | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 18:58 | |||
Jrjestj | HaHe, KemPy, OuLo, OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 31 lokakuu 2015 |
Laji 22, P14,15,16 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 14 v |
P16 LRIKM-enntys Teemu Vuorela, SWIM, 51,54 2010 |
P15 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 51,40 2000 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 52,13 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tiitus Taskila | 2001 | 456 | 27.98 | 58.38 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Jere Keskiaho | 2001 | 445 | 58.84 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Noa Mkel | 2001 | 436 | 28.48 | 59.26 | |||||
Kempeleen Pyrint | ||||||||||
4 | Aatu Pirneskoski | 2001 | 361 | 30.53 | 1:03.09 | |||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
5 | Leevi Krn | 2001 | 352 | 30.27 | 1:03.60 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
6 | Petteri Maijala | 2001 | 341 | 30.48 | 1:04.27 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
7 | Lukas Kalliokoski | 2001 | 286 | 1:08.16 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Jani Leskel | 2001 | 248 | 34.26 | 1:11.50 | |||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
9 | Otso Rimpilinen | 2001 | 192 | 36.56 | 1:17.89 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
10 | Juuso Mikael Tiensuu | 2001 | 185 | 36.86 | 1:18.81 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
11 | Riku Silvennoinen | 2001 | 172 | 37.80 | 1:20.74 | |||||
Kempeleen Pyrint | ||||||||||
12 | Otto Luokkala | 2001 | 168 | 38.05 | 1:21.29 | |||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
Laji 22, P14,15,16 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 15 v |
P16 LRIKM-enntys Teemu Vuorela, SWIM, 51,54 2010 |
P15 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 51,40 2000 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 52,13 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Topi Lukkarinen | 2000 | 527 | 26.60 | 55.63 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
2 | Taneli Juutinen | 2000 | 495 | 26.55 | 56.79 | |||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
3 | Arttu Pirneskoski | 2000 | 426 | 29.47 | 59.71 | |||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
4 | Veikko Romppainen | 2000 | 412 | 28.55 | 1:00.35 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Anton Ukkola | 2000 | 401 | 28.01 | 1:00.93 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Janne Tyni | 2000 | 373 | 29.96 | 1:02.42 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Eetu Elorinne | 2000 | 366 | 29.95 | 1:02.77 | |||||
Kempeleen Pyrint | ||||||||||
8 | Juho Anttila | 2000 | 341 | 30.93 | 1:04.32 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Laji 22, P14,15,16 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 16 v |
P16 LRIKM-enntys Teemu Vuorela, SWIM, 51,54 2010 |
P15 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 51,40 2000 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 52,13 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Konsta Kallinen | 1999 | 577 | 25.10 | 53.96 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Juho Laatikainen | 1999 | 511 | 27.00 | 56.19 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
3 | Juho Kaikkonen | 1999 | 475 | 57.58 | 57.58 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Kosti Kaaresvirta | 1999 | 412 | 29.19 | 1:00.39 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspivmr | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 18:58 |