Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:31 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 31 lokakuu 2015 |
Laji 36, P14,15,16 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
P16 LRIKM-enntys Niko Mkel, RiUS, 55,57 2014 |
P15 LRIKM-enntys Tony Eriksson, JUK, 57,34 2010 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,68 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Aaron Antikainen | 2001 | 421 | 29.92 | 1:04.66 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Herman Widbom | 2001 | 396 | 30.23 | 1:05.98 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Jere Ruuhonen | 2001 | 380 | 30.47 | 1:06.92 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Eerikki Laitala | 2001 | 378 | 30.13 | 1:07.00 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Saku Suomalainen | 2001 | 371 | 32.07 | 1:07.42 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Eemil Kylm | 2001 | 287 | 33.91 | 1:13.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Pyry Kurunsaari | 2001 | 166 | 40.04 | 1:28.21 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 36, P14,15,16 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
P16 LRIKM-enntys Niko Mkel, RiUS, 55,57 2014 |
P15 LRIKM-enntys Tony Eriksson, JUK, 57,34 2010 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,68 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sergey Kuznetsov | 2000 | 682 | 25.61 | 55.07 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Niki Karlsson | 2000 | 546 | 27.27 | 59.30 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
3 | Santeri Hltt | 2000 | 519 | 27.76 | 1:00.31 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
4 | Anton Nuottajrvi | 2000 | 467 | 29.16 | 1:02.45 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Kustaa Yli-yh | 2000 | 443 | 30.00 | 1:03.55 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
6 | Alex Lassila | 2000 | 418 | 29.25 | 1:04.83 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Elias Herlevi | 2000 | 374 | 31.91 | 1:07.23 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
8 | Georgy Babenov | 2000 | 351 | 30.61 | 1:08.72 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
9 | Aleksej Belfer | 2000 | 314 | 32.00 | 1:11.31 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
10 | Joona Salminen | 2000 | 311 | 33.34 | 1:11.53 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 36, P14,15,16 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 16 v |
P16 LRIKM-enntys Niko Mkel, RiUS, 55,57 2014 |
P15 LRIKM-enntys Tony Eriksson, JUK, 57,34 2010 |
P14 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,68 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kaarlo Seppnen | 1999 | 505 | 27.56 | 1:00.85 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
2 | Verneri Mattila | 1999 | 498 | 28.76 | 1:01.16 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
3 | Tuomas Herlevi | 1999 | 412 | 29.56 | 1:05.13 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
4 | Matti Saln | 1999 | 371 | 29.38 | 1:07.41 | |||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
5 | Joonatan Lindfors | 1999 | 333 | 31.84 | 1:09.89 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:31 |