Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 54 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:55 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 31 lokakuu 2015 |
Laji 54, 4X50mVapaauinti, Loppukilpailut 12 - 16 v |
LRIKM-enntys Cetus Espoo, Cetus, 1:38,71 2014 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Hss 1 | 1999 | 1:39.58 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
Kaarlo Seppnen | 1999 | 23.51 | 23.51 | |||||||
Santeri Hltt | 2000 | 23.74 | 47.25 | |||||||
Iida Koiranen | 2000 | 26.43 | 1:13.68 | |||||||
Vilma Oura | 2001 | 25.90 | 1:39.58 | |||||||
2 | Cetus 1 | 1999 | 1:39.60 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Sergey Kuznetsov | 2000 | 23.03 | 23.03 | |||||||
Eetu Alitalo | 1999 | 24.49 | 47.52 | |||||||
Lyydia Kalenius | 2000 | 26.59 | 1:14.11 | |||||||
Ronja Riihinen | 2000 | 25.49 | 1:39.60 | |||||||
3 | Cetus 2 | 1999 | 1:44.24 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Oskari Aalto | 2002 | 25.57 | 25.57 | |||||||
Jonni Aho | 1999 | 24.97 | 50.54 | |||||||
Emilia Flyckt | 2001 | 26.79 | 1:17.33 | |||||||
Peppi Siirtola | 2002 | 26.91 | 1:44.24 | |||||||
4 | Hss 2 | 1999 | 1:45.18 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
Tuomas Herlevi | 1999 | 25.35 | 25.35 | |||||||
Niki Karlsson | 2000 | 25.10 | 50.45 | |||||||
Erika Ketola | 2000 | 26.79 | 1:17.24 | |||||||
Isabel Hagelin | 2001 | 27.94 | 1:45.18 | |||||||
5 | Cetus 3 | 1999 | 1:46.40 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tuomas Jokinen | 2001 | 26.38 | 26.38 | |||||||
Niko Somila | 1999 | 24.98 | 51.36 | |||||||
Ella Aalto | 2000 | 27.38 | 1:18.74 | |||||||
Emma Kotiranta | 2001 | 27.66 | 1:46.40 | |||||||
6 | Hss 3 | 1999 | 1:46.75 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
Kirill Egorov | 2000 | 25.88 | 25.88 | |||||||
Jami Heinil | 2000 | 25.98 | 51.86 | |||||||
Emmi Klhi | 2000 | 27.64 | 1:19.50 | |||||||
Sophia Lindeberg | 2000 | 27.25 | 1:46.75 | |||||||
7 | Gladius | 1999 | 1:49.50 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Henri Koski | 2000 | 26.10 | 26.10 | |||||||
Severi Nieminen | 1999 | 26.86 | 52.96 | |||||||
Marilla Parhiala | 2000 | 27.39 | 1:20.35 | |||||||
Siiri Eini | 2003 | 29.15 | 1:49.50 | |||||||
8 | Orca Seka [1999] | 1999 | 1:56.04 | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Aleksej Belfer | 2000 | 25.76 | 25.76 | |||||||
Georgy Babenov | 2000 | 25.65 | 51.41 | |||||||
Viivi Vaajanen | 2002 | 32.24 | 1:23.65 | |||||||
Lotta Lehtoila | 2003 | 32.39 | 1:56.04 | |||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:55 |