Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 13:19 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 13, 4X50m Sekauinti, Loppukilpailut 10 - 12 v |
LRIKM-ennätys Helsingfors Simsällskap, 2:14,30 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Hss Seka 1 | 2003 | 2:13.07 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Veera Säämänen | 2004 | 36.20 | 36.20 | |||||||
Aleksi Koprinen | 2003 | 35.19 | 1:11.39 | |||||||
Lotta Pälsi | 2004 | 31.78 | 1:43.17 | |||||||
Lari Tumanoff | 2003 | 29.90 | 2:13.07 | |||||||
2 | Cetus 1 | 2003 | 2:23.85 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Niklas Hatakka | 2003 | 34.86 | 34.86 | |||||||
Pinja Nieminen | 2004 | 43.02 | 1:17.88 | |||||||
Tuukka Inkilä | 2003 | 35.69 | 1:53.57 | |||||||
Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 30.28 | 2:23.85 | |||||||
3 | Cetus 2 | 2003 | 2:24.10 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Leevi Ylikulppi | 2003 | 36.36 | 36.36 | |||||||
Helmi Haverinen | 2004 | 41.45 | 1:17.81 | |||||||
Saga Kovanen | 2004 | 35.88 | 1:53.69 | |||||||
Luukas Vainio | 2003 | 30.41 | 2:24.10 | |||||||
4 | Cetus 3 | 2003 | 2:26.78 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Akseli Leppänen | 2004 | 37.74 | 37.74 | |||||||
Tuuli Pippuri | 2005 | 40.64 | 1:18.38 | |||||||
Tuomas Peltola | 2003 | 36.74 | 1:55.12 | |||||||
Auri Keurulainen | 2004 | 31.66 | 2:26.78 | |||||||
5 | Hss Seka 2 | 2003 | 2:31.58 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Elis Fokin | 2003 | 39.15 | 39.15 | |||||||
Helmiina Toivonen | 2004 | 41.27 | 1:20.42 | |||||||
Anna Edwards | 2004 | 36.09 | 1:56.51 | |||||||
Henry Nyman | 2003 | 35.07 | 2:31.58 | |||||||
6 | Hss Seka 3 | 2003 | 2:46.63 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Aamu Änkilä | 2004 | 39.92 | 39.92 | |||||||
Anton Petrov | 2004 | 49.70 | 1:29.62 | |||||||
Veera Korsoff | 2005 | 40.88 | 2:10.50 | |||||||
Waldemar Palombi | 2004 | 36.13 | 2:46.63 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 13:19 |