Results for Ruska uinnit 2015
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Ruska uinnit 2015 | Tulostuspäivämäärä | 03 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:39 | |||
Järjestäjä | Oulun Uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 lokakuu 2015 |
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Julius Schroderus | 2006 | 121 | 45.70 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
2 | Weeti Niemi | 2006 | 103 | 48.17 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
3 | Kalle Pesälä | 2006 | 102 | 48.35 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
4 | Elias Mikkonen | 2005 | 98 | 48.91 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Tuomas Romsi | 2005 | 96 | 49.35 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Paavo Tapio | 2005 | 82 | 51.86 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Elias Laukka | 2005 | 79 | 52.49 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
8 | Noa Korhonen | 2005 | 79 | 52.65 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Nooa Kaunisto | 2007 | 50 | 1:01.03 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Veikka Ijäs | 2004 | 185 | 39.67 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Cedu Decena | 2004 | 166 | 41.11 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Magnus Kuitunen | 2004 | 162 | 41.42 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Arttu Haipus | 2004 | 151 | 42.43 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
5 | Eetu Haipus | 2004 | 117 | 46.20 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
6 | Jimi Kenttälä | 2004 | 83 | 51.66 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Jarkko Kytökorpi | 2004 | 78 | 52.85 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Jami Kenttälä | 2004 | 73 | 53.88 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
- | Otso Kotila | 2004 | DNS | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Olli-Pekka Pietarila | 2003 | 200 | 38.65 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Leevi Sipilä | 2003 | 166 | 41.12 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
3 | Lauri Saarela | 2003 | 160 | 41.59 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Tuukka Alatalo | 2003 | 105 | 47.78 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Joona Suorsa | 2003 | 95 | 49.50 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Matias Utunen | 2003 | 71 | 54.49 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jesse Laukkanen | 1996 | 566 | 27.33 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
2 | Aleksanteri Järvinen | 1996 | 512 | 28.25 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
3 | Juho Röytiö | 1998 | 452 | 29.46 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
4 | Topias Nygård | 2000 | 448 | 29.54 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Eelis Hukka | 1999 | 441 | 29.70 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
6 | Kaius Kejonen | 1998 | 428 | 30.00 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Juho Laatikainen | 1999 | 417 | 30.26 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
8 | Santeri Leppälä | 1998 | 362 | 31.70 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
9 | Esa Hyrynkangas | 2002 | 259 | 35.43 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Eetu Elorinne | 2000 | 257 | 35.55 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
11 | Ville Korpilähde | 2002 | 236 | 36.57 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
12 | Eino Niemelä | 2000 | 210 | 37.98 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
13 | Kalle Huttunen | 2002 | 88 | 50.81 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:39 |