Results for Vantaa Games
Below are all results from the competition shown by session.
Lauantai aamujakso
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
21:11 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Timi Torkkel |
2001 |
|
423 |
1:16.21 |
2:42.86 |
5:32.01 |
|
5:32.01 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Herman Widbom |
2001 |
|
402 |
1:13.00 |
2:48.42 |
|
|
5:37.53 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Konsta Seppä |
2001 |
|
350 |
1:23.98 |
2:54.99 |
4:35.62 |
|
5:53.57 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksi Seger |
2001 |
|
342 |
1:24.53 |
2:56.01 |
|
|
5:56.42 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Atte Lasmio |
2001 |
|
332 |
1:26.57 |
3:01.43 |
5:59.80 |
|
5:59.80 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Harald Åström |
2001 |
|
322 |
1:33.47 |
3:03.71 |
|
|
6:03.69 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ville Lauslahti |
2001 |
|
314 |
1:26.89 |
2:58.07 |
|
|
6:06.64 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eemeli Raninen |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elias Soukola |
1999 |
|
478 |
1:12.52 |
2:37.18 |
4:06.91 |
|
5:18.63 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kirill Egorov |
2000 |
|
440 |
1:15.16 |
2:40.78 |
4:15.58 |
|
5:27.51 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Saku Romo |
2000 |
|
416 |
1:20.05 |
2:44.21 |
5:33.67 |
|
5:33.67 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Teemu Viitanen |
2000 |
|
402 |
1:20.37 |
|
|
|
5:37.60 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jaakko Kokko |
1999 |
|
398 |
1:16.25 |
2:44.74 |
4:20.84 |
|
5:38.65 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Otto Seppä |
1999 |
|
397 |
1:19.05 |
2:50.56 |
4:24.08 |
|
5:39.07 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Miika Pänttönen |
1999 |
|
328 |
1:18.85 |
2:55.30 |
|
|
6:01.29 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lauri Koskela |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Arttu Heikkinen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jakob Sievers |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspäivämäärä |
23 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
21:11 |
|