Resultater for Forever Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 10:09 | |||
Järjestäjä | VANDERS | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Mio Heinola | 2005 | 96 | 50.78 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Danil Seksenov | 2004 | 256 | 36.73 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Dang Le Nhut | 2003 | 242 | 37.41 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Tatu Saareks | 2003 | 187 | 40.78 | ||||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
4 | Akseli Leppänen | 2004 | 156 | 43.27 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
5 | Miro Merinen | 2003 | 152 | 43.62 | ||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Olavi Männistö | 2003 | 151 | 43.80 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
7 | Isak Jatkola | 2003 | 149 | 43.95 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
8 | Juuso Rahikainen | 2003 | 146 | 44.27 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
9 | Petri Shkolny | 2003 | 129 | 46.11 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
10 | Leevi Kervinen | 2003 | 117 | 47.67 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
11 | Antti Malmberg | 2003 | 111 | 48.43 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Oliver Hanhimäki | 2003 | 104 | 49.49 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
13 | Tomi Suoknuuti | 2004 | 104 | 49.55 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
14 | Henri Taneli Korpi | 2004 | 97 | 50.61 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Casper Heikkinen | 2003 | 94 | 51.20 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
16 | Aleksi Kokkonen | 2004 | 79 | 54.29 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
17 | Joonas Nieminen | 2003 | 49 | 1:03.65 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
- | Aleksi Pehkonen | 2004 | DSQ | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Santeri Berggren | 2003 | DSQ | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kalle Mäkinen | 2002 | 374 | 32.36 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Kasper Envalds | 2001 | 331 | 33.70 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Nico Nieminen | 2002 | 259 | 36.60 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
4 | Lenni Kukkonen | 2001 | 191 | 40.47 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
5 | Martti Rautell | 2002 | 151 | 43.77 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
6 | Harri Connell | 2001 | 97 | 50.73 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Samuel Syrjänen | 2002 | 96 | 50.78 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Antti Hakkarainen | 2000 | 529 | 28.83 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
2 | Väinö Kilpeläinen | 1999 | 526 | 28.90 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
3 | Leo Kuusela | 1999 | 494 | 29.50 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
4 | Pyry Nurmilo | 1999 | 399 | 31.67 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
5 | Miska Kurvinen | 1999 | 379 | 32.21 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
6 | Lauri Ytti | 1999 | 359 | 32.80 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
7 | Torsti Tujunen | 2000 | 282 | 35.56 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
8 | Daniel Kotov | 2000 | 275 | 35.84 | ||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Joni Löytökorpi | 2000 | 113 | 48.15 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Markus Heino | 2000 | DSQ | |||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kevin Kroon | 1997 | 676 | 26.57 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Elmo Kiuru | 1997 | 651 | 26.91 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
3 | Jyri Lähde | 1996 | 632 | 27.18 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
4 | Niklas Reunanen | 1998 | 631 | 27.20 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
5 | Tristan Forslund | 1998 | 568 | 28.16 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
6 | Jon Lundgren | 1998 | 531 | 28.80 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Oskar Mäkelä | 1998 | 525 | 28.91 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
8 | Jimmy Nyberg | 1996 | 490 | 29.58 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
9 | Mikko Suova | 1997 | 456 | 30.31 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
10 | Mika Katajisto | 1997 | 455 | 30.33 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
11 | Juha Hyvärinen | 1998 | 444 | 30.57 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Artturi Kaarlenkaski | 1997 | 444 | 30.58 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
13 | Eetu Närhi | 1998 | 425 | 31.03 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
14 | Lassi Ruohonen | 1998 | 419 | 31.17 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
15 | Tino Laine | 1998 | 375 | 32.33 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
16 | Miika Mäentaus | 1998 | 365 | 32.63 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Miro Torola | 1995 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Robin Bucher | 1997 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 11 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 10:09 |