2017-11-23   02:28:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:21   
  Järjestäjä  OU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2015         
 
 
Laji 8, 4X100m VUV 2T+2P T12/P13, Loppukilpailut 10 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ou Rollo 1  2002  18  539          4:20.04   
  Oulun Uinti 1906                   
  Valtteri Taskinen  2002      31.17  1:06.30      1:06.30   
  Laura Lahtinen  2003      29.43  1:03.12      2:09.42   
  Henna Hökkä  2003      31.24  1:05.32      3:14.74   
  Lasse Pulkkinen  2002      31.34  1:05.30      4:20.04   
                     
Raisu Seka [2002] 1  2002  14  533          4:21.05   
  Raision Urheilijat                   
  Viljami Salonen  2002      30.53  1:03.36      1:03.36   
  Aku Kaila  2003      30.81  1:05.44      2:08.80   
  Emilia Sihvo  2004      31.67           
  Rebekka Luoto  2003      3:46.48  4:21.05      4:21.05   
                     
Cetus 1  2002  12  525          4:22.30   
  Cetus Espoo                   
  Verneri Viisanen  2002      31.59  1:07.27      1:07.27   
  Laura Kellberg  2003      31.44  1:07.00      2:14.27   
  Ellen Antikainen  2003      31.80  1:08.14      3:22.41   
  Oskari Aalto  2002      28.30  59.89      4:22.30   
                     
Aui Seka [2002]  2002  10  512          4:24.49   
  Aurajoen Uinti                   
  Sylvia Kuusisto  2003      31.38  1:06.77      1:06.77   
  Jesper Lietzen  2002      30.46  1:03.94      2:10.71   
  Daniela Degenhardt  2003      33.29  1:10.92      3:21.63   
  Ibrahim Ezzat  2002      29.60  1:02.86      4:24.49   
                     
Vus-Vss 1  2002  468          4:32.63   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Alex Lydman  2003      30.47  1:03.53      1:03.53   
  Toivo Haikonen  2002      31.83  1:07.15      2:10.68   
  Emma Haglund  2003      32.39  1:10.95      3:21.63   
  Tara Korkiakoski  2003      32.31  1:11.00      4:32.63   
                     
Uita 1  2002  464          4:33.46   
  Uinti Tampere                   
  Ella Ekman  2003      31.28  1:07.61      1:07.61   
  Akseli Hakala  2003      32.53  1:10.11      2:17.72   
  Eveliina Koivula  2003      32.87  1:11.86      3:29.58   
  Tatu Hapuoja  2003      30.32  1:03.88      4:33.46   
                     
Laus Seka 1 [2002]  2002  463          4:33.67   
  Lahden Uimaseura                   
  Antti Leppänen  2002      29.52  1:02.28      1:02.28   
  Jasu Ovaskainen  2002      32.31  1:08.18      2:10.46   
  Sohvi Kallinen  2004      32.91  1:10.16      3:20.62   
  Julia Sairanen  2003      33.33  1:13.05      4:33.67   
                     
Oulo Seka 1  2002  462          4:33.87   
  Oulun Lohet                   
  Ahti Saarela  2002      31.95  1:05.63      1:05.63   
  Madeleine Hiltunen  2003      31.67  1:08.06      2:13.69   
  Roosa Kärkkäinen  2003      33.11  1:10.11      3:23.80   
  Esa Hyrynkangas  2002      33.46  1:10.07      4:33.87   
                     
Ou Rollo 2  2002    459          4:34.28   
  Oulun Uinti 1906                   
  Venla Säntti  2003      33.22  1:10.46      1:10.46   
  Julius Kuitunen  2002      31.72  1:07.04      2:17.50   
  Paavo Erkinaro  2003      32.34  1:08.04      3:25.54   
  Minja Lukkari  2003      32.47  1:08.74      4:34.28   
                     
10  Cetus 2  2002    455          4:35.08   
  Cetus Espoo                   
  Isabella Renwick  2003      33.32           
  Sofia Långström  2003      1:42.29  2:19.41      2:19.41   
  Oscar Skjäl  2002      32.05  1:08.00      3:27.41   
  Leo Mikkonen  2002      32.26  1:07.67      4:35.08   
                     
11  Hss Seka 1 [2002]  2002    438          4:38.78   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Lari Tumanoff  2003      33.14  1:10.20      1:10.20   
  Aleksi Koprinen  2003      31.66  1:07.56      2:17.76   
  Veera Säämänen  2004      33.74  1:11.29      3:29.05   
  Lotta Pälsi  2004      32.76  1:09.73      4:38.78   
                     
12  Raisu Seka [2002] 3  2002    432          4:39.88   
  Raision Urheilijat                   
  Lauri Kinnunen  2003      32.38  1:07.75      1:07.75   
  Roope Paatos  2002      31.82  1:07.51      2:15.26   
  Anni Korhonen  2003      33.59  1:10.18      3:25.44   
  Aino-Kaisa Paatos  2004      35.84  1:14.44      4:39.88   
                     
13  Uita 2  2002    426          4:41.24   
  Uinti Tampere                   
  Siiri Arjanmaa  2004      34.45  1:13.00      1:13.00   
  Kiia Kinnunen  2003      33.46  1:11.36      2:24.36   
  Eemeli Leinonen  2002      32.10  1:06.60      3:30.96   
  Wäinö Koskinen  2002      33.28  1:10.28      4:41.24   
                     
14  Cetus 3  2002    419          4:42.84   
  Cetus Espoo                   
  Mihail Khanoukaev  2002      32.94  1:09.42      1:09.42   
  Oona Puolakka  2003      33.66  1:12.46      2:21.88   
  Emma Johansson  2003      35.47  1:13.65      3:35.53   
  Joel Syrjä  2002      31.77  1:07.31      4:42.84   
                     
15  Laus Seka 2 [2002]  2002    415          4:43.71   
  Lahden Uimaseura                   
  Eetu Koskinen  2002      33.07  1:09.97      1:09.97   
  Otto Hoffren  2002      32.17  1:07.76      2:17.73   
  Emilia Hokkanen  2003      34.39  1:13.01      3:30.74   
  Minttu Paalanen  2003      35.32  1:12.97      4:43.71   
                     
16  Vanders 1  2002    411          4:44.70   
  Vanders                   
  Matias Hjelm  2002      30.43  1:03.28      1:03.28   
  Dang Le Nhut  2003      32.64  1:12.12      2:15.40   
  Liinu Louhikoski  2004      35.28  1:14.84      3:30.24   
  Emilia Lyyra  2003      34.90  1:14.46      4:44.70   
                     
17  Åsk 1  2002    411          4:44.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Kerttu Nurmi  2003      35.93           
  Venla Koskinen  2003      1:48.32  2:28.26      2:28.26   
  Santeri Herpola  2003      32.57  1:09.47      3:37.73   
  Oskar Voiko  2002      31.42  1:07.01      4:44.74   
                     
18  Hu Seka 1  2002    409          4:45.03   
  Helsingin Uimarit                   
  Tilda Selonen  2003      33.73  1:13.86      1:13.86   
  Sonja Lehtinen  2003      33.58  1:10.88      2:24.74   
  Touko Luukkonen  2002      32.93  1:09.72      3:34.46   
  Aatu Harju  2002      33.31  1:10.57      4:45.03   
                     
19  Ou Rollo 3  2002    409          4:45.08   
  Oulun Uinti 1906                   
  Martta Nygård  2003      34.23  1:10.94      1:10.94   
  Matias Rajavaara  2002      32.83  1:12.88      2:23.82   
  Mathilda Puutio  2003      34.11  1:12.02      3:35.84   
  Olli-Pekka Pietarila  2003      33.23  1:09.24      4:45.08   
                     
20  Kou Seka [2002]  2002    396          4:48.13   
  Kouvolan Uimarit                   
  Lassi Haimi  2003      34.50  1:13.48      1:13.48   
  Sandra Kalenius  2003      33.73  1:11.76      2:25.24   
  Risto Martikainen  2003      33.43  1:10.95      3:36.19   
  Jenna Pulkkinen  2004      32.90  1:11.94      4:48.13   
                     
21  Hss Seka 2 [2002]  2002    382          4:51.59   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Rasmus Söderholm  2002      34.27  1:12.64      1:12.64   
  Alexander Fyhr  2002      34.44  1:14.82      2:27.46   
  Milla Hyttinen  2003      34.03  1:12.02      3:39.48   
  Ethel Piksilä  2003      33.56  1:12.11      4:51.59   
                     
22  Swim Seka 1  2002    381          4:51.96   
  Swimming Jyväskylä                   
  Siiri Pellinen  2003      34.61  1:11.99      1:11.99   
  Olli Elo  2002      36.52  1:17.57      2:29.56   
  Sampo Soininen  2002      33.91  1:11.85      3:41.41   
  Martta Ruuska  2003      33.90  1:10.55      4:51.96   
                     
23  Numkis Seka [2003]  2003    375          4:53.54   
  Nummelan Kisaajat                   
  Juulia Käräjämies  2003      33.56  1:10.68      1:10.68   
  Markus Nuorinko  2003      32.92  1:09.89      2:20.57   
  Leo Parviainen  2003      33.65  1:12.92      3:33.49   
  Liisa Penttinen  2003      37.87  1:20.05      4:53.54   
                     
24  Raus Seka [2002]  2002    369          4:54.92   
  Rauman Uimaseura                   
  Vilho Heino  2003      34.33  1:11.43      1:11.43   
  Viljami Kuosmanen  2002      34.81  1:15.12      2:26.55   
  Mimosa Rintala  2003      35.14  1:15.42      3:41.97   
  Helmi Swanson  2004      34.06  1:12.95      4:54.92   
                     
25  Laus Seka 3 [2002]  2002    361          4:57.31   
  Lahden Uimaseura                   
  Roope Tsutsunen  2002      34.98  1:11.19      1:11.19   
  Lauri Uosukainen  2002      34.69  1:13.74      2:24.93   
  Ella Tommola  2003      35.22  1:15.57      3:40.50   
  Janna Salminen  2003      36.76  1:16.81      4:57.31   
                     
26  Aquila Seka [2002]  2002    360          4:57.44   
  Uimaseura Aquila                   
  Ida Lehtovaara  2003      35.32  1:12.99      1:12.99   
  Joonas Kytömäki  2002      33.58  1:10.47      2:23.46   
  Tinka Rokka  2003      38.80  1:22.59      3:46.05   
  Henri Heikkilä  2003      34.51  1:11.39      4:57.44   
                     
27  Åsk 2  2002    344          5:02.00   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Siiri Konkka  2004      35.64  1:16.12      1:16.12   
  Maija Nurmi  2003      35.82  1:16.38      2:32.50   
  Samu Petteri Kallio  2002      33.17  1:12.74      3:45.24   
  Arttu Mäenpää  2003      35.93  1:16.76      5:02.00   
                     
28  Kus-Gss Sininen  2002    342          5:02.50   
  Kokkolan Uimaseura                   
  Jesse Anttila  2002      31.98  1:06.83      1:06.83   
  Sofia Nurkkala  2004      37.63  1:19.75      2:26.58   
  Wilma Lakanen  2003      35.79  1:16.08      3:42.66   
  Teppo Jestoi  2003      36.11  1:19.84      5:02.50   
                     
29  Hu Seka 2  2002    341          5:02.95   
  Helsingin Uimarit                   
  Emma Hakala  2004      36.24  1:18.37      1:18.37   
  Saima Huovinen  2003      34.17  1:13.33      2:31.70   
  Joel Korhonen  2002      34.87  1:14.55      3:46.25   
  Pauli Salonen  2003      34.77  1:16.70      5:02.95   
                     
30  Kou Seka 2  2002    336          5:04.47   
  Kouvolan Uimarit                   
  Manu Ursin  2002      34.74  1:13.19      1:13.19   
  Lotta Hermonen  2004      37.59  1:20.01      2:33.20   
  Joonatan Lekander  2002      35.72  1:15.73      3:48.93   
  Milja Mäkinen  2004      35.15  1:15.54      5:04.47   
                     
31  Vanders 2  2002    336          5:04.48   
  Vanders                   
  Aleksanteri Nord  2002      33.97  1:12.99      1:12.99   
  Julie Nikkilä  2003      34.58  1:15.08      2:28.07   
  Aada Rissanen  2004      35.21  1:16.53      3:44.60   
  Miro Merinen  2003      37.63  1:19.88      5:04.48   
                     
32  Jous 1  2002    334          5:04.95   
  Joensuun Uimaseura                   
  Akseli Kontiainen  2002      32.56  1:07.70      1:07.70   
  Topi Myyry  2003      34.91  1:16.36      2:24.06   
  Minna Kinnunen  2003      34.99  1:16.28      3:40.34   
  Meeri Kerkkänen  2004      40.29  1:24.61      5:04.95   
                     
33  Siwa Seka 2  2002    329          5:06.64   
  Simmis Wanda                   
  Sami Uusikumpu  2003      33.10  1:10.13      1:10.13   
  Nicole Yisrael  2004      35.70  1:16.42      2:26.55   
  Henni Havén  2004      39.02  1:25.65      3:52.20   
  Ilari Silventoinen  2002      34.54  1:14.44      5:06.64   
                     
34  Lru Mix  2002    323          5:08.39   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  Hilla Kuuva  2003      36.69  1:20.75      1:20.75   
  Ida Mäki-Hokkonen  2004      39.15  1:24.73      2:45.48   
  Niko Matela  2003      34.57  1:15.48      4:00.96   
  Kettunen Lauri  2002      31.38  1:07.43      5:08.39   
                     
35  Vus-Vss 2  2002    322          5:08.63   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Robin Söderholm  2002      34.53  1:11.04      1:11.04   
  Elias Kalliokoski  2003      37.38  1:22.83      2:33.87   
  Jenny Grangärd  2003      36.07  1:16.93      3:50.80   
  Maija Björkholm  2003      36.43  1:17.83      5:08.63   
                     
36  Rius2  2002    321          5:08.93   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Aida Pasma  2003      37.47  1:19.99      1:19.99   
  Oskar Turunen  2003      34.58  1:12.76      2:32.75   
  Ronja Hellberg  2003      38.96  1:23.25      3:56.00   
  Ville Savulahti  2003      35.57  1:12.93      5:08.93   
                     
37  Swim Seka 2  2002    316          5:10.72   
  Swimming Jyväskylä                   
  Veikko Pyyhtinen  2002      35.24  1:15.34      1:15.34   
  Inka Metiäinen  2003      37.37  1:15.76      2:31.10   
  Saana Järvinen  2003      38.99  1:23.22      3:54.32   
  Markus Veckman  2004      36.11  1:16.40      5:10.72   
                     
38  Uita 4  2002    315          5:11.06   
  Uinti Tampere                   
  Urho Lyytinen  2003      35.04  1:15.78      1:15.78   
  Siiri Ala-Karvia  2004      37.72  1:20.42      2:36.20   
  Ilona Halima  2003      37.83  1:19.15      3:55.35   
  Teemu Nurminen  2003      34.36  1:15.71      5:11.06   
                     
39  Oulo Seka 2  2002    313          5:11.80   
  Oulun Lohet                   
  Nita Poutiainen  2003      35.71  1:15.66      1:15.66   
  Lauri Saarela  2003      35.98  1:17.70      2:33.36   
  Veera Paasovaara  2003      35.86  1:18.37      3:51.73   
  Mikael Ryynänen  2003      36.93  1:20.07      5:11.80   
                     
40  Uita 3  2002    309          5:13.04   
  Uinti Tampere                   
  Adeliina Kaarlenkaski  2004      34.31  1:15.29      1:15.29   
  Evgenia Vlasova  2003      34.36  1:14.84      2:30.13   
  Eemil Sipola  2003      39.81  1:25.41      3:55.54   
  Joona Kortteinen  2003      35.39  1:17.50      5:13.04   
                     
41  Vus-Vss 4  2002    290          5:19.59   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Teemu Oksakari  2003      37.71  1:19.96      1:19.96   
  Kirill Helsing  2002      36.83  1:19.90      2:39.86   
  Petra Kivi  2003      36.36  1:19.61      3:59.47   
  Siiri Tiilikka  2004      38.15  1:20.12      5:19.59   
                     
42  Bs-Pu Seka 1  2002    287          5:20.62   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  Mathias Lindfors  2002      35.04  1:16.04      1:16.04   
  Winona Forslund  2003      38.44  1:22.06      2:38.10   
  Saga Jatkola  2004      40.29  1:26.72      4:04.82   
  Isak Jatkola  2003      35.82  1:15.80      5:20.62   
                     
43  Uita 5  2002    287          5:20.78   
  Uinti Tampere                   
  Visa Kotiniitty  2003      37.40  1:21.52      1:21.52   
  Veera Vahtolammi  2004      39.42  1:23.03      2:44.55   
  Jessica Mäkinen  2004      37.99  1:19.60      4:04.15   
  Miika Nummela  2003      36.66  1:16.63      5:20.78   
                     
44  Gladius Rollo  2002    286          5:21.24   
  Gladius Kirkkonummi                   
  Emil Strandell  2002      38.40  1:20.31      1:20.31   
  Viivi Sorri  2003      32.88  1:10.30      2:30.61   
  Siiri Einiö  2003      35.28  1:18.36      3:48.97   
  Matteus Einiö  2004      41.65  1:32.27      5:21.24   
                     
45  Vus-Vss 3  2002    286          5:21.34   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Simon Ravals  2003      38.25  1:20.85      1:20.85   
  Niko Kuhna  2002      36.36  1:16.69      2:37.54   
  Aino Jerohin  2003      39.29  1:22.26      3:59.80   
  Ninni Eriksson  2003      38.09  1:21.54      5:21.34   
                     
46  Raus Seka 2  2002    283          5:22.32   
  Rauman Uimaseura                   
  Samu Hatakka  2003      39.08  1:25.21      1:25.21   
  Olivia Uusitorppa  2004      37.78           
  Heidi Javanainen  2003                 
  Veeti Verronen  2002      4:43.30  5:22.32      5:22.32   
                     
47  Salu Seka [2002]  2002    266          5:29.02   
  Salon Uimarit                   
  Iiris Yli-Jama  2003      36.49  1:15.05      1:15.05   
  Aino Villanen  2003      38.06  1:23.59      2:38.64   
  Joona Pohjola  2004      42.92  1:29.67      4:08.31   
  Verneri Lehtovaara  2004      37.08  1:20.71      5:29.02   
                     
48  Scr Seka2  2002    262          5:30.72   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Hanna-Maria Korpilähde  2004      40.68  1:29.62      1:29.62   
  Juho Junttila  2002      38.32  1:23.39      2:53.01   
  Riina Niemi  2005        40.85      3:33.86   
  Ville Korpilähde  2002      44.96  1:56.86      5:30.72   
                     
49  Uikaa Sekajoukkue  2002    258          5:32.39   
  Uimaseura Kaarina                   
  Santeri Kinnunen  2002      38.00           
  Sini Salmi  2004      2:03.16  2:48.96      2:48.96   
  Osku Muuri  2002      39.49  1:23.97      4:12.93   
  Matilda Saario  2003      37.72  1:19.46      5:32.39   
                     
50  Åsk S3  2002    257          5:32.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Iris Hanski  2003      36.22           
  Nea Palanen  2003      1:51.66  2:34.07      2:34.07   
  Tatu Kunttila  2003      38.22  1:21.53      3:55.60   
  Casper Leo  2004      45.92  1:37.06      5:32.66   
                     
51  Rius4  2002    246          5:37.56   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Anna-Maria Siivonen  2004      42.10           
  Saana Tertsunen  2003      2:10.43  2:57.91      2:57.91   
  Tino Lukkaroinen  2002      37.42  1:19.85      4:17.76   
  Kasimir Riihelä  2002      37.28  1:19.80      5:37.56   
                     
52  Rius3  2002    244          5:38.57   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Iida Savulahti  2004      38.55  1:26.72      1:26.72   
  Enni Silvennoinen  2003      43.42  1:30.93      2:57.65   
  Kalle Seppä  2003      39.40  1:23.29      4:20.94   
  Olavi Männistö  2003      36.54  1:17.63      5:38.57   
                     
53  Siwa Seka 1  2002    244          5:38.67   
  Simmis Wanda                   
  Iida Herrala  2004      39.83  1:24.00      1:24.00   
  Aminata Barrow  2004      38.43  1:21.15      2:45.15   
  Oscar Taht  2003      38.01  1:19.10      4:04.25   
  Samuel Leppänen  2002      42.03  1:34.42      5:38.67   
                     
54  Bs-Pu Seka 2  2002    244          5:38.72   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  Riikka Vuorenpää  2003      40.35  1:25.42      1:25.42   
  Joakim Kuhlberg  2004      23.09  38.15      2:03.57   
  Sohvi Seppänen  2003      43.03  1:24.54      3:28.11   
  Casper Heikkinen  2003      52.53  2:10.61      5:38.72   
                     
55  Vus-Vss 7  2002    230          5:45.14   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Valdemar Peltonen  2002      37.86           
  Joonas Järvi  2002      2:00.58  2:45.63      2:45.63   
  Minttu Haapaniemi  2003      39.08  1:31.59      4:17.22   
  Peppi Hölsö  2003      40.24  1:27.92      5:45.14   
                     
56  Vus-Vss 6  2002    224          5:48.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Casper Loo  2002      39.52  1:23.17      1:23.17   
  Emil Saha  2003      39.75  1:21.75      2:44.92   
  Linnea Svahn  2004      43.40  1:34.36      4:19.28   
  Ella Jämsä  2003      41.58  1:29.02      5:48.30   
                     
57  Lus Seka [2002]  2002    212          5:54.95   
  Loimaan Uimaseura                   
  Jessi Isomaa  2004      41.96           
  Iida Kallio  2004      2:18.91  3:11.22      3:11.22   
  Aapo Huhti  2003      40.58  1:25.45      4:36.67   
  Ilpo Pitkänen  2003      36.18  1:18.28      5:54.95   
                     
58  Vus-Vss 5  2002    206          5:58.18   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Tuukka Harju  2003      39.38  1:23.83      1:23.83   
  Onni Haikonen  2003      38.32  1:21.62      2:45.45   
  Anniina Haarala  2004      38.09  1:19.97      4:05.42   
  Nelli Rapo  2003      49.29  1:52.76      5:58.18   
                     
59  Rius5  2002    194          6:05.27   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Aleksi Alanko  2003      42.05  1:28.05      1:28.05   
  Maija Hinkkala  2005      42.32  1:29.88      2:57.93   
  Vilja Saarinen  2005      45.21  1:39.31      4:37.24   
  Jeremy Valkeavuori  2004      39.72  1:28.03      6:05.27   
                     
60  Uita 6  2002    187          6:10.06   
  Uinti Tampere                   
  Oona Holmberg  2004      40.90  2:06.01      2:06.01   
  Leevi Lehtonen  2003      2.34  49.50      2:55.51   
  Johanna Koivisto  2003      22.02  43.93      3:39.44   
  Jaakko Karti  2004      48.66  2:30.62      6:10.06   
                     
61  Aui Rollo3  2002    180          6:14.94   
  Aurajoen Uinti                   
  Peppi Kolari  2003      39.67           
  Ville Hirvonen  2002      2:10.05  2:58.85      2:58.85   
  Aleksandra Torhamo  2004      45.68           
  Jaakko Pihlava  2004      5:25.03  6:14.94      6:14.94   
                     
62  Vus-Vss 9  2002    172          6:20.36   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Pyry Hautamäki  2003      42.08  1:33.25      1:33.25   
  Nuutti Nissilä  2004        47.33      2:20.58   
  Viivi Lehtonen  2004      1:34.95  2:29.65      4:50.23   
  Viivi Kylkisalo  2004      42.09  1:30.13      6:20.36   
                     
63  Rius6  2002    168          6:23.66   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Saana Perkkiö  2005      51.76  1:55.93      1:55.93   
  Valpuri Mäkinen  2003      41.33  1:33.15      3:29.08   
  Manu Rosendahl  2003      43.18  1:35.06      5:04.14   
  Petri Shkolny  2003      37.28  1:19.52      6:23.66   
                     
64  Scr Seka1  2002    167          6:23.82   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Sani Nätynki  2005      46.57           
  Oliver Kela  2002      2:20.16  3:00.55      3:00.55   
  Hilla Järvinen  2005      55.50  2:05.99      5:06.54   
  Kasper Lytz  2003      37.45  1:17.28      6:23.82   
                     
65  Vus-Vss 10  2002    145          6:42.76   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Filip Jåfs  2004      41.73  1:30.52      1:30.52   
  Theo Kolehmainen  2002      40.70  1:24.21      2:54.73   
  Iida-Isabella Pakka  2004      50.54  1:58.73      4:53.46   
  Tara Ojanperä  2005      49.19  1:49.30      6:42.76   
                     
66  Rius7  2002    110          7:21.44   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Olli Paukola  2003      47.49  1:45.98      1:45.98   
  Vilmiina Weckman  2004      53.26  1:56.88      3:42.86   
  Helmi Romppanen  2004      52.09  1:52.78      5:35.64   
  Konsta Rautiainen  2003      49.03  1:45.80      7:21.44   
                     
67  Rius8  2002    85          8:01.19   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Jenna Helminen  2005      1:01.65  2:16.99      2:16.99   
  Leander Svärd  2002      42.35  1:36.93      3:53.92   
  Krista Viitanen  2005      49.50  2:05.79      5:59.71   
  Joonatan Kuivalainen  2003      54.57  2:01.48      8:01.19   
                     
Raisu Seka [2002] 2  2002              DSQ   
  Raision Urheilijat                   
  Elias Laine  2002      30.27  1:05.48      1:05.48   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Tatu Seka [2002]  2002              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  Petr Pankratov  2002      32.43  1:08.43      1:08.43   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Vus-Vss 8  2002              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Oskari Ketonen  2002      41.99  1:28.71      1:28.71   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2015 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare