Results for TYR Vantaa Junior Meet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR Vantaa Junior Meet 2015 |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
22:46 |
|
|
Järjestäjä |
SiWa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 helmikuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 800m VU T-13,15,17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: Schenker Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lilli Louhikoski |
2002 |
|
563 |
1:11.05 |
2:27.89 |
3:45.41 |
5:01.43 |
10:03.98 |
|
|
Vanders |
|
|
|
6:19.27 |
7:35.95 |
8:52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
|
510 |
1:14.37 |
2:33.86 |
3:54.08 |
5:12.97 |
10:24.13 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
6:31.43 |
7:50.34 |
9:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lydia Rintanen |
2002 |
|
489 |
1:16.76 |
2:39.44 |
3:58.76 |
5:18.57 |
10:32.85 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
6:38.72 |
7:58.10 |
9:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Grundström |
2002 |
|
474 |
1:14.73 |
2:35.08 |
3:56.26 |
5:17.93 |
10:39.53 |
|
|
Vanders |
|
|
|
6:39.17 |
7:59.40 |
9:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Milla Nikkanen |
2002 |
|
442 |
1:17.03 |
2:41.01 |
4:06.07 |
5:28.96 |
10:54.51 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
6:51.59 |
8:13.41 |
9:35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Kaisla Kangas |
2002 |
|
442 |
1:17.54 |
2:40.36 |
4:03.74 |
5:27.56 |
10:54.82 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
6:51.28 |
8:14.80 |
9:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Janita Brunila |
2002 |
|
440 |
1:17.12 |
2:39.17 |
4:02.34 |
5:26.20 |
10:55.44 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
6:49.88 |
8:14.01 |
9:37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Katariina Niemi |
2002 |
|
438 |
1:17.09 |
12:39.98 |
4:03.67 |
5:27.52 |
10:56.35 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
6:51.15 |
8:14.77 |
9:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ilona Juuri |
2002 |
|
392 |
1:18.84 |
2:46.03 |
4:13.85 |
5:40.88 |
11:21.24 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
7:08.52 |
8:34.76 |
10:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tinja Turunen |
2002 |
|
375 |
1:20.72 |
2:48.58 |
4:17.68 |
5:46.75 |
11:31.64 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
7:15.04 |
8:42.57 |
10:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Vilma Hottinen |
2002 |
|
358 |
1:18.80 |
2:48.36 |
4:18.26 |
5:47.49 |
11:42.37 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
7:17.42 |
8:46.51 |
10:15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Annika Toiviainen |
2002 |
|
352 |
1:20.15 |
2:48.45 |
4:18.94 |
5:50.10 |
11:46.00 |
|
|
Vanders |
|
|
|
7:20.93 |
8:50.72 |
10:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Annina Toimela |
2002 |
|
342 |
1:21.50 |
2:53.10 |
4:23.09 |
5:53.55 |
11:52.84 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
7:24.83 |
8:55.65 |
10:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Mikaela Jokela |
2002 |
|
341 |
1:20.03 |
2:49.72 |
4:22.44 |
5:53.79 |
11:53.75 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
7:25.71 |
8:56.35 |
10:26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jenny Kareinen |
2002 |
|
320 |
1:24.64 |
2:55.94 |
4:27.67 |
5:59.53 |
12:08.53 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
7:31.74 |
9:05.43 |
10:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 800m VU T-13,15,17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: Schenker Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
|
564 |
1:10.09 |
2:27.09 |
3:44.73 |
5:01.34 |
10:03.54 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
6:19.32 |
7:35.43 |
8:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Heta Känkänen |
2001 |
|
533 |
1:11.74 |
2:29.28 |
3:47.66 |
5:05.75 |
10:15.22 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
6:23.46 |
7:41.58 |
8:59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Cia Wacklin |
2001 |
|
514 |
1:12.18 |
2:31.18 |
3:49.95 |
5:09.15 |
10:22.46 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:27.43 |
7:46.23 |
9:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jessika Rissanen |
2001 |
|
501 |
1:12.99 |
2:32.16 |
3:51.74 |
5:11.93 |
10:28.05 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
6:32.14 |
7:52.78 |
9:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Roosa Paukku |
2000 |
|
465 |
1:12.35 |
2:32.73 |
3:53.65 |
5:16.53 |
10:43.68 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
6:40.59 |
8:04.16 |
9:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Isabel Hagelin |
2001 |
|
456 |
1:10.27 |
2:31.32 |
3:54.27 |
5:17.31 |
10:47.79 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:40.84 |
8:04.27 |
9:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Pippi Nordström |
2001 |
|
434 |
1:17.81 |
2:42.95 |
4:08.31 |
5:32.95 |
10:58.62 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
6:56.27 |
8:17.42 |
9:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Veera Heikkinen |
2001 |
|
428 |
1:17.55 |
2:39.95 |
4:03.42 |
5:27.54 |
11:01.47 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
6:51.54 |
8:16.30 |
9:40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Myra Bengts |
2000 |
|
423 |
1:17.49 |
2:41.45 |
4:05.84 |
5:30.07 |
11:04.36 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:55.20 |
8:18.79 |
9:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Luukka |
2000 |
|
415 |
1:16.29 |
2:39.87 |
4:04.79 |
5:29.79 |
11:08.51 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
6:55.10 |
8:21.49 |
9:46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ciia Korkeamäki |
2001 |
|
414 |
1:15.89 |
2:38.84 |
4:03.77 |
5:29.15 |
11:08.83 |
|
|
Vanders |
|
|
|
6:54.42 |
8:20.04 |
9:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Sofia Lehtinen |
2000 |
|
407 |
1:17.12 |
2:41.08 |
4:06.21 |
5:31.45 |
11:12.63 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
6:58.09 |
8:24.16 |
9:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Liia Louhikoski |
2001 |
|
372 |
1:21.95 |
2:50.91 |
4:19.56 |
5:47.88 |
11:32.99 |
|
|
Vanders |
|
|
|
7:15.58 |
8:42.99 |
10:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Ronja Vallenius |
2001 |
|
369 |
1:20.44 |
2:49.94 |
4:19.33 |
5:48.19 |
11:35.43 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
7:16.20 |
8:44.94 |
10:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Aino Pere |
2000 |
|
361 |
1:18.48 |
2:44.20 |
4:13.26 |
5:44.73 |
11:40.39 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
7:16.17 |
8:45.04 |
10:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Anni Manninen |
2001 |
|
358 |
1:20.56 |
2:49.38 |
4:20.11 |
5:50.92 |
11:42.50 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
7:20.67 |
8:50.25 |
10:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Jonna Salminen |
2001 |
|
355 |
1:21.25 |
2:51.76 |
4:22.09 |
5:52.19 |
11:44.18 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
7:22.02 |
8:50.95 |
10:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Fanny Virtanen |
2000 |
|
329 |
1:23.88 |
2:54.94 |
4:25.89 |
5:58.49 |
12:02.14 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
7:32.43 |
9:04.61 |
10:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Fanny Talonpoika |
2001 |
|
263 |
1:27.46 |
3:06.81 |
4:46.69 |
6:25.91 |
12:57.89 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
8:05.89 |
9:45.63 |
11:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 800m VU T-13,15,17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
Sponsori: Schenker Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenni Kukkonen |
1999 |
|
547 |
1:11.11 |
2:27.79 |
3:44.93 |
5:02.62 |
10:09.89 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
6:20.35 |
7:37.58 |
8:54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Hertta Pieniniemi |
1998 |
|
434 |
1:13.88 |
2:35.44 |
3:59.26 |
5:23.18 |
10:58.71 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
6:47.56 |
8:11.66 |
9:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
01 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
22:46 |
|