Results for TYR Vantaa Junior Meet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | TYR Vantaa Junior Meet 2015 | Tulostuspivmr | 02 maaliskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 19:20 | |||
Jrjestj | SiWa | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 28 helmikuu 2015 |
Laji 19, 200m SU T-13,15,17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: DHL Freight Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emilie Prnnen | 2002 | 539 | 1:15.62 | 2:32.44 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
2 | Peppi Siirtola | 2002 | 439 | 1:17.73 | 2:43.13 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Sylvia Kuusisto | 2003 | 427 | 1:20.54 | 2:44.73 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Katariina Niemi | 2002 | 426 | 1:19.32 | 2:44.78 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
5 | Siiri Vlimaa | 2002 | 413 | 1:20.92 | 2:46.56 | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
6 | Ida Grundstrm | 2002 | 397 | 1:22.14 | 2:48.66 | |||||
Vanders | ||||||||||
7 | Pilvi Kilpelinen | 2002 | 391 | 1:21.43 | 2:49.58 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
8 | Reetta Kuusisto | 2002 | 388 | 1:23.89 | 2:50.04 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
9 | Ilona Juuri | 2002 | 386 | 1:23.51 | 2:50.30 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
10 | Charlotte Ingberg | 2002 | 384 | 1:23.32 | 2:50.55 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
11 | Siri Auvinen | 2002 | 383 | 1:23.41 | 2:50.76 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Pinja Paulomo | 2002 | 367 | 1:27.58 | 2:53.27 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Helmi Tossavainen | 2002 | 356 | 1:26.44 | 2:54.99 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Alexandra Arenius | 2002 | 346 | 1:28.71 | 2:56.71 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Vilma Norja | 2002 | 330 | 1:27.95 | 2:59.42 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Noona Rantanen | 2002 | 329 | 1:29.28 | 2:59.55 | |||||
Vanders | ||||||||||
17 | Iina von Schrowe | 2003 | 310 | 1:30.76 | 3:03.11 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Alida hberg | 2002 | 303 | 1:31.46 | 3:04.59 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
19 | Tinja Turunen | 2002 | 293 | 1:30.56 | 3:06.72 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
20 | Vilma Hottinen | 2002 | 288 | 1:31.87 | 3:07.73 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
21 | Aada-Maria Jrvenp | 2002 | 288 | 1:35.37 | 3:07.80 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
22 | Ellen Strandberg | 2002 | 280 | 1:32.54 | 3:09.59 | |||||
Vanders | ||||||||||
23 | Henrietta Lfgren | 2003 | 272 | 1:33.56 | 3:11.29 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
24 | Taru Vannas | 2003 | 262 | 1:34.96 | 3:13.70 | |||||
Vanders | ||||||||||
25 | Inari Laaksonen | 2002 | 248 | 1:36.09 | 3:17.24 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
26 | Sanna Pajula | 2003 | 207 | 1:40.81 | 3:29.43 | |||||
Kankaanpn Uimarit | ||||||||||
- | Nea Tahkoniemi | 2002 | DNF | |||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
- | Ella Haravuori | 2002 | DSQ | |||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 19, 200m SU T-13,15,17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: DHL Freight Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Paula Peltola | 2001 | 594 | 1:12.25 | 2:27.58 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Wilma Jacobson | 2000 | 522 | 1:16.00 | 2:33.99 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Nea Tiesmki | 2000 | 454 | 1:19.20 | 2:41.37 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Noora Kokko | 2001 | 400 | 1:21.08 | 2:48.34 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
5 | Daniela Nummi | 2000 | 393 | 1:21.17 | 2:49.24 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
6 | Petra Uusikumpu | 2001 | 372 | 1:23.22 | 2:52.42 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Linda Simula | 2001 | 365 | 1:23.95 | 2:53.59 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
8 | Diana Lattu | 2001 | 364 | 1:24.38 | 2:53.69 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Millariina Bruce | 2001 | 361 | 1:24.69 | 2:54.15 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Ciia Korkeamki | 2001 | 343 | 1:24.23 | 2:57.09 | |||||
Vanders | ||||||||||
11 | Wilma Walther | 2001 | 340 | 1:24.95 | 2:57.68 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
12 | Diana Belozjorova | 2000 | 325 | 1:29.04 | 3:00.29 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Jonna Salminen | 2001 | 322 | 1:27.07 | 3:01.00 | |||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
14 | Ronja Vallenius | 2001 | 310 | 1:30.72 | 3:03.23 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
15 | Lotta Linnea Partanen | 2001 | 295 | 1:30.68 | 3:06.32 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
16 | Venla Hmlinen | 2001 | 271 | 1:33.58 | 3:11.65 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
17 | Julianna Rintala | 2001 | 270 | 1:36.21 | 3:11.85 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
18 | Merili Kallas | 2001 | 258 | 1:33.27 | 3:14.69 | |||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
19 | Johanna Luukkonen | 2001 | 188 | 1:47.80 | 3:36.24 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
- | Henni Kangas-Krki | 2000 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Pinja Pihlajamki | 2000 | DSQ | |||||||
Kankaanpn Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 19, 200m SU T-13,15,17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
Sponsori: DHL Freight Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lotta Risnen | 1999 | 440 | 1:18.52 | 2:43.08 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
2 | Marika Kuntijrvi | 1998 | 437 | 1:19.16 | 2:43.43 | |||||
Vanders | ||||||||||
3 | Jenni Kukkonen | 1999 | 403 | 1:22.43 | 2:47.95 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
4 | Patricia Vainio | 1998 | 401 | 1:22.61 | 2:48.17 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
5 | Sofia Vlj | 1999 | 337 | 1:25.22 | 2:58.23 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 02 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 19:20 |