Tulokset Junnu GP
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Junnu GP | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 19:39 | |||
Järjestäjä | ||||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Laji 19, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tatiana Sukhareva | 2005 | 208 | 40.17 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Alma Hörkkö | 2005 | 153 | 44.47 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Melinda Lehtovaara | 2005 | 149 | 44.84 | ||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
4 | Milja Aarnivuo | 2005 | 148 | 44.99 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Karla Tiainen | 2005 | 144 | 45.37 | ||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Ada Oila | 2005 | 125 | 47.51 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Susanna Ryynänen | 2006 | 124 | 47.72 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Veera Kopponen | 2005 | 119 | 48.30 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
9 | Aino Soininen | 2005 | 108 | 49.97 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
10 | Clara Korkeamäki | 2006 | 103 | 50.75 | ||||||
Vanders | ||||||||||
11 | Vilma Vannas | 2006 | 101 | 51.08 | ||||||
Vanders | ||||||||||
12 | Minja Peltonen | 2005 | 95 | 52.01 | ||||||
Vanders | ||||||||||
13 | Ella Trebs | 2005 | 85 | 54.15 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
14 | Karoliina Peltonen | 2005 | 81 | 54.96 | ||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Milla Kiviranta | 2006 | 75 | 56.27 | ||||||
Vanders | ||||||||||
16 | Nella Saarela | 2005 | 65 | 59.00 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
17 | Veera Oila | 2007 | 51 | 1:04.17 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 19, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Taiga Yritys | 2003 | 336 | 34.23 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
2 | Lotta Lehtoila | 2003 | 320 | 34.79 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
3 | Sara Pantsu | 2003 | 204 | 40.42 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Maria Rintala | 2003 | 201 | 40.59 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Noora Uro | 2003 | 199 | 40.75 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
6 | Tiia Kilpeläinen | 2003 | 191 | 41.28 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Sini Aarnivuo | 2003 | 185 | 41.72 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Aava Mattila | 2003 | 170 | 42.94 | ||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Jane Mänttäri | 2003 | 160 | 43.84 | ||||||
Vanders | ||||||||||
10 | Ella Vilenius | 2004 | 142 | 45.54 | ||||||
Vanders | ||||||||||
11 | Amanda Mielty | 2003 | 130 | 46.91 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
12 | Maija Nätti | 2004 | 110 | 49.60 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Iris Erten | 2003 | 82 | 54.68 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
14 | Peppi Särkelä | 2004 | 60 | 1:00.65 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Silja Lehtonen | 2004 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 19, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Linda Simula | 2001 | 492 | 30.15 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
2 | Saara Svahn | 2001 | 491 | 30.18 | ||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
3 | Sara Virtanen | 2002 | 459 | 30.85 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Maria Yritys | 2002 | 304 | 35.39 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
5 | Laura Hautamäki | 2002 | 119 | 48.33 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 19, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Anniina Perkiö | 1999 | 510 | 29.80 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Emilia Kokko | 1999 | 471 | 30.60 | ||||||
Vanders | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 19:39 |