Results for VI39 Medley Race
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Søndag 1. februar 2015
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | VI39 Medley Race | Udskriftsdato | 01 februar 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 11:21 | |||
Arrangør | VI39 Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 01 februar 2015 |
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mathias Kleffel | 2002 | Frederikssund Svømmeklub | 41.04 | 1:31.39 | |||||
2 | Anders Hvidt | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 43.88 | 1:33.64 | |||||
3 | Elias Kongsted Misander | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 45.32 | 1:35.76 | |||||
4 | Thor Gudmand-Høyer | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 45.59 | 1:36.12 | |||||
5 | Alexander Stærkær | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 45.78 | 1:38.30 | |||||
6 | William Jensen | 2002 | Swim Team Tåstrup | 46.91 | 1:40.23 | |||||
7 | Ben Taylor | 2002 | Gentofte Svømme Klub | 47.58 | 1:41.85 | |||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 34.52 | 1:17.11 | |||||
2 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.43 | 1:18.42 | |||||
3 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 41.07 | 1:23.58 | |||||
4 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.02 | 1:25.92 | |||||
5 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 39.70 | 1:26.07 | |||||
6 | Harald Riisager | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 41.93 | 1:27.28 | |||||
7 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 41.58 | 1:28.35 | |||||
8 | Christoffer Skinhøj | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 44.81 | 1:31.71 | |||||
9 | Christopher G. Trandum | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 39.68 | 1:32.20 | |||||
10 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 45.87 | 1:33.33 | |||||
11 | Marius Nielsen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 43.44 | 1:35.07 | |||||
12 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 48.21 | 1:35.81 | |||||
13 | Oliver Madsen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 47.73 | 1:37.15 | |||||
14 | Leonard Steen Jensen | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 43.05 | 1:37.72 | |||||
15 | Sebastian Rasmussen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.78 | 1:38.08 | |||||
16 | Penghao Ji | 2003 | Gentofte Svømme Klub | 46.17 | 1:38.77 | |||||
17 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 51.29 | 1:45.88 | |||||
18 | Vilhelm Riegels | 2003 | Swim Team Tåstrup | 51.13 | 1:48.59 | |||||
19 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Tåstrup | 52.70 | 1:49.57 | |||||
20 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 49.99 | 1:49.86 | |||||
21 | Samuel Risager | 2003 | Glostrup Svømme Klub | 54.56 | 1:55.27 | |||||
- | Alexander Rinder | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Karl August B. Balle | 2003 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oskar Luckow Larsen | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 43.14 | 1:35.52 | |||||
2 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 45.74 | 1:37.45 | |||||
3 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | Swim Team Tåstrup | 48.23 | 1:38.74 | |||||
4 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.84 | 1:41.38 | |||||
5 | Lauritz Johansen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 48.47 | 1:43.60 | |||||
6 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 47.07 | 1:45.59 | |||||
7 | Jeppe Kjær | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.26 | 1:47.22 | |||||
8 | Alexander Griffin | 2004 | Gentofte Svømme Klub | 53.27 | 1:50.99 | |||||
9 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.42 | 1:51.83 | |||||
10 | Mads Bantz Nielsen | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 53.30 | 1:56.18 | |||||
11 | Mads Frost Sønderby | 2004 | Frederikssund Svømmeklub | 55.85 | 1:56.74 | |||||
- | Felix H. Midtgaard | 2004 | Gentofte Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 2, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2015 |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Sebastian Rendlev | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 46.48 | 1:40.40 | |||||
2 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 47.32 | 1:44.68 | |||||
3 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 47.01 | 1:48.34 | |||||
4 | Anders Gaard | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 52.62 | 1:48.68 | |||||
5 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | Gentofte Svømme Klub | 54.34 | 1:49.69 | |||||
6 | Malthe Braagaard | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 1:04.81 | 2:10.64 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 11:21 |