Results for Kronborg Open Kort 2015
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | Kronborg Open Kort 2015 | Udskriftsdato | 22 februar 2015 | |||
Stvne by | Helsingr | Udskriftstidspunkt | 14:23 | |||
Arrangr | Helsingr Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 22 februar 2015 |
Lb 21, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 12 r og yngre |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Liza Schder | 2003 | 36.21 | |||||||
Sg Neuklln E.v. Berlin | ||||||||||
2 | Johanne Baes Aaholst | 2004 | 38.50 | |||||||
Hillerd Svmmeklub | ||||||||||
3 | Mathilde Hedager | 2004 | 41.67 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | ||||||||||
4 | Martha Hjuler Britze | 2004 | 41.78 | |||||||
Hrsholm Svmmeforening | ||||||||||
5 | Frida Uldall | 2003 | 42.20 | |||||||
Hillerd Svmmeklub | ||||||||||
6 | Camilla Kaav | 2003 | 43.81 | |||||||
Hrsholm Svmmeforening | ||||||||||
7 | Ida Zeiler Terkildsen | 2004 | 44.57 | |||||||
Hillerd Svmmeklub | ||||||||||
8 | Josephine Gribsvad | 2003 | 45.11 | |||||||
Hillerd Svmmeklub | ||||||||||
9 | Pauline Drucker | 2004 | 46.43 | |||||||
Sllerd Svmmeklub | ||||||||||
10 | Astrid Rnn Olesen | 2005 | 47.92 | |||||||
Birkerd Svmmeklub | ||||||||||
11 | Asta Palmund | 2005 | 48.08 | |||||||
Roskilde Svmning | ||||||||||
12 | Josefine Staudt | 2005 | 50.35 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
13 | Julie Gersby | 2006 | 53.47 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
14 | Natascha Packert-Frandsen | 2005 | 53.91 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
15 | Andrea Lindberg Vede | 2006 | 54.81 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
16 | Agnete Boelt | 2006 | 55.17 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
17 | Cecilie Rud | 2006 | 56.08 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
18 | Maya Louise Heinicke | 2005 | 56.94 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
19 | Alma Gotfredsen | 2005 | 57.33 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
20 | Alberte K. Andersen | 2006 | 1:01.43 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
21 | Caroline Rask | 2005 | 1:02.90 | |||||||
Allerd Svmmeklub | ||||||||||
22 | Selina Koch-Mathews | 2005 | 1:11.80 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
23 | Kathrine Holm | 2005 | 1:12.52 | |||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
- | Ida Jacobsen | 2005 | DSQ | svm p mave ef.25 m | ||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
Lb 21, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 13 - 14 r |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Liva Palmund | 2002 | 33.10 | |||||||
Roskilde Svmning | ||||||||||
2 | Natascha Laigaard | 2002 | 34.10 | |||||||
Helsingr Svmmeklub | ||||||||||
Lb 21, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 15 - 16 r |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Emilie Trolle Pedersen | 1999 | 37.21 | |||||||
Hillerd Svmmeklub | ||||||||||
Lb 21, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 17 - 29 r |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Ida Lindborg | 1994 | 28.42 | |||||||
Malm Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Sophie E. Modeweg-Hansen | 1997 | 33.36 | |||||||
Sllerd Svmmeklub | ||||||||||
3 | Hanna Nilsson | 1996 | 34.78 | |||||||
Kristianstads SLS | ||||||||||
4 | Anna Engstrm | 1996 | 38.11 | |||||||
Kristianstads SLS | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 22 februar 2015 |
Licens til Helsingr Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:23 |