Resultater for Espoo Swim Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 47 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:20 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 joulukuu 2014 |
Laji 47, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kira Lindroos | 2005 | 202 | 40.11 | 1:28.67 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Milla Strandberg | 2005 | 202 | 42.91 | 1:28.74 | |||||
Vanders | ||||||||||
3 | Daniella Guth | 2005 | 200 | 41.99 | 1:29.01 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Tuuli Pippuri | 2005 | 193 | 42.91 | 1:30.08 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Melissa Miettinen | 2005 | 177 | 42.28 | 1:32.72 | |||||
Vanders | ||||||||||
6 | Tatiana Sukhareva | 2005 | 170 | 44.90 | 1:33.99 | |||||
Vanders | ||||||||||
7 | Louna Kasvio | 2006 | 162 | 43.35 | 1:35.48 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
8 | Melinda Lehtovaara | 2005 | 140 | 47.08 | 1:40.12 | |||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
9 | Annaliina Mänttäri | 2006 | 136 | 47.77 | 1:41.22 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Jasmin Savonen | 2005 | 130 | 47.66 | 1:42.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Ellen Kettunen | 2005 | 121 | 49.44 | 1:45.03 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Venla Varvikko | 2005 | 117 | 48.80 | 1:46.44 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elina Ruha | 2005 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 47, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Ellen Antikainen | 2003 | 409 | 33.90 | 1:10.12 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Sofia Långström | 2003 | 373 | 34.67 | 1:12.29 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Ida Lehtovaara | 2003 | 314 | 36.93 | 1:16.56 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
4 | Viveca Tuohimetsä | 2003 | 270 | 38.14 | 1:20.55 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Aamu Änkilä | 2004 | 268 | 39.54 | 1:20.70 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
6 | Henrietta Löfgren | 2003 | 257 | 39.45 | 1:21.80 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
7 | Cindy Palm | 2003 | 248 | 39.59 | 1:22.79 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Emmi Partanen | 2003 | 244 | 39.71 | 1:23.24 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Nicole Sundell | 2003 | 244 | 39.56 | 1:23.24 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Helmi Haverinen | 2004 | 243 | 39.10 | 1:23.40 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Beata Niskanen | 2004 | 232 | 40.03 | 1:24.73 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
12 | Josephine Otis | 2004 | 226 | 40.01 | 1:25.46 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Roona Karola | 2004 | 224 | 40.85 | 1:25.63 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
14 | Nicole Yisrael | 2004 | 221 | 39.70 | 1:26.10 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
15 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | 219 | 41.26 | 1:26.38 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Pinja Nieminen | 2004 | 217 | 42.07 | 1:26.52 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Helmi Lehtonen | 2004 | 215 | 40.75 | 1:26.87 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
18 | Iida Herrala | 2004 | 213 | 41.13 | 1:27.11 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
19 | Gabriella Linna | 2004 | 198 | 43.26 | 1:29.27 | |||||
Vanders | ||||||||||
20 | Wilma Savonen | 2004 | 196 | 41.72 | 1:29.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Diana Seiger | 2003 | 191 | 43.10 | 1:30.28 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Hanna Kauhanen | 2003 | 181 | 42.73 | 1:31.92 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
23 | Liina Virta | 2004 | 181 | 42.83 | 1:31.97 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Greta Beszteri | 2004 | 176 | 43.75 | 1:32.80 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Tiiu Korhonen | 2003 | 174 | 43.38 | 1:33.11 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
26 | Essi Kallunki | 2004 | 173 | 44.09 | 1:33.28 | |||||
Vanders | ||||||||||
27 | Lotta Lahti | 2003 | 171 | 45.19 | 1:33.80 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
28 | Henni Havén | 2004 | 167 | 43.89 | 1:34.51 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
29 | Silja Eloranta | 2004 | 147 | 44.06 | 1:38.45 | |||||
Vanders | ||||||||||
30 | Ella Vilenius | 2004 | 138 | 46.64 | 1:40.58 | |||||
Vanders | ||||||||||
31 | Lilly Fitzpatrick | 2003 | 129 | 48.29 | 1:43.01 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Olivia Nylund | 2003 | 119 | 49.98 | 1:45.85 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
33 | Wilma Sirén | 2003 | 104 | 48.86 | 1:50.54 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
- | Alexandra Chaker | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 47, 100m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sini Silvennoinen | 2002 | 550 | 30.22 | 1:03.55 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
2 | Emilie Pärnänen | 2002 | 530 | 31.94 | 1:04.34 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
3 | Emma Von Dickoff | 2002 | 449 | 32.92 | 1:07.98 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Meri Lauronen | 2002 | 441 | 32.28 | 1:08.39 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
5 | Anni Hirvo | 2001 | 437 | 32.61 | 1:08.61 | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
6 | Lilli Louhikoski | 2002 | 434 | 32.49 | 1:08.73 | |||||
Vanders | ||||||||||
7 | Cia Wacklin | 2001 | 429 | 33.01 | 1:09.00 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Venla Salminen | 2002 | 427 | 33.79 | 1:09.13 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
9 | Anni Savolainen | 2002 | 404 | 34.21 | 1:10.38 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Elena Mantila | 2001 | 404 | 34.72 | 1:10.39 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
11 | Amanda Rapinoja | 2001 | 401 | 34.30 | 1:10.57 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Millariina Bruce | 2001 | 399 | 33.97 | 1:10.71 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
13 | Helmi Tossavainen | 2002 | 391 | 34.56 | 1:11.18 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Mirka Mettinen | 2002 | 381 | 34.30 | 1:11.77 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Laura Väisänen | 2001 | 379 | 34.49 | 1:11.93 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
16 | Katariina Niemi | 2002 | 379 | 33.73 | 1:11.95 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
17 | Kaisla Kangas | 2002 | 375 | 34.06 | 1:12.17 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
18 | Ilona Juuri | 2002 | 374 | 34.26 | 1:12.27 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Sara Mustonen | 2002 | 366 | 35.21 | 1:12.79 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Pinja Paulomo | 2002 | 347 | 36.56 | 1:14.04 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Lotta Linnea Partanen | 2001 | 347 | 35.78 | 1:14.05 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
22 | Sara Hätönen | 2001 | 321 | 36.13 | 1:16.03 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
23 | Mikaela Jokela | 2002 | 317 | 35.71 | 1:16.30 | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
24 | Ellen Strandberg | 2002 | 307 | 36.69 | 1:17.12 | |||||
Vanders | ||||||||||
25 | Matilda Laurila | 2001 | 299 | 36.50 | 1:17.82 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
26 | Oona Kuusivaara | 2002 | 296 | 37.33 | 1:18.07 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
27 | Petra Mäkiaho | 2001 | 295 | 37.70 | 1:18.14 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
28 | Ella Haravuori | 2002 | 277 | 38.10 | 1:19.79 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
29 | Iines Makkonen | 2002 | 255 | 39.60 | 1:22.05 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
30 | Aada Pukki | 2002 | 222 | 40.16 | 1:25.90 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
31 | Cami Wacklin | 2002 | 208 | 42.14 | 1:27.87 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Maria Pesso | 2002 | 160 | 45.09 | 1:35.75 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
33 | Elina Vehmaa | 2002 | 150 | 44.81 | 1:37.84 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
- | Julia Ingberg | 2002 | DNS | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Noora Kolu | 2001 | DNS | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:20 |