Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 49 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 49 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspivmr |
14 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:17 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
13 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 200m Sekauinti Tytt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elina Ryynnen |
2005 |
|
172 |
55.75 |
1:52.72 |
2:56.45 |
|
3:46.70 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
|
169 |
55.42 |
1:49.05 |
2:54.95 |
|
3:47.75 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siiri Pekkala |
2005 |
|
141 |
57.91 |
2:01.99 |
3:10.78 |
|
4:02.04 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 200m Sekauinti Tytt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
490 |
31.78 |
1:16.16 |
2:01.77 |
|
2:39.93 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Johansson |
2003 |
|
318 |
41.59 |
1:30.72 |
2:23.69 |
|
3:04.80 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
304 |
41.60 |
1:30.23 |
2:25.92 |
|
3:07.51 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
287 |
43.01 |
1:32.22 |
2:30.26 |
|
3:11.11 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oona Puolakka |
2003 |
|
282 |
46.01 |
1:35.16 |
2:32.00 |
|
3:12.32 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
281 |
43.65 |
1:33.10 |
2:30.49 |
|
3:12.38 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nessa Jrvinen |
2004 |
|
263 |
45.53 |
1:36.18 |
2:35.35 |
|
3:16.65 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Cindy Palm |
2003 |
|
262 |
45.44 |
1:38.76 |
2:31.55 |
|
3:17.00 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Julia Peltola |
2003 |
|
260 |
42.98 |
1:34.38 |
2:32.06 |
|
3:17.49 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Essi Salokorpi |
2003 |
|
251 |
46.26 |
1:37.48 |
2:38.98 |
|
3:19.73 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
249 |
46.14 |
1:37.43 |
2:37.03 |
|
3:20.43 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Veera Laakkonen |
2003 |
|
240 |
47.66 |
1:44.34 |
2:38.35 |
|
3:22.96 |
|
|
Pieksn Kuutit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Nicole Sundell |
2003 |
|
230 |
46.64 |
1:44.70 |
2:40.97 |
|
3:25.80 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
|
217 |
47.89 |
1:44.29 |
2:45.05 |
|
3:29.81 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Liisa Penttinen |
2003 |
|
200 |
52.92 |
1:44.75 |
2:49.21 |
|
3:35.41 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Josephine Otis |
2004 |
|
200 |
49.91 |
1:45.44 |
2:47.05 |
|
3:35.50 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Auri Keurulainen |
2004 |
|
198 |
55.05 |
1:51.58 |
2:52.91 |
|
3:36.23 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Wilma Savonen |
2004 |
|
189 |
47.85 |
1:45.71 |
2:48.86 |
|
3:39.61 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Helmiina Toivonen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 200m Sekauinti Tytt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nelli Ohvo |
2001 |
|
440 |
35.70 |
1:17.42 |
2:06.73 |
|
2:45.79 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Diana Lattu |
2001 |
|
414 |
36.82 |
1:23.03 |
2:11.43 |
|
2:49.21 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sanna Putkonen |
2001 |
|
413 |
33.57 |
1:19.69 |
2:11.01 |
|
2:49.35 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
385 |
37.94 |
1:22.41 |
2:14.50 |
|
2:53.34 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
382 |
37.14 |
1:22.81 |
2:17.39 |
|
2:53.84 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ida Slr |
2001 |
|
375 |
40.35 |
1:22.98 |
2:13.55 |
|
2:54.90 |
|
|
Ekens Simsllskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ciia Korkeamki |
2001 |
|
366 |
37.97 |
1:23.74 |
2:16.42 |
|
2:56.26 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Johanna Vieraankivi |
2001 |
|
364 |
36.67 |
1:22.09 |
2:16.52 |
|
2:56.58 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Milla Karinen |
2001 |
|
356 |
38.44 |
1:23.05 |
2:17.43 |
|
2:57.93 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Anna Rantanen |
2001 |
|
355 |
38.66 |
1:24.35 |
2:17.95 |
|
2:58.06 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Minka Halava |
2001 |
|
347 |
41.60 |
1:27.09 |
2:19.87 |
|
2:59.39 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Janita Brunila |
2002 |
|
342 |
39.61 |
1:25.07 |
2:18.12 |
|
3:00.22 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Aino-olivia Arola |
2002 |
|
328 |
38.98 |
1:28.32 |
2:21.34 |
|
3:02.91 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Hilda Harle |
2001 |
|
321 |
41.57 |
1:31.89 |
2:23.54 |
|
3:04.23 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Viivi Vaajanen |
2002 |
|
319 |
41.29 |
1:31.59 |
2:24.88 |
|
3:04.54 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Enni Lahtinen |
2002 |
|
315 |
38.01 |
1:30.74 |
2:21.12 |
|
3:05.23 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Anita Mickelsson |
2001 |
|
313 |
38.94 |
1:23.84 |
2:20.79 |
|
3:05.62 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Anni Manninen |
2001 |
|
296 |
42.40 |
1:31.01 |
2:25.88 |
|
3:09.23 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Mikaela Jokela |
2002 |
|
256 |
47.64 |
1:37.47 |
2:34.07 |
|
3:18.55 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Fanny Talonpoika |
2001 |
|
206 |
49.40 |
1:42.98 |
2:45.32 |
|
3:33.38 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspivmr |
14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:17 |
|