Results for Espoo Swim Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 41 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 joulukuu 2014 |
Laji 41, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tuuli Pippuri | 2005 | 236 | 48.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Kira Lindroos | 2005 | 195 | 51.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Milla Strandberg | 2005 | 194 | 51.42 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Elina Ryynänen | 2005 | 194 | 51.44 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Wilma Sundt | 2006 | 187 | 52.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Ellen Kettunen | 2005 | 186 | 52.19 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Hanna Martola | 2005 | 164 | 54.35 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Jasmin Savonen | 2005 | 150 | 55.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Siiri Pekkala | 2005 | 147 | 56.43 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Aino Kuusisto | 2006 | 146 | 56.52 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
11 | Juulia Lindfors | 2005 | 143 | 56.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Kukka Peill | 2005 | 132 | 58.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Annaliina Mänttäri | 2006 | 114 | 1:01.37 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Tatiana Sukhareva | 2005 | 113 | 1:01.48 | ||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Melissa Miettinen | 2005 | 111 | 1:01.92 | ||||||
Vanders | ||||||||||
16 | Venla Varvikko | 2005 | 100 | 1:04.08 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Susanna Ryynänen | 2006 | 96 | 1:04.95 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Elina Ruha | 2005 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Melinda Lehtovaara | 2005 | DSQ | |||||||
Ekenäs Simsällskap | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 41, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 501 | 37.50 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | 339 | 42.71 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
3 | Liina Virta | 2004 | 305 | 44.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Emma Johansson | 2003 | 294 | 44.79 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Snezhana Ilcheva | 2003 | 291 | 44.95 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
6 | Laura Kellberg | 2003 | 287 | 45.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Nicole Sundell | 2003 | 285 | 45.25 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Ida Lehtovaara | 2003 | 257 | 46.85 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
9 | Emily Cwirzen | 2004 | 249 | 47.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Milla-lotta Tapanainen | 2003 | 232 | 48.43 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Tinka Rokka | 2003 | 230 | 48.62 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
12 | Tiiu Korhonen | 2003 | 195 | 51.35 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
13 | Aada Rissanen | 2004 | 176 | 53.16 | ||||||
Vanders | ||||||||||
14 | Lilly Fitzpatrick | 2003 | 168 | 53.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Diana Seiger | 2003 | 163 | 54.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Nea Grundström | 2003 | 158 | 55.08 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Hanna Kauhanen | 2003 | 136 | 57.82 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
18 | Wunsen Jämsen | 2003 | 133 | 58.32 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
19 | Lotta Lahti | 2003 | 121 | 1:00.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Silja Eloranta | 2004 | 119 | 1:00.55 | ||||||
Vanders | ||||||||||
21 | Ella Vilenius | 2004 | 111 | 1:01.92 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Wilma Sirén | 2003 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 41, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Flyckt | 2001 | 562 | 36.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Sara Mustonen | 2002 | 473 | 38.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Amanda Rapinoja | 2001 | 460 | 38.60 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Mirka Mettinen | 2002 | 427 | 39.57 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Venla Salminen | 2002 | 416 | 39.90 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
6 | Nelli Ohvo | 2001 | 414 | 39.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Petra Uusikumpu | 2001 | 413 | 39.99 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Sini Silvennoinen | 2002 | 413 | 40.01 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
9 | Vilma Kotola | 2001 | 409 | 40.13 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Enni Lahtinen | 2002 | 402 | 40.36 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
11 | Vilma Hottinen | 2002 | 401 | 40.38 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
12 | Emma Von Dickoff | 2002 | 382 | 41.06 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
13 | Sanna Putkonen | 2001 | 378 | 41.18 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Pinja Paulomo | 2002 | 334 | 42.91 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Jonna Vasara | 2002 | 331 | 43.04 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
16 | Hilda Harle | 2001 | 317 | 43.70 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
17 | Ella-Maria Tiainen | 2002 | 312 | 43.90 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
18 | Milla Karinen | 2001 | 307 | 44.14 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Oona Kuusivaara | 2002 | 302 | 44.41 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
20 | Aino-olivia Arola | 2002 | 292 | 44.89 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
21 | Anni Savolainen | 2002 | 286 | 45.23 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
22 | Sara Hätönen | 2001 | 280 | 45.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
23 | Mariel Mylly | 2001 | 276 | 45.76 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
24 | Meri Lauronen | 2002 | 269 | 46.16 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
25 | Ellen Strandberg | 2002 | 261 | 46.59 | ||||||
Vanders | ||||||||||
26 | Vilma Norja | 2002 | 254 | 47.02 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Fanni Kansonen | 2001 | 251 | 47.20 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
28 | Iines Makkonen | 2002 | 244 | 47.63 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
29 | Tinja Turunen | 2002 | 229 | 48.64 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
30 | Elina Vehmaa | 2002 | 194 | 51.41 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
31 | Aada Pukki | 2002 | 193 | 51.56 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
- | Noora Kolu | 2001 | DNS | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:17 |