Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspivmr | 14 joulukuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:12 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 13 joulukuu 2014 |
Laji 36, 50m Selkuinti Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 152 | 44.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Otto Kuusisto | 2004 | 147 | 45.53 | ||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
3 | Cool Iivanainen | 2004 | 139 | 46.37 | ||||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
4 | Paavo Nenonen | 2005 | 133 | 46.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Ukko-pekka Luomala | 2004 | 122 | 48.46 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
6 | Luukas Laine | 2005 | 114 | 49.47 | ||||||
Pieksn Kuutit | ||||||||||
7 | Niko Teperi | 2005 | 111 | 49.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Sampo Nord | 2005 | 109 | 50.21 | ||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Veerti Juurakko | 2004 | 107 | 50.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Oskari Toivonen | 2004 | 105 | 50.81 | ||||||
Vanders | ||||||||||
11 | Masih Tantula | 2004 | 104 | 51.00 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
12 | Miko Mikkola | 2004 | 99 | 51.89 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Aapo Ahlroos | 2004 | 93 | 52.92 | ||||||
Vanders | ||||||||||
14 | Eetu Autio | 2007 | 87 | 54.09 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
15 | Heikki Konsta Ianes | 2005 | 82 | 55.17 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
16 | Eemeli Toivonen | 2004 | 81 | 55.42 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
17 | Matti Ntti | 2004 | 75 | 56.97 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Leo Karttunen | 2004 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Richard Ramstedt | 2004 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Veikko Kauhanen | 2005 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 36, 50m Selkuinti Pojat, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Verneri Viisanen | 2002 | 247 | 38.30 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Leo Mikkonen | 2002 | 242 | 38.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Niklas Hatakka | 2003 | 240 | 38.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Sami Uusikumpu | 2003 | 225 | 39.47 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Iivari Tuomola | 2002 | 199 | 41.13 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
6 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 198 | 41.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Joonas Kytmki | 2002 | 197 | 41.25 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
8 | Tuukka Inkil | 2003 | 197 | 41.27 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Elias Jskelinen | 2002 | 168 | 43.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Ilari Silventoinen | 2002 | 166 | 43.74 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
11 | Tuomas Peltola | 2003 | 157 | 44.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Miro Klaus | 2002 | 143 | 45.95 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
13 | Heikki Tirkkonen | 2003 | 133 | 47.01 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
14 | Nicklas Jaatinen | 2003 | 117 | 49.12 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
15 | Tuomas Tolppala | 2002 | 112 | 49.75 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
16 | Emil Kuuskoski | 2003 | 107 | 50.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Elias Lehto | 2002 | 98 | 51.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Samuli Krkkinen | 2003 | 93 | 52.92 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Alexander Huhtala | 2003 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 36, 50m Selkuinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Roni Kallstrm | 2001 | 500 | 30.28 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Vinski Pyyknen | 2000 | 465 | 31.03 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
3 | Lauri Elomaa | 2000 | 411 | 32.32 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
4 | Jere Ruuhonen | 2001 | 391 | 32.86 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Risto Laisi | 2001 | 388 | 32.95 | ||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
6 | Martti Tervanen | 2000 | 384 | 33.05 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
7 | Eetu Einto | 2001 | 371 | 33.43 | ||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
8 | Lauri Jmsn | 2000 | 366 | 33.59 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
9 | Atte Alila | 2001 | 334 | 34.64 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Saku Suomalainen | 2001 | 310 | 35.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Aare Kiviranta | 2000 | 297 | 36.03 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
12 | Teemu Annala | 2001 | 293 | 36.17 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Veeti Laine | 2000 | 291 | 36.26 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Alex Lassila | 2000 | 274 | 36.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Eevert Leppnen | 2001 | 257 | 37.81 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
16 | Niklas Konttinen | 2001 | 240 | 38.64 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
17 | Lukas Vahtera | 2001 | 227 | 39.37 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
18 | Frans Meltovaara | 2000 | 184 | 42.21 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Janne Juven | 2001 | 182 | 42.37 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
20 | Ville Lauslahti | 2001 | 171 | 43.23 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
21 | Lasse Tolonen | 2001 | 113 | 49.69 | ||||||
Pieksn Kuutit | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspivmr | 14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:12 |