Resultater for Espoo Swim Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Espoo Swim Games | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:24 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 joulukuu 2014 |
Laji 33, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kira Lindroos | 2005 | 152 | 47.82 | 1:44.97 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 33, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 10 - 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 490 | 32.20 | 1:11.08 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Julia Peltola | 2003 | 222 | 40.99 | 1:32.48 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Emma Johansson | 2003 | 210 | 43.09 | 1:34.21 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 201 | 43.99 | 1:35.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Sofia Långström | 2003 | 194 | 41.70 | 1:36.68 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Essi Salokorpi | 2003 | 184 | 44.89 | 1:38.43 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Oona Puolakka | 2003 | 165 | 45.42 | 1:42.10 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Veera Laakkonen | 2003 | 160 | 44.98 | 1:43.23 | |||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
9 | Cindy Palm | 2003 | 145 | 46.32 | 1:46.62 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Ciara Wacklin | 2004 | 123 | 48.57 | 1:52.63 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Laura Kellberg | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 33, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Amanda Rapinoja | 2001 | 351 | 37.71 | 1:19.40 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Jessika Rissanen | 2001 | 344 | 36.64 | 1:19.96 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
3 | Emma Von Dickoff | 2002 | 332 | 35.98 | 1:20.89 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
4 | Hilla Nieminen | 2001 | 320 | 37.06 | 1:21.94 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
5 | Verna Rostedt | 2002 | 297 | 38.00 | 1:23.95 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Elena Mantila | 2001 | 295 | 38.57 | 1:24.20 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
7 | Johanna Vieraankivi | 2001 | 292 | 38.18 | 1:24.44 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Matilda Laurila | 2001 | 273 | 39.05 | 1:26.34 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
9 | Milla Karinen | 2001 | 265 | 39.38 | 1:27.20 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Anita Mickelsson | 2001 | 241 | 39.14 | 1:30.07 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
11 | Pinja Paulomo | 2002 | 231 | 43.13 | 1:31.28 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Mariel Mylly | 2001 | 219 | 42.00 | 1:32.89 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
13 | Cia Wacklin | 2001 | 215 | 41.71 | 1:33.54 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Hilda Harle | 2001 | 201 | 40.86 | 1:35.70 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
15 | Petra Mäkiaho | 2001 | 172 | 44.65 | 1:40.75 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:24 |