Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspivmr |
13 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:22 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
13 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 23, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Andrei Tuomola |
1989 |
|
744 |
24.77 |
|
|
|
51.75 |
|
|
Jrvenpn Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sami Juopperi |
1992 |
|
713 |
25.39 |
|
|
|
52.49 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Andrei Chavshino |
1996 |
|
641 |
25.99 |
|
|
|
54.39 |
|
|
Team of St.Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lauri Pilpola |
1993 |
|
629 |
25.95 |
|
|
|
54.73 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alexander Kondratenko |
1996 |
|
620 |
26.60 |
|
|
|
54.99 |
|
|
Team of St.Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Vladislav Vorobiev |
1996 |
|
606 |
26.67 |
|
|
|
55.42 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tomas Johansson |
1994 |
|
601 |
26.89 |
|
|
|
55.56 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Thomas Bckerman |
1997 |
|
593 |
27.03 |
|
|
|
55.83 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Lauri Leinonen |
1992 |
|
584 |
27.14 |
|
|
|
56.12 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Elias Lampinen |
1997 |
|
582 |
26.78 |
|
|
|
56.16 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Samuli Jeskanen |
1996 |
|
579 |
26.71 |
|
|
|
56.27 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Esa Paavilainen |
1997 |
|
533 |
27.86 |
|
|
|
57.84 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Juho Pivinen |
1996 |
|
521 |
27.73 |
|
|
|
58.27 |
|
|
Jrvenpn Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jasper Jrvel |
1996 |
|
499 |
28.22 |
|
|
|
59.11 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Juuso Sepp |
1997 |
|
497 |
28.21 |
|
|
|
59.22 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Pietu Kinnunen |
1996 |
|
447 |
29.05 |
|
|
|
1:01.34 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Joel Af Hllstrm |
1997 |
|
411 |
29.85 |
|
|
|
1:03.07 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Gleb Kuzhlev |
1996 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Team of St.Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Robin Bucher |
1997 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspivmr |
13 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:22 |
|