Results for Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | Vest rgang Gruppe 2 | Udskriftsdato | 07 december 2014 | |||
Stvne by | Aarhus | Udskriftstidspunkt | 14:29 | |||
Arrangr | Dansk Svmmeunion og Lyseng Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 06 december 2014 |
Lb 25, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2003-2003 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Emma Stecher | 2003 | 439 | 30.57 | ||||||
Aalborg Svmmeklub | ||||||||||
2 | Alberte Ehrenreich-Birn | 2003 | 438 | 30.59 | ||||||
Vejle Svmmeklub Triton | ||||||||||
3 | Sofie Theophil Petersen | 2003 | 430 | 30.78 | ||||||
Vejle Svmmeklub Triton | ||||||||||
4 | Lrke Hgsted | 2003 | 406 | 31.38 | ||||||
Svmmeklubben S 68 | ||||||||||
5 | Kirstine Mrk Rasmussen | 2003 | 393 | 31.71 | ||||||
Herning Svmmeklub | ||||||||||
6 | Ida S Olesen | 2003 | 377 | 32.15 | ||||||
Aalborg Svmmeklub | ||||||||||
6 | Rebecca E. Jakobsen | 2003 | 377 | 32.15 | ||||||
Viborg Svmme Klub | ||||||||||
8 | Emma Fjordside Jensen | 2003 | 352 | 32.89 | ||||||
Holstebro Svmme Club | ||||||||||
9 | Solvej Kofoed Lund | 2003 | 347 | 33.06 | ||||||
VIK-Skovbakken Svmmeafdeling | ||||||||||
10 | Naya Hgholt Sejr | 2003 | 341 | 33.25 | ||||||
Agfs Svmmeafdeling | ||||||||||
11 | Emilie Wolf Srensen | 2003 | 340 | 33.27 | ||||||
VIK-Skovbakken Svmmeafdeling | ||||||||||
12 | Anna T. Nielsen | 2003 | 340 | 33.28 | ||||||
Svmmeklubben Nord | ||||||||||
13 | Caroline Broholm | 2003 | 328 | 33.68 | ||||||
Ringe Svmme Klub | ||||||||||
14 | Karoline Lagoni | 2003 | 321 | 33.93 | ||||||
Horsens Svmmeklub | ||||||||||
15 | Christine Krogh | 2003 | 312 | 34.23 | ||||||
O.S.L.F. | ||||||||||
16 | Selma Pruzljanin | 2003 | 311 | 34.30 | ||||||
Thisted Svmmeklub | ||||||||||
17 | Amalie Kanstrup | 2003 | 310 | 34.31 | ||||||
Viborg Svmme Klub | ||||||||||
18 | Lrke Asmussen | 2003 | 303 | 34.60 | ||||||
Svmmeklubben S 68 | ||||||||||
19 | Amalie Kristensen | 2003 | 287 | 35.23 | ||||||
Herning Svmmeklub | ||||||||||
Lb 25, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2004-2015 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | Opnet | Status | ||||
Klub | ||||||||||
1 | Svava Kj. Gregersen | 2004 | 325 | 33.77 | ||||||
Vejle Svmmeklub Triton | ||||||||||
2 | Amalie Staghj Andersen | 2004 | 325 | 33.79 | ||||||
Esbjerg Svmmeklub | ||||||||||
3 | Cille Christensen | 2004 | 323 | 33.84 | ||||||
Kolding SK | ||||||||||
4 | Christina M. Glargaard | 2004 | 321 | 33.91 | ||||||
Esbjerg Svmmeklub | ||||||||||
4 | Sarah Carugati | 2004 | 321 | 33.91 | ||||||
Agfs Svmmeafdeling | ||||||||||
6 | Martha Bjerg | 2004 | 295 | 34.88 | ||||||
Lyseng IF | ||||||||||
7 | Maria Guldager Jensen | 2004 | 287 | 35.23 | ||||||
Esbjerg Svmmeklub | ||||||||||
8 | Aurelia Pedersen | 2004 | 286 | 35.27 | ||||||
Odense Svmme Klub | ||||||||||
9 | Michelle Mlby | 2004 | 278 | 35.57 | ||||||
Esbjerg Svmmeklub | ||||||||||
10 | Fenja Romanski | 2005 | 274 | 35.74 | ||||||
Aalborg Svmmeklub | ||||||||||
11 | Mia Hvarre | 2004 | 269 | 35.96 | ||||||
Svmmeklubben Tempo | ||||||||||
12 | Astrid Hassing | 2004 | 266 | 36.12 | ||||||
Svmmeklubben Shesten | ||||||||||
13 | Cecilie Hingebjerg | 2004 | 265 | 36.14 | ||||||
Vejle Svmmeklub Triton | ||||||||||
14 | Helga Bak | 2004 | 263 | 36.24 | ||||||
Nyborg Svmmeklub | ||||||||||
15 | Josefine Risum Jrgensen | 2004 | 246 | 37.06 | ||||||
Odense Svmme Klub | ||||||||||
16 | Freja Rjkjr Rasmussen | 2004 | 222 | 38.34 | ||||||
Swim Team Neptun | ||||||||||
17 | Frida Lind | 2004 | 221 | 38.41 | ||||||
Svmmeklubben Nord | ||||||||||
- | Agnes Bojsen Jensen | 2004 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Lyseng IF | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 07 december 2014 |
Licens til Lyseng IF | Udskriftstidspunkt | 14:29 |