Resultater for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantai-ilta
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:57 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lari Tumanoff | 2003 | 250 | 34.59 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Aleksi Koprinen | 2003 | 220 | 36.11 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Tuukka Inkilä | 2003 | 197 | 37.42 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Niklas Hatakka | 2003 | 193 | 37.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Luca Kallela | 2003 | 152 | 40.81 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Ilmari Aura | 2003 | 148 | 41.19 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
7 | Luukas Vainio | 2003 | 143 | 41.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Tuomas Peltola | 2003 | 138 | 42.13 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Benjamin Hoot | 2003 | 133 | 42.67 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 131 | 42.92 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Isak Jatkola | 2003 | 94 | 47.78 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
12 | Mattias Janhunen | 2003 | 76 | 51.28 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Karri Suuronen | 2003 | 76 | 51.30 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Aapo Kaasinen | 2003 | 74 | 51.80 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 71 | 52.59 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
16 | Elis Fokin | 2003 | 58 | 56.00 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
17 | Emil Kuuskoski | 2003 | 48 | 59.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 12 v |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Leo Mikkonen | 2002 | 260 | 34.13 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Verneri Viisanen | 2002 | 257 | 34.28 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Joel Syrjä | 2002 | 226 | 35.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 211 | 36.61 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Oscar Skjäl | 2002 | 204 | 36.98 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Max Åström | 2002 | 203 | 37.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Alexander Fyhr | 2002 | 196 | 37.52 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
8 | Rasmus Söderholm | 2002 | 193 | 37.67 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
9 | Danila Shishinin | 2002 | 182 | 38.40 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
10 | Aki Holtari | 2002 | 120 | 44.17 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Georg Närjä | 2002 | 107 | 45.85 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
12 | Elias Jääskeläinen | 2002 | 97 | 47.44 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Heikki Väkeväinen | 2002 | 90 | 48.59 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
14 | Severi Vilkko | 2002 | 88 | 49.01 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
15 | Sandro Karhula | 2002 | 81 | 50.27 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elias Lehto | 2002 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Ilja Freudenthal | 2002 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
- | Pyry Talvitie | 2002 | DNS | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
- | Otto Sormunen | 2002 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:57 |