Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:57 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 20, P11 50m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 28,84 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Lari Tumanoff | 2003 | 272 | 31.30 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Aleksi Koprinen | 2003 | 250 | 32.21 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Luca Kallela | 2003 | 234 | 32.92 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
4 | Tuukka Inkilä | 2003 | 219 | 33.63 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Niklas Hatakka | 2003 | 206 | 34.32 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Luukas Vainio | 2003 | 204 | 34.46 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Pauli Salonen | 2003 | 194 | 35.01 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
8 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 194 | 35.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Ilmari Aura | 2003 | 184 | 35.69 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Tuomas Peltola | 2003 | 173 | 36.42 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Benjamin Hoot | 2003 | 162 | 37.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Isak Jatkola | 2003 | 151 | 38.05 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
13 | Nicolas Salomaa | 2003 | 151 | 38.09 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Casper Heikkinen | 2003 | 148 | 38.33 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
15 | Tony Heinola | 2003 | 146 | 38.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Elis Fokin | 2003 | 144 | 38.67 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
17 | Karri Suuronen | 2003 | 142 | 38.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Aapo Kaasinen | 2003 | 137 | 39.36 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 130 | 40.02 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
20 | Max Walther | 2003 | 128 | 40.18 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
21 | Lucas Tepponen | 2003 | 124 | 40.66 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
22 | Mattias Janhunen | 2003 | 123 | 40.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
23 | Efraim Skopets | 2003 | 121 | 40.95 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
24 | Emil Kuuskoski | 2003 | 112 | 42.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Saku Ahde | 2003 | 110 | 42.24 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
26 | Atte Poikela | 2003 | 107 | 42.68 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Henry Nyman | 2003 | 101 | 43.55 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
28 | Alexander Huhtala | 2003 | 93 | 44.80 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
29 | Oskari Repo | 2003 | 82 | 46.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Niklas Rantapää | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:57 |