Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 53 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:00 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 53, 4X50mVapaauinti, Loppukilpailut 10 - 12 v |
LRIKM-ennätys Uinti Espoo - Esbo Sim, Cetus, 1:58,59 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Cetus 1 | 2002 | 2:00.03 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Oskari Aalto | 2002 | 27.73 | 27.73 | |||||||
Ellen Antikainen | 2003 | 31.20 | 58.93 | |||||||
Leo Mikkonen | 2002 | 30.71 | 1:29.64 | |||||||
Laura Kellberg | 2003 | 30.39 | 2:00.03 | |||||||
2 | Cetus 2 | 2002 | 2:10.35 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Verneri Viisanen | 2002 | 30.98 | 30.98 | |||||||
Kaarin Rapinoja | 2003 | 33.49 | 1:04.47 | |||||||
Tuukka Inkilä | 2003 | 33.37 | 1:37.84 | |||||||
Sofia Långström | 2003 | 32.51 | 2:10.35 | |||||||
3 | Hu Seka 1 | 2002 | 2:10.58 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
Aatu Harju | 2002 | 32.38 | 32.38 | |||||||
Touko Luukkonen | 2002 | 34.70 | 1:07.08 | |||||||
Saima Huovinen | 2003 | 32.12 | 1:39.20 | |||||||
Sonja Lehtinen | 2003 | 31.38 | 2:10.58 | |||||||
4 | Hss Seka 1 [2002] | 2002 | 2:10.94 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Lari Tumanoff | 2003 | 31.59 | 31.59 | |||||||
Lotta Pälsi | 2004 | 33.33 | 1:04.92 | |||||||
Veera Säämänen | 2004 | 33.46 | 1:38.38 | |||||||
Aleksi Koprinen | 2003 | 32.56 | 2:10.94 | |||||||
5 | Hss Seka 2 [2002] | 2002 | 2:14.21 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Rasmus Söderholm | 2002 | 32.05 | 32.05 | |||||||
Luca Kallela | 2003 | 34.30 | 1:06.35 | |||||||
Ethel Piksilä | 2003 | 33.21 | 1:39.56 | |||||||
Wilma Långström | 2004 | 34.65 | 2:14.21 | |||||||
6 | Cetus 3 | 2002 | 2:14.57 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Oscar Skjäl | 2002 | 34.13 | 34.13 | |||||||
Oona Puolakka | 2003 | 32.57 | 1:06.70 | |||||||
Niklas Hatakka | 2003 | 34.19 | 1:40.89 | |||||||
Emma Johansson | 2003 | 33.68 | 2:14.57 | |||||||
7 | Gladius I | 2002 | 2:20.12 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Emil Strandell | 2002 | 36.36 | 36.36 | |||||||
Siiri Einiö | 2003 | 32.83 | 1:09.19 | |||||||
Viivi Sorri | 2003 | 35.58 | 1:44.77 | |||||||
Severi Vilkko | 2002 | 35.35 | 2:20.12 | |||||||
8 | Hu Seka 2 | 2002 | 2:20.71 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
Essi Helle | 2002 | 34.57 | 34.57 | |||||||
Miisa Mäkelä | 2002 | 34.56 | 1:09.13 | |||||||
Joel Korhonen | 2002 | 36.06 | 1:45.19 | |||||||
Pauli Salonen | 2003 | 35.52 | 2:20.71 | |||||||
9 | Hss Seka 3 [2002] | 2002 | 2:21.49 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Alexander Fyhr | 2002 | 33.25 | 33.25 | |||||||
Georg Närjä | 2002 | 35.99 | 1:09.24 | |||||||
Helmi Ahonen | 2003 | 35.31 | 1:44.55 | |||||||
Kielo Hankonen | 2003 | 36.94 | 2:21.49 | |||||||
10 | Hss Seka 4 [2002] | 2002 | 2:23.36 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Milla Hyttinen | 2003 | 36.48 | 36.48 | |||||||
Ilmari Aura | 2003 | 34.58 | 1:11.06 | |||||||
Aki Holtari | 2002 | 36.63 | 1:47.69 | |||||||
Lotta Heinimäki | 2003 | 35.67 | 2:23.36 | |||||||
11 | Hu Seka 3 | 2002 | 2:29.95 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
Emma Hakala | 2004 | 36.72 | 36.72 | |||||||
Lucas Tepponen | 2003 | 41.24 | 1:17.96 | |||||||
Efraim Skopets | 2003 | 39.34 | 1:57.30 | |||||||
Tilda Selonen | 2003 | 32.65 | 2:29.95 | |||||||
12 | Hss Seka 5 [2002] | 2002 | 2:31.43 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Henry Nyman | 2003 | 41.04 | 41.04 | |||||||
Nicolas Salomaa | 2003 | 37.96 | 1:19.00 | |||||||
Siiri Reiniluoto | 2003 | 35.09 | 1:54.09 | |||||||
Cecilia Serovuo | 2004 | 37.34 | 2:31.43 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:00 |