2020-04-04   20:31:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SM/NSM (25 m) 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Keskiviikkoaamu 19.11.

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) Nuori - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Lyhyen radan SM ja NSM 2014    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:50   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 marraskuu 2014         
 
 
Laji 15, 4X200m Vapaauinti T-17, Loppukilpailut, Nuori 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1  1997    779          8:15.45   
  Cetus Espoo                   
  Adelia Spångberg  1999      59.92  2:04.36      2:04.36   
  Emilia Eloranta  1997      1:00.64  2:05.89      4:10.25   
  Aino Otava  1999      59.18  2:01.59      6:11.84   
  Anna Kotonen  1997      59.32  2:03.61      8:15.45   
                     
Åsk Tytöt 1  1997    748          8:22.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Iida Reini  2000      1:00.44  2:05.33      2:05.33   
  Veera Rinne  1998      1:01.41  2:06.33      4:11.66   
  Tiia Puolakka  1998      1:01.15  2:07.25      6:18.91   
  Roosa Mört  1999      57.30  2:03.22      8:22.13   
                     
Hss 1  1997    725          8:27.44   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Viola Kilpeläinen  1998      1:00.34  2:06.79      2:06.79   
  Laura Oesch  1997      59.95  2:05.65      4:12.44   
  Aada Alastalo  1998      1:02.52  2:07.86      6:20.30   
  Lotta Upanne  1998      1:00.68  2:07.14      8:27.44   
                     
Cetus 2  1997    698          8:33.90   
  Cetus Espoo                   
  Sohvi Nenonen  1999      1:00.89  2:07.64      2:07.64   
  Mirva Kallström  1999      1:02.25  2:09.28      4:16.92   
  Milla Inkeroinen  1998      1:00.00  2:08.30      6:25.22   
  Alissa Eloranta  1999      1:02.15  2:08.68      8:33.90   
                     
Cetus 3  1997    682          8:37.94   
  Cetus Espoo                   
  Yvonne Tollander  1997      1:02.60  2:09.14      2:09.14   
  Wilma Jacobson  2000      1:00.74  2:07.39      4:16.53   
  Lyydia Kalenius  2000      1:02.92  2:11.61      6:28.14   
  Ronja Riihinen  2000      1:01.40  2:09.80      8:37.94   
                     
Hss 2  1997    666          8:42.05   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Lotta Jacobson  1998      1:02.04  2:09.34      2:09.34   
  Vilma Havo  1999      1:04.05  2:12.65      4:21.99   
  Susanne Hirvonen  1997      1:01.77  2:09.40      6:31.39   
  Iida Koiranen  2000      1:02.37  2:10.66      8:42.05   
                     
Raisu Naiset [1997] 1  1997    659          8:43.92   
  Raision Urheilijat                   
  Laura Mäki  1997      1:04.96  2:12.19      2:12.19   
  Sara Kazi  1999      1:03.23  2:11.45      4:23.64   
  Eveliina Kallio  1999      1:00.57  2:08.02      6:31.66   
  Vilma Roman  2000      1:04.53  2:12.26      8:43.92   
                     
Uita 1  1997    598          9:01.01   
  Uinti Tampere                   
  Emma Männikkö  1998      1:03.45  2:15.65      2:15.65   
  Heini Hammar  1999      1:03.26  2:13.45      4:29.10   
  Ninni Luoma  1998      1:05.64  2:17.96      6:47.06   
  Hanna Hammar  1998      1:02.71  2:13.95      9:01.01   
                     
Orca Tytöt  1999    556          9:14.27   
  ORCA Helsinki                   
  Heidi Manninen  1999      1:05.19  2:16.02      2:16.02   
  Ksenia Egorova  2000      1:06.66  2:17.00      4:33.02   
  Linda Simula  2001      1:11.36  2:23.65      6:56.67   
  Saara Vesa  1999      1:05.67  2:17.60      9:14.27   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner