2020-04-05   09:18:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

28.11. Pe ilta

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2014    Tulostuspäivämäärä  28 marraskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  18:15   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 marraskuu 2014         
 
 
Laji 4, 800m Vapaauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Aino Otava  1999    722  1:03.50  2:11.16  3:18.86  4:26.54  8:54.21   
  Cetus Espoo        5:34.10  6:41.84  7:49.02       
                     
Adelia Spångberg  1999    680  1:04.27  2:12.50  3:21.16  4:29.80  9:04.95   
  Cetus Espoo        5:38.68  6:47.94  7:57.58       
                     
Julia Bruneau  1999    629  1:07.21  2:17.19  3:26.65  4:36.58  9:19.44   
  Lahden Uimaseura        5:47.71  6:59.23  8:10.61       
                     
Melek Ayarci  1999    595  1:06.68  2:17.26  3:28.22  4:40.71  9:29.69   
  Lahden Uimaseura        5:53.31  7:06.13  8:18.81       
                     
Mirva Kallström  1999    583  1:08.08  2:20.77  3:33.15  4:46.06  9:33.49   
  Cetus Espoo        5:58.69  7:11.94  8:24.01       
                     
Jenni Kukkonen  1999    580  1:07.58  2:20.01  3:32.69  4:45.44  9:34.71   
  Keravan Uimarit        5:58.03  7:10.98  8:23.94       
                     
Alissa Eloranta  1999    578  1:07.88  2:20.09  3:32.41  4:45.44  9:35.22   
  Cetus Espoo        5:58.05  7:11.53  8:24.97       
                     
Selma Soininen  1999    554  1:07.90  2:21.51  3:35.30  4:49.47  9:43.60   
  Swimming Jyväskylä        6:03.43  7:17.91  8:32.20       
                     
Ronja Mehtonen  1999    532  1:08.34  2:21.71  3:36.04  4:51.86  9:51.51   
  Salon Uimarit        6:07.51  7:22.75  8:38.06       
                     
10  Eerica Kuusjärvi  1999    526  1:08.65  2:22.84  3:38.00  4:52.55  9:53.61   
  Raision Urheilijat        6:08.35  7:24.34  8:39.91       
                     
11  Eveliina Palo  1999    508  1:08.39  2:23.67  3:40.45  4:57.44  10:00.70   
  Kemin Uimaseura        6:13.93  7:29.99  8:46.66       
                     
12  Henna Turunen  1999    491  1:09.84  2:25.67  3:42.87  5:00.53  10:07.25   
  Lahden Uimaseura        6:17.10  7:34.33  8:52.02       
                     
13  Kia Karike  1999    484  1:08.35  2:24.33  3:41.99  5:00.19  10:10.10   
  Cetus Espoo        6:17.63  7:35.17  8:53.17       
                     
14  Anni Halonen  1999    478  1:08.60  2:24.40  3:41.60  4:59.89  10:13.01   
  Riihimäen Uimaseura        6:18.67  7:37.98  8:57.22       
                     
15  Aino Räike  1999    455  1:10.73  2:27.51  3:45.35  5:04.66  10:22.96   
  Salon Uimarit        6:23.99  7:44.45  9:04.01       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  28 marraskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  18:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner