2020-04-06   00:14:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

28.11. Pe ilta

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2014    Tulostuspäivämäärä  28 marraskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:20   
  Järjestäjä  OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 marraskuu 2014         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti 2T15+2P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1  1998              1:49.46   
  Cetus Espoo                   
  Sini Koivu  1999      29.04        29.04   
  Eetu Alitalo  1999      29.95        58.99   
  Sergey Kuznetsov  2000      24.87        1:23.86   
  Sohvi Nenonen  1999      25.60        1:49.46   
                     
Åsk Iku 1  1998              1:49.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Roosa Mört  1999      28.91        28.91   
  Iida Reini  2000      32.92        1:01.83   
  Peik Lindberg  1999      25.22        1:27.05   
  Kaj Smeds  1998      22.83        1:49.88   
                     
Raisu Seka [1998] 1  1998              1:50.98   
  Raision Urheilijat                   
  Juho Grönblom  1998      26.96        26.96   
  Casper Salminen  1998      29.56        56.52   
  Eveliina Kallio  1999      27.71        1:24.23   
  Sara Kazi  1999      26.75        1:50.98   
                     
Uita 1  1998              1:52.40   
  Uinti Tampere                   
  Suvi Huhtanen  1999      29.73        29.73   
  Patrik Jantunen  1999      30.32        1:00.05   
  Werneri Koskinen  1998      25.42        1:25.47   
  Alma Lumio  1999      26.93        1:52.40   
                     
Cetus 2  1998              1:53.11   
  Cetus Espoo                   
  Topi Suomalainen  1998      28.20        28.20   
  Konsta Nenonen  1998      30.39        58.59   
  Mirva Kallström  1999      15.84        1:14.43   
  Aino Otava  1999      38.68        1:53.11   
                     
Oulun Uinti  1998              1:54.14   
  Oulun Uinti 1906                   
  Kaius Kejonen  1998      29.91        29.91   
  Anton Ukkola  2000      31.15        1:01.06   
  Reetta Kanervo  1999      26.15        1:27.21   
  Kaisa Kariniemi  1999      26.93        1:54.14   
                     
Tatu Kauniit  1998              1:54.65   
  TaTu Tampere                   
  Deny Belaic  1998      30.02        30.02   
  Santeri Siiranen  1998                 
  Noora Poutanen  1999                 
  Amanda Saari  2000      1:54.65        1:54.65   
                     
Swim Seka 1 [1998]  1998              1:56.80   
  Swimming Jyväskylä                   
  Danila Dobrzhanskiy  1998      28.60        28.60   
  Pyry Kurkinen  1998      32.44        1:01.04   
  Jenni Lampi  2000      29.05        1:30.09   
  Sonja Pentti  1999      26.71        1:56.80   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  28 marraskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner