2019-11-16   23:02:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 24 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 24 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 1    Tulostuspäivämäärä  18 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:10   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 lokakuu 2014         
 
 
Laji 24, 4X50m Sekauinti Miehet, Alkuerät 
ME: ITALY (1900) 1:33.65 2013-12-10 
EE: RUS (1900) 1:31.80 2009-12-10 
PE: SWE (1900) 1:34.22 2009-12-10 
SE: Helsingfors Simsällskap (1900) 1:38.83 2010-10-30 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1    871          1:38.05   
  Cetus Espoo                   
  Valtteri Eloranta  1992      26.46        26.46   
  Tuomas Pokkinen  1995      27.45        53.91   
  Riku Pöytäkivi  1993      23.24        1:17.15   
  Ari-Pekka Liukkonen  1989      20.90        1:38.05   
                     
Cetus 2    765          1:42.39   
  Cetus Espoo                   
  Sami Juopperi  1992      26.01        26.01   
  Jere Laukkanen  1993      28.09        54.10   
  Tatu Waltari  1987      24.54        1:18.64   
  Toni Kurkinen  1989      23.75        1:42.39   
                     
Swim Miehet 1    728          1:44.08   
  Swimming Jyväskylä                   
  Janne Markkanen  1994      26.49        26.49   
  Miika Tolvanen  1996      29.59        56.08   
  Teemu Vuorela  1994      25.04        1:21.12   
  Miikka Ruohoniemi  1993      22.96        1:44.08   
                     
Raisu Miehet 1    711          1:44.92   
  Raision Urheilijat                   
  Gustav Carlsson  1993      28.05        28.05   
  William Wihanto  1994      27.95        56.00   
  Janne Rissanen  1997      25.10        1:21.10   
  Eetu Soini  1996      23.82        1:44.92   
                     
Uita 1    702          1:45.33   
  Uinti Tampere                   
  Jaakko Rautalin  1989      26.64        26.64   
  Kalle Pyykkönen  1996      29.10        55.74   
  Lauri Leinonen  1992      26.11        1:21.85   
  Noah Badji  1996      23.48        1:45.33   
                     
Ou Miehet    696          1:45.64   
  Oulun Uinti 1906                   
  Arttu Erkinaro  1992      29.12        29.12   
  Sami Aaltomaa  1992      27.78        56.90   
  Adam Vik  1996      25.36        1:22.26   
  Juha Juopperi  1989      23.38        1:45.64   
                     
Uiva Miehet  1992    686          1:46.15   
  Vanders                   
  Sami Pakarinen  1992      26.16        26.16   
  Tapio Junninen  1995      29.63        55.79   
  Miro Torola  1995      26.18        1:21.97   
  Jere Tolonen  1995      24.18        1:46.15   
                     
Uita 2    650          1:48.09   
  Uinti Tampere                   
  Saku Salo  1995      28.05        28.05   
  Jeremy Hakala  1995      29.36        57.41   
  Teemu Laaksonen  1993      26.04        1:23.45   
  Arto Auri  1997      24.64        1:48.09   
                     
Swim Miehet 2    644          1:48.41   
  Swimming Jyväskylä                   
  Juho Hyrkkänen  1994      32.37        32.37   
  Jaakko Poutamo  1994      25.82        58.19   
  Leevi Ruuttunen  1995      26.50        1:24.69   
  Sami Puukko  1992      23.72        1:48.41   
                     
10  Vus-Vss  1990    612          1:50.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Samuli Korpi  1997      30.48        30.48   
  Samuli Lahti  1995      29.80        1:00.28   
  Lauri Hatunen  1998      26.28        1:26.56   
  Matti Myllyaho  1995      23.74        1:50.30   
                     
11  Scr Miehet    569          1:52.99   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Aleksanteri Järvinen  1996      28.27        28.27   
  Antti Kiviaho  1996      31.88        1:00.15   
  Kasperi Kuulasmaa  1996      27.12        1:27.27   
  Juho Röytiö  1998      25.72        1:52.99   
                     
12  Keui Miehet Sm  1996    550          1:54.28   
  Keravan Uimarit                   
  Henri Kämäräinen  1997      29.93        29.93   
  Joni Kitinoja  1996      32.95        1:02.88   
  Oiva Lahtinen  1997      27.16        1:30.04   
  Elmo Kiuru  1997      24.24        1:54.28   
                     
13  Swim Miehet 3    547          1:54.51   
  Swimming Jyväskylä                   
  Danila Dobrzhanskiy  1998      29.88        29.88   
  Tapio Roiko-Jokela  1996      31.48        1:01.36   
  Elias Päivinen  1997      26.89        1:28.25   
  Andrei Prytkov  1991      26.26        1:54.51   
                     
14  Oulo Miehet  1994    490          1:58.77   
  Oulun Lohet                   
  Janne Lantto  1994      28.05        28.05   
  Aukusti Ylitervo  1999      33.55        1:01.60   
  Juho Kaikkonen  1999      31.10        1:32.70   
  Konsta Kallinen  1999      26.07        1:58.77   
                     
Tatu Miehet              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  Petja Yritys  1993      27.08        27.08   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner