2018-09-22   11:23:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 2

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  13:34   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 32, 200m SKU T-13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sofia Kotkaniemi  2002    326  41.10  1:26.15  2:19.33    3:00.90   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Heta Veikkola  2003    310  42.43  1:27.61  2:23.24    3:03.96   
  Lapuan Virkiä                   
                     
Stina Roth  2001    254  46.41  1:35.39  2:32.79    3:16.67   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Iida Peltonen  2001    236          3:21.41   
  Kurikan Ryhti                   
                     
Erika Yli-Yrjänäinen  2001    194  48.96  1:46.84  2:45.77    3:35.04   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Milka-Maria Rasinpää  2003    172  53.31  1:51.15  2:56.77    3:44.01   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Pinja Kallio  2004    157  52.53  1:51.98  2:57.32    3:50.76   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Noora Kekola  2004    139          4:00.17   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Tytti Saarinen  2001              DSQ   
  Kurikan Ryhti                   
  SW 10.2 Ei suorittanut koko kilpailumatkaa yksin uidessaan               
                     
 
Laji 32, 200m SKU T-13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Milla Koivuluoma  1999    542  32.80  1:11.54  1:56.47    2:32.82   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Saara Palo  1996    415  35.09  1:21.72  2:05.73    2:46.98   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Iiris Saranpää  1999    349  41.09  1:26.35  2:20.09    2:56.84   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Suvi Kannosto  1999    313  41.47  1:28.72  2:20.96    3:03.50   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Annika Mäenpää  1999    296  43.14  1:31.69  2:24.77    3:06.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Venla Polari  1998    278  43.55  1:31.72  2:30.13    3:10.89   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Helena Hakola  1999    242          3:19.89   
  Kurikan Ryhti                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  13:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner