2018-09-19   19:17:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  17:21   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 15, 4X100m Vapaauinti 2N/2M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kus-Gss  1999              4:08.60   
  Kokkolan Uimaseura                   
  Alexandra Pihlajamäki  1998      32.61  1:09.13      1:09.13   
  Joel Tarvainen  1998      27.15  55.93      2:05.06   
  Laura Känsäkangas  1999      32.98  1:09.99      3:15.05   
  Jere Kotomäki  1997      25.35  53.55      4:08.60   
                     
Seui Lila Ryhmä 1              4:14.80   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  Jere Kekola  2000      29.12  1:00.68      1:00.68   
  Milla Koivuluoma  1999      30.41  1:05.79      2:06.47   
  Juuso Mäki  1999      28.80  59.78      3:06.25   
  Sonja Marjakangas  1996      32.49  1:08.55      4:14.80   
                     
Seui Lila 2              4:26.82   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  Saku Mäki-Ikola  1998      30.04  1:03.08      1:03.08   
  Senni Salonen  2001      33.87  1:11.27      2:14.35   
  Tuomas Ylipelkonen  2000      29.60  1:03.12      3:17.47   
  Iiris Saranpää  1999      33.30  1:09.35      4:26.82   
                     
Ku 1              4:29.85   
  Kankaanpään Uimarit                   
  Laura Haapanen  1999      33.62  1:10.19      1:10.19   
  Pinja Pihlajamäki  2000      35.57  1:13.23      2:23.42   
  Otto Kallama  1999      30.94  1:06.05      3:29.47   
  Valtteri Väisänen  1999      28.39  1:00.38      4:29.85   
                     
Ku 2              5:15.96   
  Kankaanpään Uimarit                   
  Teemu Ihanamäki  2001      33.90  1:10.76      1:10.76   
  Marcus Forsel  2003      34.45  1:16.31      2:27.07   
  Sanna Pajula  2003      40.91  1:27.27      3:54.34   
  Malin Denker  1999      39.78  1:21.62      5:15.96   
                     
Vus-Vss F 2  2000              5:33.26   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Anton Pulkkis  2001      39.11  1:23.10      1:23.10   
  Ellen Vuollet  2001      41.10  1:28.00      2:51.10   
  Juuso Syrjälä  2001      38.30  1:20.99      4:12.09   
  Lotta Rinne  2001      37.98  1:21.17      5:33.26   
                     
Vus-Vss F 1  2001              5:40.37   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Fanni Kosunen  2001      40.00  1:24.59      1:24.59   
  Arttu Kojonen  2000      39.77  1:24.58      2:49.17   
  Iris Halmelinna  2000      40.27  1:23.13      4:12.30   
  Carl-Eric Lindbäck  2001      40.33  1:28.07      5:40.37   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  17:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner