2019-11-22   21:42:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  16:18   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 9, 100m PU T-11, 13, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kiira Kangasniemi  2003    205  42.63        1:33.36   
  Lapuan Virkiä                   
                     
Milka-Maria Rasinpää  2003    127  53.61        1:49.50   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
Laji 9, 100m PU T-11, 13, N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Raappana  2001    289  39.86        1:23.23   
  Oulun Lohet                   
                     
Nea Nygård  2002    271  40.28        1:25.05   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Anniina Kylkisalo  2001    217  42.08        1:31.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Matilda Lindholm  2001    213  44.23        1:32.06   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Liina Salin  2002    184  43.61        1:36.70   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 100m PU T-11, 13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella-Noora Haanpää  1998    575  31.07        1:06.20   
  Rauman Uimaseura                   
                     
Denize Korkiakoski  1999    441  33.69        1:12.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Henna Blomroos  2000    437  33.57        1:12.49   
  Rauman Uimaseura                   
                     
Sofia Ranta  2000    401  35.00        1:14.64   
  Kauhajoen Karhu                   
                     
Alexandra Pihlajamäki  1998    248  39.56        1:27.56   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Hilla Latukka  2000    228  45.19        1:30.04   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Malin Denker  1999    192  44.13        1:35.28   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Enna Hanka  2000    174  43.33        1:38.42   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner