2019-11-22   20:55:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  15:09   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 4, 50m SU P-11, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marcus Forsel  2003    191          39.24   
  Kankaanpään Uimarit                   
Teppo Jestoi  2003    119          45.85   
  Kokkolan Uimaseura                   
Konsta Tupeli  2003    106          47.69   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Cool Iivanainen  2004    103          48.15   
  Swimming Jyväskylä                   
Roope Oijennus  2003    84          51.57   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Juuso Asunmaa  2004    81          52.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Simo Kangasmaa  2003    75          53.56   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Eeli Hanka  2003    70          54.73   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Lassi Lahtinen  2004    67          55.55   
  Kokkolan Uimaseura                   
10  Filip Jåfs  2004    63          56.73   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
11  Ville Ikola  2005    61          57.25   
  Kokkolan Uimaseura                   
12  Arttu Niemi  2003    57          58.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
13  Pietari Puutio  2004    55          59.21   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
14  Linus Vuollet  2004    53          59.98   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
15  Kasperi Brandt  2004    50          1:01.12   
  Kokkolan Uimaseura                   
16  Johannes Laihorinne  2003    49          1:01.58   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
17  Akseli Klutas  2004    44          1:03.87   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
18  Iisakki Laihorinne  2003    40          1:06.03   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
19  Rasmus Kekola  2006    39          1:06.33   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
20  Arttu Syrjä  2005    33          1:09.86   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
21  Rasmus Oijennus  2006    27          1:15.23   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Elmeri Aho  2004              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Jere Keski-Hannula  2004              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Lucas Lydman  2005              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Nuutti Nissilä  2004              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 4, 50m SU P-11, M, Loppukilpailut 12 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emil Martikainen  1997    512          28.25   
  Rauman Uimaseura                   
Miika Nurmi  1999    409          30.44   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Jaakko Koivunen  1997    336          32.50   
  Lapuan Virkiä                   
Riku Raikio  1997    327          32.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Joona Haanpää  1997    319          33.09   
  Rauman Uimaseura                   
Mathias Karjalainen  1999    256          35.58   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Elias Nurmi  2001    234          36.67   
  Alavuden Urheilijat                   
Kimmo Salomaa  2000    159          41.69   
  Kokkolan Uimaseura                   
Juuso Lehtonen  2001    120          45.81   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
10  Patrik Pihlajamäki  2002    92          50.03   
  Kankaanpään Uimarit                   
11  Oskari Ketonen  2002    90          50.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
12  Nico Neder  2002    84          51.54   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  15:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner