2019-11-22   22:07:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  14:59   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 3, 50m SU T-10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sofia Nurkkala  2004    154          47.87   
  Kokkolan Uimaseura                   
Teea Jestoi  2005    138          49.66   
  Kokkolan Uimaseura                   
Henna Känsäkangas  2004    132          50.47   
  Kokkolan Uimaseura                   
Inger Isaksen  2005    130          50.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Enni Kinnunen  2005    122          51.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Noora Kekola  2004    116          52.67   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Aamu Knuuttila  2004    115          52.83   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Linnea Svahn  2004    97          55.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Fanny Granvik  2004    78          1:00.01   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
10  Minna Virtanen  2004    78          1:00.08   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
11  Elviira Kotkaniemi  2005    67          1:03.21   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
12  Oona Kemppainen  2004    64          1:04.20   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
13  Tuuli Tala  2006    63          1:04.52   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
14  Albertiina Kotkaniemi  2008    58          1:06.33   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
15  Sanni Porkkala  2004    51          1:09.14   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
16  Jenna Hemminki  2006    26          1:26.67   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Aamu Kannosto  2005              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Annica Kuismanen  2005              DSQ  25m 
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Mea Lahtinen  2005              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Stella Koivuluoma  2007              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 3, 50m SU T-10, N, Loppukilpailut 11 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Milla Koivuluoma  1999    516          32.03   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Ella-Noora Haanpää  1998    498          32.42   
  Rauman Uimaseura                   
Vilma Hämäläinen  1998    477          32.88   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Laura Känsäkangas  1999    396          34.99   
  Kokkolan Uimaseura                   
Laura Haapanen  1999    305          38.14   
  Kankaanpään Uimarit                   
Pinja Pihlajamäki  2000    297          38.51   
  Kankaanpään Uimarit                   
Minttu-Marie Rasinpää  2001    280          39.26   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Suvi Kannosto  1999    258          40.33   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Emilia Härkönen  2001    251          40.70   
  Kokkolan Uimaseura                   
10  Emilia Runnakko  1999    236          41.56   
  Alavuden Urheilijat                   
11  Sanna Pajula  2003    195          44.27   
  Kankaanpään Uimarit                   
12  Anna Klutas  2002    125          51.38   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
13  Peppi Hölsö  2003    123          51.61   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
14  Venla Laitila  2002    106          54.19   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
15  Helka Laitila  2003    105          54.34   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
16  Emmi-Ida Kempas  2003    98          55.64   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
17  Linnea Mannil  2001    68          1:02.88   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
18  Anna-Maria Malila  2003    59          1:05.93   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Pauliina Mielty  2001              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  14:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner