2019-11-22   22:15:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  10:18   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 18, 50m VU T-9, 11, 13, N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Rintala  2005    153          43.41   
  Kokkolan Uimaseura                   
Aamu Kannosto  2005    141          44.59   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Annica Kuismanen  2005    115          47.74   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Mea Lahtinen  2005    103          49.59   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Elviira Kotkaniemi  2005    97          50.49   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Erika Ingves  2005    83          53.21   
  Kauhajoen Karhu                   
Tuuli Tala  2006    60          59.16   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Stella Koivuluoma  2007    58          59.94   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Jenna Hemminki  2006    57          1:00.34   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
10  Albertiina Kotkaniemi  2008    44          1:05.57   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
11  Sari Rantoja  2005    42          1:06.65   
  Alavuden Urheilijat                   
 
Laji 18, 50m VU T-9, 11, 13, N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kiira Kangasniemi  2003    346          33.11   
  Lapuan Virkiä                   
Sofia Nurkkala  2004    233          37.76   
  Kokkolan Uimaseura                   
Wilma Lakanen  2003    229          37.97   
  Kokkolan Uimaseura                   
Sanna Pajula  2003    219          38.52   
  Kankaanpään Uimarit                   
Ella Ohra-Aho  2003    218          38.60   
  Alavuden Urheilijat                   
Noora Kekola  2004    200          39.70   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Laura Heinonen  2004    199          39.82   
  Kankaanpään Uimarit                   
Annukka Jouppila  2003    188          40.54   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Pinja Kallio  2004    162          42.60   
  Kankaanpään Uimarit                   
10  Riina Uimonen  2003    144          44.28   
  Kurikan Ryhti                   
11  Linnea Svahn  2004    144          44.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
12  Emmi-Ida Kempas  2003    136          45.18   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
13  Helka Laitila  2003    131          45.69   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
14  Ida Salmi  2003    121          46.88   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
14  Minna Virtanen  2004    121          46.88   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
16  Aamu Knuuttila  2004    119          47.14   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
17  Nicole Malmsten  2003    119          47.25   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
18  Oona Kemppainen  2004    107          48.92   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
19  Marika Rantoja  2004    93          51.28   
  Alavuden Urheilijat                   
20  Fanny Granvik  2004    87          52.34   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
21  Sanni Porkkala  2004    84          52.94   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
22  Anna-Maria Malila  2003    74          55.15   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
23  Milla Rantamäki  2004    67          56.97   
  Kurikan Ryhti                   
24  Iida Leskinen  2004    63          58.29   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
Laji 18, 50m VU T-9, 11, 13, N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Senni Salonen  2001    368          32.42   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Anniina Kylkisalo  2001    321          33.93   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Minttu-Marie Rasinpää  2001    316          34.13   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Olivia Nurkkala  2002    290          35.09   
  Kokkolan Uimaseura                   
Emma Mustonen  2002    289          35.15   
  Lapuan Virkiä                   
Aino Raappana  2001    287          35.23   
  Oulun Lohet                   
Stina Roth  2001    279          35.57   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Karolina Arola  2001    271          35.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Erika Yli-Yrjänäinen  2001    241          37.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
10  Fanni Kosunen  2001    237          37.55   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
11  Ellen Vuollet  2001    223          38.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
12  Sofia Eriksberg  2002    222          38.37   
  Kauhajoen Karhu                   
13  Anna Klutas  2002    186          40.73   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
14  Hanna Virtanen  2002    173          41.65   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
15  Tytti Saarinen  2001    170          41.89   
  Kurikan Ryhti                   
16  Venla Laitila  2002    168          42.11   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
17  Emma Autio  2001    157          43.07   
  Kurikan Ryhti                   
18  Linnea Mannil  2001    132          45.61   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Iida Peltonen  2001              DSQ   
  Kurikan Ryhti                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Sofia Runnakko  2002              DSQ   
  Alavuden Urheilijat                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 18, 50m VU T-9, 11, 13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella-Noora Haanpää  1998    558          28.24   
  Rauman Uimaseura                   
Annika Falk  1999    527          28.77   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Milla Koivuluoma  1999    511          29.07   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Adolfina Lehtonen  1999    481          29.67   
  Kokkolan Uimaseura                   
Henna Blomroos  2000    445          30.45   
  Rauman Uimaseura                   
Essi Pöytälaakso  2000    432          30.75   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Sonja Marjakangas  1996    416          31.14   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Olivia Viitala  2000    411          31.27   
  Kokkolan Uimaseura                   
Sofia Ranta  2000    411          31.27   
  Kauhajoen Karhu                   
10  Laura Känsäkangas  1999    393          31.73   
  Kokkolan Uimaseura                   
11  Sinja Kanto  1998    380          32.08   
  Kauhajoen Karhu                   
12  Laura Haapanen  1999    379          32.10   
  Kankaanpään Uimarit                   
13  Iiris Saranpää  1999    373          32.28   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
14  Pinja Pihlajamäki  2000    366          32.50   
  Kankaanpään Uimarit                   
15  Janette Ylinen  2000    349          33.02   
  Kurikan Ryhti                   
16  Annika Mäenpää  1999    344          33.16   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
17  Miisa Kiviharju  2000    343          33.19   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
18  Saara Haapamäki  1998    340          33.30   
  Alavuden Urheilijat                   
19  Venla Polari  1998    335          33.45   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
20  Enna Hanka  2000    331          33.58   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
21  Hilla Latukka  2000    303          34.61   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
22  Jessica Korpela  1996    283          35.39   
  Kauhajoen Karhu                   
23  Malin Denker  1999    272          35.86   
  Kankaanpään Uimarit                   
24  Emilia Runnakko  1999    267          36.09   
  Alavuden Urheilijat                   
25  Elina Koskela  2000    254          36.68   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
26  Helena Hakola  1999    251          36.85   
  Kurikan Ryhti                   
27  Elli Ala-Välkkilä  1998    225          38.19   
  Kurikan Ryhti                   
28  Janika Markkila  1998    171          41.87   
  Kurikan Ryhti                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner