Tulokset Jyväskylän syysuinnit III
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Jyväskylän syysuinnit III | Tulostuspäivämäärä | 13 syyskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Jyväskylä | Tulostusaika | 12:20 | |||
Järjestäjä | Swimming Jyväskylä | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 syyskuu 2014 |
Laji 11, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Pieti Raunio | 2002 | 200 | 40.99 | 1:23.56 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
2 | Jami Ihalainen | 2003 | 157 | 1:30.58 | 1:30.58 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
3 | Sisu Sorri | 2005 | 70 | 55.94 | 1:58.47 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
- | Olli Elo | 2002 | DNF | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
- | Konsta Litmanen | 2002 | DSQ | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
Laji 11, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Eetu Honkonen | 2000 | 350 | 33.51 | 1:09.38 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Miiro Vartiainen | 2001 | 308 | 35.13 | 1:12.41 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
3 | Jiri Järvinen | 2001 | 242 | 37.52 | 1:18.51 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Aleksi Turkkila | 2000 | 206 | 40.79 | 1:22.82 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
5 | Veeti Veijonen | 2001 | 199 | 40.53 | 1:23.82 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
6 | Julius Auvinen | 2001 | 182 | 41.24 | 1:26.30 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Vilho Laukkarinen | 2000 | 182 | 42.04 | 1:26.35 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
Laji 11, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Jaakko Rautalin | 1989 | 607 | 28.38 | 57.77 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Kalle Pyykkönen | 1996 | 518 | 29.35 | 1:00.92 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
3 | Antti Viilos | 1989 | 497 | 30.00 | 1:01.75 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Saku Salo | 1995 | 478 | 30.29 | 1:02.59 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
5 | Kasperi Norismaa | 1990 | 447 | 30.91 | 1:03.99 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
6 | Danila Dobrzhanskiy | 1998 | 447 | 31.06 | 1:04.00 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Roope Eiserbeck | 1999 | 397 | 31.91 | 1:06.56 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
8 | Oskari Valkonen | 1999 | 252 | 37.84 | 1:17.44 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
9 | Matias Auvinen | 1998 | 234 | 39.72 | 1:19.41 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 13 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 12:20 |