2019-09-21   17:29:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  27 syyskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  13:15   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 syyskuu 2014         
 
 
Laji 4, 50m SU T-9,11,13,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Hinkka  2005    208          43.37   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Moona Korpikoski  2005    165          46.82   
  Nokian Pyry                   
Emmi Ellonen  2005    146          48.79   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Melina Rantala  2005    123          51.66   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Nelli Lehmijoki  2005    114          52.86   
  Nokian Pyry                   
Aino Lepola  2005    109          53.77   
  Tatu Tampere                   
Pihla Pöllänen  2006    78          1:00.13   
  Tatu Tampere                   
Karoliina Salmi  2006    75          1:00.79   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Julia Rauhala  2006    72          1:01.67   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Ellida Tuominen  2006              DSQ   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 4, 50m SU T-9,11,13,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanna Pajula  2003    214          42.95   
  Kankaanpään Uimarit                   
Ronja Myllykallio  2003    200          43.91   
  Nokian Pyry                   
Salla Rantala  2004    165          46.79   
  Nokian Pyry                   
Nita Tenho  2004    156          47.65   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Olivia Salminen  2003    149          48.42   
  Valkeakosken Uimaseura                   
Amanda Malminen  2004    99          55.44   
  Nokian Pyry                   
Aada Berg  2004    87          57.98   
  Porin Pyrintö                   
Senni Mattila  2003              DSQ   
  Porin Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Sini Korin  2003              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 4, 50m SU T-9,11,13,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heta Känkänen  2001    413          34.50   
  Porin Uimaseura                   
Milja Rantala  2001    247          40.96   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Jenni Moisio  2002    239          41.38   
  Nokian Pyry                   
Maija Nurminen  2002    238          41.45   
  Valkeakosken Uimaseura                   
Nuppu Toiva  2001    166          46.68   
  Nokian Pyry                   
Siiri Toiva  2002    122          51.72   
  Nokian Pyry                   
Heta Laatikainen  2002              DSQ   
  Valkeakosken Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Johanna Mönkkönen  2002              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 4, 50m SU T-9,11,13,N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heta Koivuluoma  1999    470          33.05   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Roosa Oja  2000    434          33.94   
  Uinti Tampere                   
Ella Lumio  2000    413          34.50   
  Uinti Tampere                   
Mari Kausiala  1997    409          34.60   
  Tatu Tampere                   
Senja Saarteinen  1999    388          35.21   
  Tatu Tampere                   
Lyydia Tuominen  1998    375          35.63   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Armi Auvinen  2000    342          36.72   
  Uinti Tampere                   
Elviira Tanninen  1999    326          37.31   
  Porin Pyrintö                   
Kiia Korsu  1999    320          37.57   
  Nokian Pyry                   
10  Pinja Pihlajamäki  2000    319          37.58   
  Kankaanpään Uimarit                   
11  Iina Aro  1998    300          38.35   
  Nokian Pyry                   
12  Elli Kivelä  1998    268          39.82   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  27 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  13:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner