Tulokset Vantaan Syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
LA AAMU
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | VANTAAN SYYSUINNIT | Tulostuspäivämäärä | 20 syyskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | HAKUNILA | Tulostusaika | 11:41 | |||
Järjestäjä | UI-VA | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 syyskuu 2014 |
Laji 10, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Dang Le Nhut | 2003 | 198 | 39.53 | 1:26.98 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
2 | Patrik Wagner | 2002 | 194 | 40.73 | 1:27.59 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
3 | Samuel Leppänen | 2002 | 167 | 42.25 | 1:32.01 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
4 | Ilari Silventoinen | 2002 | 144 | 45.80 | 1:36.65 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Miro Merinen | 2003 | 124 | 47.37 | 1:41.69 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
6 | Oscar Taht | 2003 | 117 | 49.39 | 1:43.77 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Joona Kuitu | 2004 | 87 | 54.78 | 1:54.49 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Elias Kallonen | 2003 | DSQ | |||||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Sampo Leppänen | 2004 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Samuel Syrjänen | 2002 | DSQ | |||||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 10, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Martti Tervanen | 2000 | 356 | 31.82 | 1:11.62 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
2 | Timi Torkkel | 2001 | 307 | 34.52 | 1:15.17 | |||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
3 | Joona Mikkola | 2001 | 300 | 33.97 | 1:15.78 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
4 | Anton Heinonen | 2000 | 282 | 34.12 | 1:17.37 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
5 | Taneli Lantta | 2001 | 254 | 37.02 | 1:20.12 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
6 | Daniel Kotov | 2000 | 203 | 38.72 | 1:26.30 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
7 | Tuomas Kivistö | 2000 | 202 | 40.25 | 1:26.45 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
8 | Veeti Vainionpää | 2001 | 175 | 42.59 | 1:30.62 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
9 | Lukas Vahtera | 2001 | 166 | 1:32.28 | 1:32.28 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Ali Gardberg | 2001 | 157 | 42.69 | 1:34.04 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
Laji 10, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Tapio Junninen | 1995 | 590 | 28.68 | 1:00.50 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
2 | Antti Leiponen | 1998 | 531 | 29.08 | 1:02.68 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
3 | Daniel Viitikko | 1996 | 526 | 28.32 | 1:02.87 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
4 | Allar Lihtsa | 1999 | 520 | 30.68 | 1:03.11 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
5 | Jussi Kujala | 1980 | 290 | 36.14 | 1:16.65 | |||||
Uinti Vantaa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 20 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 11:41 |