2019-07-19   03:47:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hyvinkää Open

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Saturday Sept.13, 9:00

Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Hyvinkää Open    Tulostuspäivämäärä  13 syyskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvinkää    Tulostusaika  14:05   
  Järjestäjä  Simmis Hyvinkää         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 syyskuu 2014         
 
 
Laji 3, 50 Free F 12,14,16,W, Alkuerät 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Helena Heinlo  2003    440          30.55   
  Ujumise Spordiklubi                   
Emma Kajanto  2002    400          31.54   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Johanna Maria Kuru  2002    345          33.13   
  Kalevi Ujumiskool                   
Sandra Tammiste  2003    330          33.63   
  Kalevi Ujumiskool                   
Nea Winqvist  2002    328          33.71   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Elisabeth Marie Salm  2002    305          34.53   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Aino Kontiainen  2002    296          34.85   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Anna Retva  2003    289          35.14   
  Tuusulan Uimaseura                   
Taiga Yritys  2003    281          35.46   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
10  Rahel Sisas  2003    270          35.93   
  Kalevi Ujumiskool                   
11  Viivi Kuosmanen  2002    257          36.56   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
12  Iida Koskiluoto  2002    238          37.48   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
13  Cinja Åvist  2003    235          37.65   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
14  Edla Wuori  2003    231          37.85   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
15  Veronika Heier  2002    230          37.91   
  Ujumise Spordiklubi                   
16  Emma Nieminen  2002    227          38.06   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
17  Frida Kangastupa  2003    227          38.11   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
18  Oona Lehtola  2003    223          38.31   
  Tuusulan Uimaseura                   
19  Vilma Rantala  2003    215          38.78   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
20  Irina Tikhonova  2003    211          39.01   
  Sankt-Petersburg                   
21  Noora Uro  2003    208          39.18   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
22  Kreetta Uusitalo  2003    207          39.28   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
23  Tiia Kuisma  2003    199          39.82   
  Hyvinkään Uimaseura                   
24  Riikka Vuorenpää  2003    196          40.01   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
25  Viola Varjola  2002    188          40.57   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
26  Sofia Blomfelt  2003    170          41.89   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
27  Milla Salminen  2003    170          41.97   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
28  Victoria Vöikar  2002    164          42.41   
  Ujumise Spordiklubi                   
29  Nelli Vartiainen  2002    154          43.35   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Maria Yritys  2002              DNS   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Vanessa Viiding  2002              DSQ   
  Ujumise Spordiklubi                   
  SW 10.8 Kielletty varuste tai teippaus               
 
Laji 3, 50 Free F 12,14,16,W, Alkuerät 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksandra Koreshkova  2000    516          28.97   
  Sankt-Petersburg                   
Viktoria Ekimova  2001    500          29.29   
  Velikiy Novgorod                   
Jenni Louhimo  2001    495          29.38   
  Oulun Uinti 1906                   
Sophia Lindeberg  2000    477          29.74   
  Helsingfors Simsällskap                   
Johanna Maria Randma  2001    475          29.78   
  Kalevi Ujumiskool                   
Erika Ketola  2000    455          30.21   
  Helsingfors Simsällskap                   
Emmi Saarela  2001    442          30.52   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Emma Koiranen  2001    421          31.02   
  Helsingfors Simsällskap                   
Katariina Mäll  2000    415          31.15   
  Kalevi Ujumiskool                   
10  Roosa Paukku  2000    414          31.18   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
11  Daniela Helanne  2000    387          31.90   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
12  Anni Hirvo  2001    381          32.07   
  Tuusulan Uimaseura                   
13  Jenny Nieminen  2001    370          32.36   
  Hyvinkään Uimaseura                   
14  Aino Pajari  2001    358          32.74   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
15  Aada Pohjala  2001    354          32.84   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
16  Roosa Lehtola  2001    346          33.09   
  Tuusulan Uimaseura                   
17  Jonna Salminen  2001    316          34.12   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
18  Kiira Vuorinen  2001    245          37.11   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Fanny Jonasson  2001              DSQ   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Polina Ryzhova  2000              DSQ   
  Velikiy Novgorod                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 3, 50 Free F 12,14,16,W, Alkuerät 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Reetta Kanervo  1999    621          27.25   
  Oulun Uinti 1906                   
Meri Parviainen  1998    536          28.62   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Margaret Danilov  1999    531          28.70   
  Keila Sc                   
Kaisa Kariniemi  1999    525          28.81   
  Oulun Uinti 1906                   
Roosa Andelin  1998    486          29.57   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Anna Jantunen  1998    485          29.58   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
Petra Steen  1999    467          29.95   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Eveliina Ollikainen  1998    465          29.99   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Vanessa Pönnighaus  1999    436          30.66   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
10  Saara Hirvo  1999    350          32.98   
  Tuusulan Uimaseura                   
11  Johanna Hyvönen  1999    345          33.14   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Sara Lehtinen  1999    301          34.67   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Veera Kauppinen  1998              DNS   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
 
Laji 3, 50 Free F 12,14,16,W, Alkuerät 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Amanda Suihkonen  1995    651          26.82   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Klara Mikulasova  1987    581          27.85   
  Univerzita Brno                   
Krista Heikkilä  1995    511          29.08   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Katarina Korpinen  1993    484          29.60   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Noora Saarinen  1996    474          29.80   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Noora Koponen  1996    454          30.24   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Sanna Salonen  1995    454          30.24   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Elli Ylinen  1996    453          30.27   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
Sini Fröblom  1995    429          30.81   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  13 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Simmis Hyvinge-Hyvinkää  Tulostusaika  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner