Resultater for Grand Prix Challenge
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grad Prix Challenge | Tulostuspäivämäärä | 04 heinäkuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:58 | |||
Järjestäjä | Cetus Espoo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 heinäkuu 2014 |
Laji 15, 4X100m Sekauinti T-17, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | Aika | Tila | ||
Seura | ||||||||||
1 | Cetus 1 | 1997 | 708 | 4:20.43 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Sini Koivu | 1999 | 32.32 | 1:07.59 | 1:07.59 | ||||||
Emilia Eloranta | 1997 | 33.72 | 1:12.38 | 2:19.97 | ||||||
Sohvi Nenonen | 1999 | 28.65 | 1:02.79 | 3:22.76 | ||||||
Aino Otava | 1999 | 28.05 | 57.67 | 4:20.43 | ||||||
2 | Hss 1 | 1998 | 684 | 4:23.45 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Susanne Hirvonen | 1997 | 31.56 | 1:06.35 | 1:06.35 | ||||||
Lotta Hämäläinen | 1998 | 35.56 | 1:16.09 | 2:22.44 | ||||||
Viola Kilpeläinen | 1998 | 29.25 | 1:03.51 | 3:25.95 | ||||||
Anna Kotonen | 1997 | 27.28 | 57.50 | 4:23.45 | ||||||
3 | Ou Naiset | 1997 | 667 | 4:25.64 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Reetta Kanervo | 1999 | 34.07 | 1:10.08 | 1:10.08 | ||||||
Silja Känsäkoski | 1997 | 32.64 | 1:09.26 | 2:19.34 | ||||||
Sanna-Riikka Räihä | 1998 | 29.92 | 1:05.32 | 3:24.66 | ||||||
Kaisa Kariniemi | 1999 | 28.72 | 1:00.98 | 4:25.64 | ||||||
4 | Cetus 2 | 1997 | 636 | 4:29.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Mirva Kallström | 1999 | 33.34 | 1:09.92 | 1:09.92 | ||||||
Rebecca Wahlstedt | 1997 | 35.09 | 1:14.10 | 2:24.02 | ||||||
Yvonne Tollander | 1997 | 29.79 | 1:05.85 | 3:29.87 | ||||||
Milla Inkeroinen | 1998 | 28.43 | 1:00.12 | 4:29.99 | ||||||
5 | Cetus 3 | 1997 | 603 | 4:34.78 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Alissa Eloranta | 1999 | 34.29 | 1:10.98 | 1:10.98 | ||||||
Emilia Flyckt | 2001 | 35.54 | 1:16.96 | 2:27.94 | ||||||
Adelia Spångberg | 1999 | 29.50 | 1:06.34 | 3:34.28 | ||||||
Wilma Jacobson | 2000 | 27.72 | 1:00.50 | 4:34.78 | ||||||
6 | Hss 2 | 1998 | 599 | 4:35.31 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
Sanni Alamattila | 1999 | 33.20 | 1:10.16 | 1:10.16 | ||||||
Maija Hirvo | 1997 | 36.01 | 1:17.48 | 2:27.64 | ||||||
Iida Koiranen | 2000 | 30.91 | 1:07.80 | 3:35.44 | ||||||
Laura Oesch | 1997 | 28.16 | 59.87 | 4:35.31 | ||||||
7 | Uita 1 | 1997 | 591 | 4:36.66 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
Suvi Huhtanen | 1999 | 33.95 | 1:09.63 | 1:09.63 | ||||||
Hanna Hammar | 1998 | 35.20 | 1:17.21 | 2:26.84 | ||||||
Inka Aaltonen | 1999 | 31.56 | 1:08.44 | 3:35.28 | ||||||
Alma Lumio | 1999 | 28.81 | 1:01.38 | 4:36.66 | ||||||
8 | Swim Tytöt [1997] | 1997 | 584 | 4:37.75 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
Selma Soininen | 1999 | 33.50 | 1:08.99 | 1:08.99 | ||||||
Sonja Pentti | 1999 | 35.92 | 1:18.73 | 2:27.72 | ||||||
Jenni Lampi | 2000 | 30.18 | 1:08.04 | 3:35.76 | ||||||
Veera Pellinen | 1997 | 29.35 | 1:01.99 | 4:37.75 | ||||||
9 | Rius Naiset [1998] | 1998 | 564 | 4:40.92 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
Noora Tuovinen | 1998 | 35.42 | 1:14.39 | 1:14.39 | ||||||
Lotta Ruhala | 1997 | 36.62 | 1:18.37 | 2:32.76 | ||||||
Eveliina Pihkamäki | 1998 | 30.15 | 1:04.74 | 3:37.50 | ||||||
Emmi Mustakoski | 1999 | 30.09 | 1:03.42 | 4:40.92 | ||||||
10 | Scv Tytöt | 1997 | 544 | 4:44.43 | ||||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
Rosa Sahlström | 1997 | 34.85 | 1:12.51 | 1:12.51 | ||||||
Jonna Laukkanen | 1998 | 39.06 | 1:22.60 | 2:35.11 | ||||||
Saara Ruti | 1997 | 31.26 | 1:07.46 | 3:42.57 | ||||||
Emma Lehtola | 1997 | 29.46 | 1:01.86 | 4:44.43 | ||||||
11 | Ukk Naiset [1998] | 1998 | 507 | 4:51.10 | ||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
Minea Bogdanoff | 2001 | 38.17 | 1:20.50 | 1:20.50 | ||||||
Ella Varis | 1998 | 36.09 | 1:18.63 | 2:39.13 | ||||||
Annika Karinkanta | 2000 | 31.14 | 1:06.60 | 3:45.73 | ||||||
Susanna Ellonen | 1999 | 30.08 | 1:05.37 | 4:51.10 | ||||||
12 | Keui Naiset [1997] | 1997 | 496 | 4:53.14 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
Onerva Lahtinen | 1998 | 35.48 | 1:12.93 | 1:12.93 | ||||||
Hanna Kareinen | 2000 | 36.66 | 1:19.88 | 2:32.81 | ||||||
Jenni Kukkonen | 1999 | 33.06 | 1:13.53 | 3:46.34 | ||||||
Lotta Räisänen | 1999 | 31.24 | 1:06.80 | 4:53.14 | ||||||
13 | Scr Naiset [1997] | 1997 | 493 | 4:53.78 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
Venla Niemelä | 1999 | 34.46 | 1:11.51 | 1:11.51 | ||||||
Minttu Hörkkö | 1997 | 38.69 | 1:26.81 | 2:38.32 | ||||||
Anna Röytiö | 1998 | 31.00 | 1:07.60 | 3:45.92 | ||||||
Enni Hukka | 1997 | 32.65 | 1:07.86 | 4:53.78 | ||||||
14 | Åsk T-17 | 1997 | 490 | 4:54.49 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
Veera Rinne | 1998 | 35.32 | 1:12.57 | 1:12.57 | ||||||
Kiia Kagan | 1997 | 38.91 | 1:24.53 | 2:37.10 | ||||||
Nea Kolu | 1997 | 32.04 | 1:10.86 | 3:47.96 | ||||||
Veera Kallio | 1997 | 31.94 | 1:06.53 | 4:54.49 | ||||||
15 | Orca Naiset [1999) | 1999 | 417 | 5:10.72 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Ksenia Egorova | 2000 | 35.37 | 1:12.83 | 1:12.83 | ||||||
Saara Vesa | 1999 | 40.45 | 1:26.99 | 2:39.82 | ||||||
Linda Simula | 2001 | 37.23 | 1:23.69 | 4:03.51 | ||||||
Heidi Manninen | 1999 | 31.67 | 1:07.21 | 5:10.72 | ||||||
- | Raisu Tytöt [1997] 1 | 1997 | DSQ | |||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
SW 6.3 Sukellus yli 15m lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
- | Uita 2 | 1997 | DSQ | |||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
Emma Männikkö | 1998 | 35.58 | 1:13.04 | 1:13.04 | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 04 heinäkuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:58 |