Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:58 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Allar Lihtsa |
1999 |
|
500 |
29.72 |
1:04.36 |
1:42.57 |
|
2:20.42 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Henrik Häkkinen |
1998 |
|
459 |
31.22 |
1:08.27 |
1:46.98 |
|
2:24.47 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikhail Novikov |
1998 |
|
451 |
31.30 |
1:08.40 |
1:47.27 |
|
2:25.37 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saku Laakkonen |
1999 |
|
404 |
31.61 |
1:09.76 |
1:50.48 |
|
2:30.78 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Joosep Raud |
1998 |
|
398 |
31.33 |
1:08.83 |
1:48.91 |
|
2:31.57 |
|
|
Keila SC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jean-Mikael Avellán |
1998 |
|
384 |
32.37 |
1:12.39 |
1:53.31 |
|
2:33.31 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Valtteri Kiiskinen |
1998 |
|
383 |
31.59 |
1:09.47 |
1:50.78 |
|
2:33.43 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Arttu Mäki |
1998 |
|
297 |
34.58 |
1:14.31 |
1:57.41 |
|
2:46.95 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Joonatan Lindfors |
1999 |
|
288 |
35.25 |
1:17.16 |
2:02.21 |
|
2:48.79 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Miska Kurvinen |
1999 |
|
270 |
35.04 |
1:20.74 |
2:07.85 |
|
2:52.48 |
|
|
Uimaseura KoVe-Ve |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Elmeri Sunikka |
1999 |
|
195 |
41.09 |
1:31.76 |
2:24.46 |
|
3:11.98 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ali Tahmasabi |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tatu Paasikallio |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Piiroinen |
1995 |
|
633 |
28.52 |
1:01.09 |
1:35.37 |
|
2:09.84 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Riku Pöytäkivi |
1993 |
|
509 |
30.06 |
1:05.56 |
1:42.97 |
|
2:19.61 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Riku Soini |
1997 |
|
403 |
31.59 |
1:08.92 |
1:48.88 |
|
2:30.91 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Konsta Naumanen |
1996 |
|
336 |
33.39 |
1:13.24 |
1:56.17 |
|
2:40.24 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Andres Heinikangas |
1995 |
|
256 |
33.90 |
1:16.49 |
2:04.92 |
|
2:55.54 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 |
Tulostuspäivämäärä |
17 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS |
Tulostusaika |
18:58 |
|