2018-09-19   23:26:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hela-uinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hela-uinnit    Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  14:50   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku+Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  29 toukokuu 2014         
 
 
Laji 17, N, T-11 100 m vu, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sylvia Kuusisto  2003    414  33.46        1:09.86   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Laura Lahtinen  2003    398  33.71        1:10.73   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Rebekka Luoto  2003    358  35.57        1:13.30   
  Raision Urheilijat                   
                     
Emma Haglund  2003    349  35.19        1:13.91   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Tara Korkiakoski  2003    337  35.36        1:14.78   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Roosa Aho  2003    333  36.43        1:15.07   
  Raision Urheilijat                   
                     
Emilia Sihvo  2004    325  37.29        1:15.67   
  Raision Urheilijat                   
                     
Liinu Louhikoski  2004    309  37.26        1:16.98   
  Poseidon                   
                     
Irene Mäkilä  2004    283  39.40        1:19.24   
  Raision Urheilijat                   
                     
10  Maija Nurmi  2003    273  38.03        1:20.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
11  Iiris Yli-Jama  2003    273  38.33        1:20.22   
  Salon Uimarit                   
                     
12  Elina Karoliina Lampinen  2003    270  37.97        1:20.53   
  Nokian Pyry                   
                     
13  Matilda Saario  2003    267  38.46        1:20.79   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
14  Julie Nikkilä  2003    260  38.78        1:21.57   
  Poseidon                   
                     
15  Venla Koskinen  2003    256  40.19        1:21.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
16  Daniela Degenhardt  2003    252  38.72        1:22.36   
  Aurajoen Uinti                   
                     
17  Taru Vannas  2003    248  40.07        1:22.78   
  Poseidon                   
                     
18  Anni Hyttinen  2004    246  41.03        1:23.06   
  Aurajoen Uinti                   
                     
19  Snezhana Ilcheva  2003    243  38.80        1:23.34   
  Someron Esa                   
                     
20  Sofia Salospohja  2004    240  40.28        1:23.68   
  Raision Urheilijat                   
                     
21  Iris Hanski  2003    240  39.45        1:23.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
22  Lotta Isola  2003    239  40.07        1:23.84   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
23  Emilia Jalonen  2004    235  39.06        1:24.27   
  Raision Urheilijat                   
                     
24  Matilda Laitinen  2004    235  39.49        1:24.29   
  Aurajoen Uinti                   
                     
25  Jenny Grangärd  2003    233  40.30        1:24.58   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
26  Mimosa Rintala  2003    232  39.28        1:24.62   
  Rauman Uimaseura                   
                     
27  Maija Björkholm  2003    228  40.28        1:25.17   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
28  Aino Hinkka  2005    228  39.61        1:25.21   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
29  Siiri Konkka  2004    227  41.98        1:25.35   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
30  Enni Ilona Ahonen  2003    226  40.16        1:25.39   
  Aurajoen Uinti                   
                     
31  Anniina Haarala  2004    224  40.93        1:25.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
32  Nea Palanen  2003    214  39.31        1:26.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
33  Riikka Niskala  2004    204  41.13        1:28.31   
  Raision Urheilijat                   
                     
34  Aino Paju  2003    204  43.49        1:28.36   
  Poseidon                   
                     
35  Hilda Helo  2003    203  41.47        1:28.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
36  Milla Rintanen  2004    197  41.98        1:29.37   
  Aurajoen Uinti                   
                     
37  Meeri Yli-Äyhö  2004    197  42.74        1:29.48   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
38  Helka Suomäki  2003    195  41.65        1:29.72   
  Aurajoen Uinti                   
                     
39  Milla Järvenpää  2004    191  42.42        1:30.38   
  Aurajoen Uinti                   
                     
39  Sini Korin  2003    191  42.74        1:30.38   
  Nokian Pyry                   
                     
41  Ninni Eriksson  2003    187  41.80        1:31.01   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
42  Sofia Ellonen  2004    187  42.52        1:31.02   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
43  Lilli Rinne  2004    184  43.20        1:31.49   
  Raision Urheilijat                   
                     
44  Manja Lindell  2004    184  43.32        1:31.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
45  Aino Rantala  2004    171  43.65        1:33.77   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
46  Alina Talja  2004    168  45.54        1:34.25   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
47  Santra Nieminen  2004    163  44.62        1:35.18   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
48  Iida Helén  2003    162  43.82        1:35.45   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
49  Tiia Kilpeläinen  2003    161  44.86        1:35.68   
  Poseidon                   
                     
50  Sonja Ylösmäki  2003    159  44.98        1:36.06   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
51  Noora Kekola  2004    154  45.48        1:37.10   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
52  Noora Uro  2003    143  46.68        1:39.56   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
53  Greta Kandolin  2003    136  44.02        1:41.18   
  Aurajoen Uinti                   
                     
54  Aino Kallio  2003    134  47.43        1:41.65   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
55  Nella Vastamäki  2004    132  46.90        1:42.02   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
56  Ella Nihtilä  2004    130  47.90        1:42.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
57  Ilona Arvilommi  2003    128  48.11        1:43.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
58  Xiaohan Zhou  2004    121  47.81        1:45.14   
  Aurajoen Uinti                   
                     
59  Selina Kavka  2003    118  49.85        1:45.89   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
60  Henni Havén  2004    112  50.45        1:47.88   
  Simmis Wanda                   
                     
Aino-Kaisa Paatos  2004              DSQ   
  Raision Urheilijat                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 17, N, T-11 100 m vu, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iida Reini  2000    605  29.74        1:01.55   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Alissa Eloranta  1999    589  30.02        1:02.10   
  Cetus Espoo                   
                     
Ella Aalto  2000    584  30.25        1:02.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Heini Hammar  1999    566  30.48        1:02.94   
  Uinti Tampere                   
                     
Vilma Venäläinen  1996    558  30.03        1:03.21   
  Vantaan Vesikot                   
                     
Vilma Havo  1999    545  30.67        1:03.71   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Alika Tsvrtkova  2000    539  30.16        1:03.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Fanny Grönvall  2000    534  30.81        1:04.17   
  Uinti Tampere                   
                     
Annika Karinkanta  2000    533  31.03        1:04.20   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Oona Pelttari  1998    533  30.75        1:04.20   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Ylva Sjölund  1998    529  31.27        1:04.37   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Saara Männistö  2000    528  30.43        1:04.42   
  Aurajoen Uinti                   
                     
13  Fanni Riiho  1995    524  1:04.58        1:04.58   
  Uinti Tampere                   
                     
14  Vuokko Suomäki  2001    523  30.55        1:04.61   
  Aurajoen Uinti                   
                     
15  Fanny Renvall  2000    518  30.92        1:04.82   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
16  Erika Lahtinen  1998    516  32.31        1:04.88   
  Uinti Tampere                   
                     
17  Salla Puhtimäki  1998    516  30.98        1:04.89   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
18  Ida Tahvanainen  1997    513  1:05.02        1:05.02   
  Uinti Tampere                   
                     
19  Milja Mielty  2000    512  30.79        1:05.08   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
20  Helene Helo  1999    511  31.38        1:05.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
21  Pinja Peippo  1999    509  31.22        1:05.18   
  Vantaan Vesikot                   
                     
22  Vilma Ryöti  1999    502  31.03        1:05.51   
  Uinti Tampere                   
                     
23  Susanna Ellonen  1999    499  31.38        1:05.63   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
24  Vilma Roman  2000    497  31.89        1:05.73   
  Aurajoen Uinti                   
                     
25  Emilia Potkonen  1998    493  31.74        1:05.89   
  Uinti Tampere                   
                     
26  Roosa Rekola  2000    487  31.48        1:06.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
27  Veera Siltanen  1999    486  31.89        1:06.20   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
28  Mila Manner  2001    483  31.63        1:06.36   
  Nokian Pyry                   
                     
29  Inka Aaltonen  1999    482  32.00        1:06.39   
  Uinti Tampere                   
                     
29  Lumikki Lehtilä  1998    482  31.45        1:06.39   
  Uinti Tampere                   
                     
31  Peppi Siirtola  2002    480  31.65        1:06.48   
  Cetus Espoo                   
                     
32  Johanna Suova  1999    479  31.88        1:06.53   
  Uinti Tampere                   
                     
33  Roosa Penttinen  2000    479  32.59        1:06.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
34  Emmi Kölhi  2000    473  31.84        1:06.80   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
35  Roosa Mäkinen  1999    472  31.72        1:06.83   
  Uinti Tampere                   
                     
36  Tiiariikka Vihko  1996    470  32.06        1:06.97   
  Cetus Espoo                   
                     
37  Ninni Luoma  1998    468  32.20        1:07.02   
  Uinti Tampere                   
                     
38  Elina Karinkanta  2000    467  32.95        1:07.08   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
39  Sanna Putkonen  2001    466  32.65        1:07.12   
  Cetus Espoo                   
                     
40  Emma Kotiranta  2001    457  32.36        1:07.56   
  Cetus Espoo                   
                     
41  Roosa Mykkänen  2000    456  31.79        1:07.62   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
42  Emmiina Rautiainen  2000    455  32.46        1:07.68   
  Uinti Tampere                   
                     
43  Nelli Toivonen  2000    453  32.29        1:07.77   
  Uinti Tampere                   
                     
44  Oona Forsblom  1999    451  32.43        1:07.86   
  Aurajoen Uinti                   
                     
45  Sini Tuominen  2000    444  32.11        1:08.21   
  Uinti Tampere                   
                     
46  Minea Bogdanoff  2001    444  33.14        1:08.24   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
47  Milja Korte  1998    443  32.48        1:08.28   
  Cetus Espoo                   
                     
48  Emma von Dickoff  2002    442  33.64        1:08.31   
  Uinti Tampere                   
                     
49  Hanni Pratsch  1999    442  33.66        1:08.34   
  Cetus Espoo                   
                     
50  Sini Silvennoinen  2002    440  32.73        1:08.45   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
51  Heidi-Susanna Ylönen  1997    439  32.94        1:08.46   
  Someron Esa                   
                     
52  Kia Karike  1999    436  32.65        1:08.63   
  Cetus Espoo                   
                     
53  Cia Wacklin  2001    436  32.86        1:08.66   
  Cetus Espoo                   
                     
54  Netta Nyberg  2001    435  33.70        1:08.69   
  Uinti Tampere                   
                     
55  Vilma Iisalo  2001    433  32.35        1:08.80   
  Raision Urheilijat                   
                     
56  Emmi Kaunisto  2002    433  32.52        1:08.82   
  Porin Uimaseura                   
                     
57  Linda Simula  2001    432  33.02        1:08.85   
  ORCA Helsinki                   
                     
58  Julia Koivisto  2002    427  33.63        1:09.12   
  Aurajoen Uinti                   
                     
58  Peppi Pinomäki  2002    427  33.20        1:09.12   
  Raision Urheilijat                   
                     
60  Peppi Päiviö  1999    426  33.28        1:09.16   
  Cetus Espoo                   
                     
61  Suvi Kurth  2001    424  32.83        1:09.31   
  Uinti Tampere                   
                     
62  Anniina Murto  2001    421  33.39        1:09.42   
  Porin Uimaseura                   
                     
63  Marika Kajander  1997    419  33.24        1:09.53   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
                     
64  Anniina Kallio  2002    419  32.41        1:09.57   
  Raision Urheilijat                   
                     
65  Siiri Salokorpi  2000    414  32.97        1:09.84   
  Cetus Espoo                   
                     
66  Lilli Louhikoski  2002    413  33.53        1:09.87   
  Poseidon                   
                     
67  Roosa Hyypiä  1997    413  32.73        1:09.89   
  Uinti Tampere                   
                     
68  Iiris Loukkola  1999    412  33.90        1:09.93   
  Cetus Espoo                   
                     
69  Emilia Liven  2002    410  34.12        1:10.09   
  Raision Urheilijat                   
                     
70  Laura Lempinen  2001    406  33.03        1:10.31   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
71  Oona Laakso  2002    406  33.05        1:10.32   
  Raision Urheilijat                   
                     
72  Meri Lauronen  2002    405  33.52        1:10.33   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
                     
73  Lydia Rintanen  2002    400  33.57        1:10.65   
  Aurajoen Uinti                   
                     
74  Ina Pollari  2002    397  33.68        1:10.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
75  Saara Sojolin  2001    392  34.83        1:11.12   
  Uinti Tampere                   
                     
76  Ida Nordquist  2001    385  34.03        1:11.53   
  Aurajoen Uinti                   
                     
77  Lotta Rosenlöf  1999    384  35.16        1:11.58   
  Uinti Tampere                   
                     
78  Helena Knaapi  1999    383  34.18        1:11.68   
  Cetus Espoo                   
                     
79  Anna Vira  2002    383  34.68        1:11.70   
  Aurajoen Uinti                   
                     
80  Tessa Helenius  2000    381  33.82        1:11.80   
  Aurajoen Uinti                   
                     
81  Nora Kosonen  2001    380  34.09        1:11.85   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
82  Venla Salminen  2002    379  33.99        1:11.89   
  Someron Esa                   
                     
83  Joanna Kekkonen  2000    377  34.35        1:12.05   
  Lahden Uimaseura                   
                     
84  Jasmin Vacker  1999    375  34.51        1:12.17   
  Poseidon                   
                     
85  Helmi Heinonen  2002    375  35.18        1:12.19   
  Raision Urheilijat                   
                     
85  Jasmin Rosnell  2000    375  35.01        1:12.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
87  Nea Eränpalo  2001    374  34.43        1:12.23   
  Cetus Espoo                   
                     
88  Laura Vierikko  2000    372  33.86        1:12.38   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
89  Emilie Pärnänen  2002    371  35.22        1:12.46   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
90  Iida Vallenius  1999    370  35.15        1:12.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
91  Wilhelmina Leppähaara  2000    369  35.16        1:12.55   
  Aurajoen Uinti                   
                     
92  Jenni Kylkisalo  1999    367  34.95        1:12.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
93  Emilia Kinnunen  2000    365  36.09        1:12.84   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
94  Hilda Harle  2001    364  34.01        1:12.91   
  ORCA Helsinki                   
                     
95  Jaana Kaljunen  2002    360  34.22        1:13.19   
  Aurajoen Uinti                   
                     
96  Jenni Micaela Lehtonen  2000    355  35.17        1:13.50   
  Aurajoen Uinti                   
                     
97  Annika Mäenpää  1999    355  36.14        1:13.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
98  Julia Rönkä  2001    353  35.88        1:13.62   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
                     
99  Katariina Niemi  2002    353  35.29        1:13.64   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
100  Iida Julin  2000    350  34.88        1:13.82   
  Simmis Wanda                   
                     
101  Lotta Aho  2000    350  35.01        1:13.84   
  Aurajoen Uinti                   
                     
102  Laura Väisänen  2001    348  36.22        1:13.98   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
                     
103  Anni Eloranta  2001    340  35.23        1:14.55   
  Swimming Team Riksu                   
                     
104  Elli-Nora Kaarto  1997    330  36.21        1:15.32   
  Salon Uimarit                   
                     
105  Riia Pyykkö  1999    324  37.30        1:15.76   
  Salon Uimarit                   
                     
106  Liisa Räikkönen  2002    322  35.60        1:15.92   
  Aurajoen Uinti                   
                     
107  Noora Kuhna  2000    317  36.72        1:16.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
108  Sylvi Björk  1999    314  36.65        1:16.55   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
109  Ronja Vallenius  2001    310  36.37        1:16.87   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
110  Wilma Rintala  2002    306  36.63        1:17.26   
  Raision Urheilijat                   
                     
111  Lotta Anttila  2000    306  37.57        1:17.27   
  Porin Uimaseura                   
                     
112  Taru Jokipii  2002    297  36.63        1:17.97   
  Poseidon                   
                     
113  Pinja Österman  2002    293  37.34        1:18.36   
  Raision Urheilijat                   
                     
114  Inka Leino  2001    289  38.00        1:18.70   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
115  Alida Öhberg  2002    284  37.89        1:19.21   
  Aurajoen Uinti                   
                     
116  Sonja Sampinen  1999    283  38.12        1:19.30   
  Salon Uimarit                   
                     
117  Oona Saarikko  2001    282  37.70        1:19.34   
  Salon Uimarit                   
                     
118  Sanni Ylösmäki  2002    278  38.18        1:19.69   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
119  Lotta Rantakare  2001    278  38.28        1:19.76   
  Aurajoen Uinti                   
                     
120  Oona Ahinko  2001    271  37.84        1:20.42   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
121  Anni Manninen  2001    267  38.87        1:20.78   
  Simmis Wanda                   
                     
122  Anna-Maria Lebedeva  2001    266  37.08        1:20.90   
  Poseidon                   
                     
123  Amanda Mankinen  2001    264  38.26        1:21.14   
  Aurajoen Uinti                   
                     
124  Maria Yritys  2002    258  38.76        1:21.75   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
125  Alina Hakkarainen  2002    258  38.62        1:21.78   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
126  Oona Kuusivaara  2002    256  39.46        1:21.90   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
127  Inari Laaksonen  2002    255  39.56        1:22.02   
  Rauman Uimaseura                   
                     
127  Mette Hämeenaho  2002    255  38.95        1:22.02   
  Aurajoen Uinti                   
                     
129  Emmi Heine  2002    255  38.49        1:22.04   
  Rauman Uimaseura                   
                     
130  Helmi Viitasalo  2002    246  39.68        1:23.04   
  Rauman Uimaseura                   
                     
131  Ella-Maria Tiainen  2002    239  39.92        1:23.84   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
132  Saga Lindeberg  2002    227  40.86        1:25.30   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
133  Lawen Veisi  2002    223  39.61        1:25.80   
  Raision Urheilijat                   
                     
134  Janette Rajala  2001    210  39.44        1:27.56   
  Raision Urheilijat                   
                     
135  Vilhelmiina Pusa  2001    209  39.99        1:27.74   
  Rauman Uimaseura                   
                     
136  Alina Heinonen  2001    205  41.61        1:28.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
137  Nea Juslén  2002    199  42.46        1:29.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
138  Isla Pinta  2002    189  43.02        1:30.73   
  Raision Urheilijat                   
                     
139  Juliana Niinisalo  2002    183  44.00        1:31.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
140  Ellen Vuollet  2001    182  44.46        1:31.84   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
141  Maija Rislakki  2002    182  41.51        1:31.87   
  Aurajoen Uinti                   
                     
142  Aliisa Jalo  2002    168  46.34        1:34.20   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
143  Annaliina Hintukainen  2002    163  44.12        1:35.22   
  Aurajoen Uinti                   
                     
144  Vivian Halmelinna  2002    159  45.09        1:36.07   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
145  Emma Loukasmäki  2000    155  46.45        1:36.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
146  Sonja Kaitosaari  2002    150  47.43        1:37.92   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
147  Emma Nieminen  2002    150  44.58        1:37.97   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
Minna Ingi  2002              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Reetta Kuusisto  2002              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.12  Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  14:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner