Tulokset Rollo-uinnit 2014
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kotka | Tulostusaika | 18:53 | |||
Järjestäjä | ||||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 kesäkuu 2014 |
Laji 21, 50m PU P12, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ibrahim Ezzat | 2002 | 327 | 32.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Kalle Mäkinen | 2002 | 312 | 33.04 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
3 | Ronny Brännkärr | 2002 | 305 | 33.31 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
4 | Jere Oikarainen | 2002 | 282 | 34.19 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
5 | Matias Hjelm | 2002 | 274 | 34.50 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
6 | Antti Leppänen | 2002 | 269 | 34.72 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
7 | Viljami Salonen | 2002 | 255 | 35.36 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
8 | Niklas Laine | 2002 | 252 | 35.51 | ||||||
Pieksän Kuutit | ||||||||||
9 | Verneri Viisanen | 2002 | 245 | 35.80 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 244 | 35.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
11 | Joel Syrjä | 2002 | 239 | 36.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Oskari Aalto | 2002 | 237 | 36.20 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Leo Mikkonen | 2002 | 226 | 36.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Jesper Lietzen | 2002 | 222 | 37.03 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Valtteri Taskinen | 2002 | 217 | 37.31 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
16 | Samuli Korva | 2002 | 216 | 37.34 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
17 | Wäinö Koskinen | 2002 | 210 | 37.71 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
18 | Elias Saarinen | 2002 | 209 | 37.75 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
19 | Julius Kuitunen | 2002 | 209 | 37.77 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
20 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 208 | 37.84 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Eemeli Leinonen | 2002 | 207 | 37.88 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
22 | Toivo Haikonen | 2002 | 205 | 37.98 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
23 | Axel Olander | 2002 | 196 | 38.58 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
24 | Akseli Ylikoski | 2002 | 195 | 38.62 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
25 | Petr Pankratov | 2002 | 194 | 38.68 | ||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
26 | Jesse Anttila | 2002 | 193 | 38.79 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
27 | Benjamin Kangas | 2002 | 192 | 38.82 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
28 | Veeti Verronen | 2002 | 190 | 39.01 | ||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
29 | Veeti Taimisto | 2002 | 184 | 39.41 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
30 | Max Åström | 2002 | 181 | 39.60 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
31 | Elias Juntunen | 2002 | 181 | 39.62 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
32 | Sampo Soininen | 2002 | 179 | 39.74 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
33 | Alexander Fyhr | 2002 | 179 | 39.79 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
34 | Roope Paatos | 2002 | 178 | 39.82 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
35 | Lasse Pulkkinen | 2002 | 178 | 39.85 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
36 | Oscar Skjäl | 2002 | 176 | 40.02 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
37 | Teemu Turunen | 2002 | 172 | 40.27 | ||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
38 | Oliver Kela | 2002 | 172 | 40.28 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
39 | Roope Tsutsunen | 2002 | 171 | 40.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
40 | Rasmus Söderholm | 2002 | 170 | 40.48 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
41 | Niclas Viitasalo | 2002 | 166 | 40.76 | ||||||
Nokian Pyry | ||||||||||
42 | Kasper Tolonen | 2002 | 165 | 40.84 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
43 | Justus Hilaja | 2002 | 165 | 40.87 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | ||||||||||
44 | Henri Jokinen | 2002 | 165 | 40.89 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
45 | Mio Harju | 2002 | 164 | 40.92 | ||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
46 | Elias Laine | 2002 | 161 | 41.19 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
47 | Väinö-Pekka Niemelä | 2002 | 160 | 41.29 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
48 | Vilho Honkamaa | 2002 | 154 | 41.83 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
49 | Robin Söderholm | 2002 | 153 | 41.87 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | ||||||||||
50 | Lauri-Luukas Jäntti | 2002 | 150 | 42.13 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
51 | Aaro Hämäläinen | 2002 | 149 | 42.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
52 | Patrik Wagner | 2002 | 146 | 42.54 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
53 | Miska Birkstedt | 2002 | 146 | 42.56 | ||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
54 | Akseli Lehtonen | 2002 | 144 | 42.73 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
55 | Ahti Saarela | 2002 | 143 | 42.80 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
56 | Veikka Saren | 2002 | 141 | 43.00 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
57 | Tuukka Pekkanen | 2002 | 140 | 43.12 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
58 | Joonas Kytömäki | 2002 | 137 | 43.45 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
59 | Aarne Myllynen | 2002 | 129 | 44.37 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
59 | Roni Vilén | 2002 | 129 | 44.37 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
- | Lauri Kettunen | 2002 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 | Tulostuspäivämäärä | 14 kesäkuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kotkan Uimaseura | Tulostusaika | 18:53 |